Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід
Предыдущий Следующий

Головне

RSS
Новини
Loading...

Відео дня

Найкращі блоги
Loading...

Відео

Блоги о футболе
0

Благодаря исходу Эль-Класико, состоявшегося в воскресенье, дистанция Жироны до Барсы сократилась всего до 2х очков, до 4-го места зоны ЛЧ до 7 очей и целых 10 очей до вылета из зоны ЛЧ, у Жироны хорошие шансы на финишной прямой ЛаЛиги остаться в зоне ЛЧ и даже претендовать на медали. А Лунина можно поздравить с очередным чемпионством в Реале.

Aragorn Alahorn 22 апреля 2024 в 03:33
2

У меня нет никакого желания спорить по этому поводу. Кому хочется, может поговорить.

Дело вот в чем: через какое-то время после этого момента по Телеграм-каналам стали распространять скриншот неизвестного происхождения, согласно которому мяч якобы не пересек линию ворот Реала полностью:

Даже при поверхностном визуальном сравнении этих двух картинок заметно, что они просто не соответствуют друг другу.

Зеленка™ (со Стены) * 22 апреля 2024 в 02:02
1

21 апреля – в 753 году до н.э. был основан Рим (ну, так приняли считать )))) )

Всё нижесказанное - моё личное мнение при просмотре под баночку пива. Пишу только о том, что понравилось. Анализов (то есть аналитики) не делаю (напоминалка))).

Всех с Перемогой. Были дела после игры, поэтому пишу уже почти ночью.

Tujh Tujh 22 апреля 2024 в 00:21
0

СМОТРИМ ВМЕСТЕ

Слова, вынесенные в заголовок, позаимствовал из интервью президента клуба в эфире FootballHub

Прочитал его с интересом. Обратил внимание на слова нынешнего президента клуба:

Я ему благодарен за все, что он сделал для «Динамо». Те ребята, которые сейчас играют — его воспитанники, именно он им дал дорогу в большой футбол.

Дэви Аркадьев 21 апреля 2024 в 23:19
2

Щось Шура Денисов своїм прикидом став косити не під колишнього господаря, і навіть не під нинішнього господаря з АТБ, а під ту шановану людину, якій служив його колишній господар ще в "Люксі", в Донецьку. Під невинно убієнного на стадіоні Шахтар Брагіна Ахать Хафізовича, більш відомого в миру́ як Алік Грек.

А "шановний" Рінат Леонідович може таке й не зрозуміти...

~ I n c o g n i t o ~ 21 апреля 2024 в 21:57
4

Первая игра Динамо, которая за очень-очень долгое время вызвала приятные ощущения. Причина проста: побежали и стали бить.

Образ "Бей-беги" возник в те времена, когда команды давали повод упрекнуть их за внешне не очень интеллектуальный футбол. Спорить на эту тему можно до бесконечности. Но без бега и ударов никто и никогда не выигрывал.

Зеленка™ (со Стены) * 21 апреля 2024 в 21:10
27

Бурбас знайшов в собі нове лайно і поділився ним.

Виявляється гравців минаю спробували підкупити, щоб вони здали матч з Динамо. Цікаво, що минаївці, за бурбасом, відмовились від премії шахтьора. А підкупляли тільки двох!

І понеслось лайно по світу. "Шановні" видання тут же підхопили.

UA-Футбол https://www.

2

ПО ВОЛНАМ НАШЕЙ ПАМЯТИ

Сегодня, 20 апреля с.г., в 787-й день полномасштабной войны в Украине, на публикацию меня сподвигло интервью главного тренера нашей национальной сборной.

Сергей РЕБРОВ Фото — Оксана Васильева

Дэви Аркадьев 20 апреля 2024 в 23:07
0

26 вересня 2023 року УЄФА оприлюднив інформацію щодо нового формату чемпіонатів Європи U17 та U19 (інформація була оновлена 7 квітня 2024). Зокрема, УЄФА зменшив кількість учасників фінального турніру U-17 з 16 до 8 починаючи з 2025 року.

14 березня 2024 року ФІФА оприлюднила інформацію щодо змін у турнірі FIFA World Cup U-17. Починаючи з 2025 року кількість учасників змагання збільшується з 24 до 48. Також, чемпіонат гратиметься не один раз в два роки, а кожного року. При цьому турнір U-17 проводився для парних років народження, турнір FIFA U-20 World Cup — для непарних.

Новий формат поки що не оприлюднений. Кількість учасників від УЄФА невідома. В останньому турнірі 2023 FIFA U-17 World Cup брало участь п’ять європейських команд.

УЄФА в два рази зменшив кількість учасників турніру U-17. ФІФА в два рази підвищив. Гігантоманія на марші!?

Першоджерело: https://t.me/dunnointhefootball.

Mykyta Kalitenko 20 апреля 2024 в 18:41
7

Померлого головного редактора журналу "Футбол" викликали повісткою у ТЦК у Києві. Фотофакт

Тема как бы не совсем футбольная, но во время войны темы часто объединяются.

Как работали военкоматы в СССР, как велся в них учет, какие там бывали порядки, я знаю очень хорошо: не случайно же в те времена ходила популярная поговорка "как надену портупею, все тупею и тупею".

Зеленка™ (со Стены) * 20 апреля 2024 в 12:26
9

Ну і плачу звичайно тому, що бідному, тендітному, вразливому зубкову за такий мале-енький фольчик нелюди з кдк дали аж ДВА матчі дискваліфікації. Але не переживайте з Динамо воно (тендітне створіння)грати буде бо треба ж щоб шахтьор був в найсильнішому складі.

До речі цей обурливий вчинок воротаря проти зубкова розглядався з участю італійця (не всі ще виїхали, хоча може він з Італії розглядав.) Так ось вони вирішили, що ніжний і т.д. зубков нашось дуже сильно розігнався (десь на півмурзіка). АЛЕ він все робив щоб не промазат.., пардон, вдарити по голові цього необачного воротаря. Він і ногу розслабляв і прибирав її. Але - майстерність не проп"єш! Не промазав. От і маємо АЖ due giochi (це італійською дві гри).

ЗІ. A propos (це латинню), а чому не сказали, як покарали воротаря? Там матчів на 5 тягне.

ЗЗІ. Скріна немає. За ним звертайтесь самі знаєте до кого. Хоча навряд чи отримаєте, бо він рубить правду-матінку (мені сказали, що це слово не лайливе) тільки за Динамо.

Блоги о теннисе
1

Кроме ВВЛ, сегодня день рождения у лучшего тенниста Украины Сергей Стаховского

Александр Polnov 6 января 2024 в 18:33
0

Это вместо прогноза на завтрашний финал Уимблдона.

Так было не раз, так будет всегда. После Пеле почти все говорили: выше такого уровня подняться нельзя. А потом пришел Марадона. Спустя всего три года после того как Пеле повесил бутсы на гвоздь.

После Марадоны все считали, что он само совершенство, и лучше ничего не может быть.

Игорь Литвак 15 июля 2023 в 17:24
3

СВІ-ТО-ЛІ-НА!!!! Українка перемогла ПЕРШУ ракетку світу Швьонтек і вийшла у півфінал «Вімблдону»

Наша Королева і красуня

~ I n c o g n i t o ~ 11 июля 2023 в 21:58
1

Великобрітанці, хоч і вважаються найконсерватівнішою нацією у світі, та все ж коли потрібно не відстають від світу. Тому організатори Уімблдону-2022 й послали подалі від своїх кортів росіян та білорусів. Яка ж була на це реакція міжнародних організацій тенісістів-професіоналів - ATP і WTA? Підтримали:"Вірним шляхом йдете, сери"?

Eugene Smart 16 октября 2022 в 21:06
Блоги о боксе
1

ПО ВОЛНАМ НАШЕЙ ПАМЯТИ

Отец — обувщик, инвалид войны. Мать — домохозяйка. В детстве учился играть на аккордеоне. Но затем, не оставляя занятий музыкой, увлёкся боксом. Два года учился по книге заслуженного мастера спорта Сергея Щербакова. В 1960 году записался в секцию.

Читаем в Википедии о двукратном чемпионе Советского Союза, родившемся в Одессе в победном сорок пятом.

Дэви Аркадьев 16 апреля 2024 в 20:41
1

ЛЕГЕНДАРНЫЕ

Напомню начало

Эти горькие строки прочитал в социальных сетях:

В один из приютов Днепра волонтеры перевезли олимпийского призера по боксу Виктора Мирошниченко. До последнего 65-летний бывший спортсмен находился в Украинске Покровского района Донецкой области.

Дэви Аркадьев 21 марта 2024 в 18:25
0

ЛЕГЕНДАРНЫЕ

Эти горькие строки прочитал сегодня в социальных сетях:

В один из приютов Днепра волонтеры перевезли олимпийского призера по боксу Виктора Мирошниченко. До последнего 65-летний бывший спортсмен находился в Украинске Покровского района Донецкой области.

Дэви Аркадьев 20 марта 2024 в 23:59
0

22 января с.г. ровно 71 год тому назад он родился в Сталино - сейчас временно оккупированный рашистами Донецк (Украина), с днём рождения, слава Богу, здравствующая легендарная личность украинского БОКСЁРСКОГО БРАТСТВА

Владислав ЗАСЫПКО

Дэви Аркадьев 22 января 2024 в 23:37
0

ЛЕГЕНДАРНЫЕ

Александра УСИКА, блистательного украинского боксёра ХХI века, с 37-летием! Дай-то Боже, до 120, новых славных побед на ринге и за его канатами, в жизни под мирным небом родной Украины...

17 - ЧИСЛО БОКСЁРСКОЕ!

И попробуйте возразить против такого заголовка, который ровно два года тому назад дал публикации, в которой подчеркнул: если Александру УСИКУ, который родился в Симферополе 17 января 1987-го года, слава Богу, здравствующему легендарному украинскому боксёру, в тот день исполнилось 35 лет!

Дэви Аркадьев 17 января 2024 в 23:47
0

11-го декабря 2020 года Виталий КАЧАНОВСКИЙ, заслуженный мастер спорта, блистательный боксёр, известный блогер и общественный деятель получил сотни поздравлений в день своего 61-го дня рождения, а через три дня - 14-го декабря того же года, горькая весть о том, что он ушёл в мир иной. Царствие небесное Человеку, оставившему о себе светлую память.

Дэви Аркадьев 15 декабря 2023 в 23:57
Блоги о баскетболе
0

У олімпійській програмі чоловічий баскетбол напрочуд нецікавий вид спорту. Не побоюсь цього сказати, навіть якщо ЛеБрон Джеймс поцілить м'ячем у комп'ютер, на якому я друкую такі крамольні речі. І навіть коли Шакіл О'Ніл пообіцяє розчавити мене, як слон комаху. Хоча за видовищностю і непередбачуваностю баскетболу нема рівних.

Eugene Smart 2 августа 2022 в 04:39
1

Вчора, 3 травня на Звіринецькому кладовищі Києва поховали іменитого українського баскетболіста і тренера Зураба Хромаєва, який помер у 73 роки 30 квітня в наслідок тривалої недуги.

Проводити колишнього тренера київських СКА, «Будівельника», національної збірної України і екс-президента Федерації баскетболу України прийшла понад сотня людей.

Ihor 007 Бонд 4 мая 2019 в 10:37
1

Під керівництвом Євгена Мурзіна збірна не змогла вирішити завдання виходу у фінальну частину ЧС-2019.

Євген Мурзін / УНІАН

Чоловіча збірна України з баскетболу залишилася без головного тренера. Євген Мурзін, роблячи звіт про виконану роботу під час Виконкому ФБУ, подав у відставку. Про це повідомляє sport.ua. Президія ФБУ прийняла відставку Мурзіна, який, нагадаємо, не зумів вивести команду на чемпіонат світу-2019. За словами президента ФБУ Михайла Бродського, новий тренер збірної України буде призначений до 1 червня. Євген Мурзін керував збірною України з червня 2015 року. За цей час він працював з командою на двох Евробаскетах, зокрема, на Євро-2017 вивів збірну в 1/8 фіналу. Під керівництвом Мурзіна збірна не змогла вирішити завдання виходу у фінальну частину ЧС-2019.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/sport/othersports/10476621-golovniy-trener-zbirnoji-ukrajini-z-basketbolu-murzin-podav-u-vidstavku.html

Календар новин

пн вт ср чт пт сб вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Сайт «Динамо Київ від Шурика» — ресурс, створений для вболівальників київського «Динамо» і просто любителів футболу. Пріоритет видання — новини про «Динамо» (Київ), збірну України, український футбол. При цьому не залишаються осторонь основних подій світового футболу.

Dynamo.kiev.ua — один із перших web-ресурсів України, присвячений тематиці футболу. Утворено у квітні 1998 року. Практично одразу цей сайт «Динамо» залучив на свої сторінки не лише динамівських уболівальників, а й просто тих, хто не мислить своє життя без світу футболу. Аж до 2007 року сайт «Динамо Київ від Шурика» стабільно був найкращим українським спортивним ресурсом по відвідуваності. На даний час видання входить до ТОП-5 спортивних сайтів країни.

Український футбол висвітлюється на сайті за двома різними напрямками — новин, а також актуальні турніри: чемпіонат України, першість першої ліги, єврокубки та інші.

Особливу нішу на сайті займає тема збірної України — виступ команди у відбіркових та фінальних частинах чемпіонатів світу та Європи висвітлюється як з точки зору подачі новин, так і в рамках матчів національної команди в турнірах.

Матчі за участю київського «Динамо» та збірної України висвітлюються на dynamo.kiev.ua повною мірою — від передматчових коментарів та новин, до текстового он-лайн репортажу та оперативного розміщення одразу після гри прес-конференцій тренерів та флеш-інтерв’ю гравців.

Не залишається «Динамо Київ від Шурика» і без ексклюзивних матеріалів. Крім того, на сайті регулярно подаються ексклюзивні фоторепортажі з відкритих тренувань «Динамо» (Київ) та збірної України.

У грудні 2012 року сайт «Динамо Київ від Шурика» отримав нагороду як найкращий сайт футболу України у рамках проекту «Вікторія футболу» (номінація «Найкраще футбольне видання України за 20 років»).

В тренді

Топ-10 блогерів dynamo.kiev.ua

  Автор Рейтинг
1 Дэви Аркадьев (Devi)
Вибір редакції22 Написаних блогів2147
98
2 Skyf из Кропивницкого (Skyf)
Вибір редакції154 Написаних блогів491
56
3 Сергій Гусак (sergiomole1)
Вибір редакції141 Написаних блогів252
55
4 SpielRate 96 (auto-misha21)
Вибір редакції11 Написаних блогів13
55
5 Mykyta Kalitenko (auto-mykyta-kalitenko)
Вибір редакції7 Написаних блогів57
47
6 Tujh Tujh (veryoldman)
Вибір редакції2 Написаних блогів244
21
7 Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр (kna)
Вибір редакції3 Написаних блогів685
16
8 Sender Neotesa (sender.neotesa)
Вибір редакції2 Написаних блогів218
14
9 Андрій Бортнік (auto-andrj-bortnk)
Вибір редакції1 Написаних блогів19
14
10 Aragorn Alahorn (Aragorn)
Вибір редакції9 Написаних блогів107
13
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть