Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Об`єднаний чемпіонат імені Януковича В.Ф.

2013-04-15 18:00   Поки Україна як може відхрещується від об`єднаного чемпіонату по футболу з Росією у наших сусідів ...

 

Поки Україна як може відхрещується від об`єднаного чемпіонату по футболу з Росією у наших сусідів йде серйозна підготовка до турніру.

Поки Україна як може відхрещується від об`єднаного чемпіонату по футболу з Росією у наших сусідів йде серйозна підготовка до турніру. Там не тільки створили оргкомітет змагань і назвали суму преміальних, але  вже й знають від кого залежить життя можливого змагання.

Спроби якось розбудити українців, на тему дуже сильного та перспективного чемпіонату з Росією, у наших співвітчизників лише викликає посмішку. А ось власникам українських команд не до сміху. І Суркіс, і Ахметов і той же Коломойський десь глибоко, далеко в середині себе лише тільки "за" цей турнір. Але бояться конуренції і футболу без єврокубків, а це навіть переважує солідні преміальні за змагання від "Газпрому".

Але очевидно й інше, що в Украні чекають відмашки когось впливого. Але не Мішеля Платіні, не Йозефа Блаттера.  З УЄФА та ФІФА росіяни домовляться, там лише постане ціна питання.

Донецький "Шахтар", котрий на тему об`єднаного чемпіонату "глаголіт" вустами генерального директора клубу Сергія Палкіна був спочатку проти ідеї спільного чемпіонату з Росією, і просував росіянам тему з Кубком, де у "гірників" не було б жодного зобов`язання. Але чи не в останньому своєму меседжі пан Палкін чомусь запнувся і сказав: все можливо мовляв до цього підштовхує клуби УЄФА...

І питання тут не тільки в зміні футбольного вектора Рінатом Ахметовим. Став відомий факт розмови керівника "Газпрому" Алєксєя Міллера, який фактично є  "папою" зачаття ідеї створення об`єднаного чемпіонату та президента України Віктора Януковича.

Після діалогу Міллера з Януковичем в Росії впевненні, що тема об`єднагого чемпіонату вирішиться позитивно, якщо на те буде воля президента України. Сам Янукович запевнив Міллера, що він домовиться з клубами, які поки не хочуть грати в об`єднаному чемпіонаті. Єдине, що залишилося поза увагою, це що хотів би почути чи отримати Янукович в обмін на об`єднаний футбольний турнір? Але це вже зовсім інша та мабуть, нефутбольна історія.

Тим не менш в Україні Янукович вже розпочав діяти. Два тижні тому у президента відбулася розмова з очільником Федерації футболу України Анатолієм Коньковим, який був одним з основних критиків об`єднаного чемпіонату з Росією. За іформацією "Чемпіона", за результатами зустрічі з президентом України Конькову була дана рекомендація утриматися від критики об`єднаного чемпіонату з Росією і проаналізувати можливість участі в ньому українських команд.

15.04.2013  11:17 - Микола Аврамчук

http://www.champion.com.ua/football/2013/04/15/530427/

15.04.2013, 18:00
sedoj
Автор:
(sedoj)
Статус:
Эксперт (27797 комментариев)
Подписчиков:
87
Медали:
Выбор редакции × 31
Топ-матчи
Чемпионат Испании Реал С-дад Эспаньол - : - 23 октября 21:00
Депортиво Жирона - : - 23 октября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть