Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Ще раз до питання по тендеру. З продовженням... (доповнено)

2011-07-04 20:01   Сайт «Телекритика» своїм повідомленням щойно уточнив учорашню інформацію сайту «Чемпіон» стосовно того, що телеканал «1+1» ...

 

Сайт «Телекритика» своїм повідомленням щойно уточнив учорашню інформацію сайту «Чемпіон» стосовно того, що телеканал «1+1» (як головний телеканал відповідного телехолдингу) готовий викласти не менше $30 млн за права на трансляції матчів вищого дивізіону українського професійного футболу. Сайт зазначає, що пропозиція іншого конкурента, телеканалу «Футбол» – значно нижча. «Телекритика» повідомляє, що з відповідними запитами сайт звернувся до згаданих вище юридичних осіб. І, якщо відповідь з прес-служби каналу «1+1» очікується, то керівник прес-служби «Прем'єр-ліги» Андрій Палаєв «Телекритиці» вже повідомив наступне:

 

«Участь у тендері об'єднання професіональних футбольних клубів України «Прем'єр-ліга» на придбання пакету телевізійних прав на матчі чемпіонату України з футболу на сезони 2011/2012 рр., 2012/2013 рр., 2013/2014 рр беруть телеканали «1+1» та «Футбол»… В умовах тендеру передбачена участь як ефірних, так і супутникових каналів…»

«За умовами тендеру два матчі в турі мають транслюватись на національному каналі. Решта – де завгодно: ефір, супутник, кабель. Тобто "Футбол" може взяти участь у тендері, якщо гарантуватиме, що два матчі в турі транслюватимуться на ефірному каналі - ТРК "Україна". Так само і група "1+1"», - сказав А.ПАЛАЄВ.

«Також, за його словами, сьогодні, 4 липня, вирішується питання (на засіданні Виконавчого Комітету ФФУ – АНАТОМ), чи матиме «Прем'єр-ліга» права на всі матчі чемпіонату (чи деякі права самостійно представлятимуть окремі клуби), і від цього залежатиме і проведення тендеру».

 

Одночасно автор цього блог-посту надибав на сайті «Телекритики» (поруч зі згаданою інформацією, від 04.07.2011, об 12:51) інше цікаве повідомлення. А саме, що «1+1» – є лідером прайму за трьома аудиторіями. Яке говорить: «За результатами першого півріччя 2011 року телеканал «1+1» є лідером українського прайм-тайму (19:00-23:00) за часткою глядачів віком від 18 до 54 років, що проживає як по усій Україні, так і у містах із населенням у понад 50 тис людей.»

На підставі цього повідомлення, а також інших згадок по темі популярності та покриття території України відповідними телеканалами однозначно можна зробити висновок, що, з-за умови рівності економічних пропозицій конкурентів «1+1» має бути визнаний одноособовим переможцем у відповідному тендері…

Якщо він відбудеться…

Оскільки досі ще невідомо, чи буде виконана умова проведення тендеру, зазначена керівником прес-служби «Прем'єр-ліги», – стосовно надбання Прем’єр-Лігою прав клубів на транслювання їхніх домашніх матчів. Оскільки, наприклад, я, ще досі не зустрів повідомлень про результат розгляду відповідного питання на Виконкомі ФФУ. Попри анонсоване проведення відповідної прес-конференці ще об дванадцятій сьогоднішнього дня… На Виконкомі «зрізались» полярні позиції? Там виникли якійсь, досі невідомі нам проблеми? Можна лише здогадуватися...

 

Не хочеться думати про гірше – але, таке може бути (на мою думку), що початок чергової вітчизняної футбольної першості серед найсильніших клубів може бути зірваним… Як і завтрашній матч Суперкубку в Полтаві…

 

PS:

Бальчос: Момент передачі телеправ УПЛ вивчать додатково 04.07 21:20

Виконком ФФУ не зміг розглянути всі питання, що стояли на порядку денному, спіткнувшись лише на обговоренні телепулу.

Про це після засідання заявив голова ПФЛ Мілентій Бальчос, повідомляє кореспондент "Чемпіона" .

"Виник спірний момент у відносинах передачі телеправ Прем'єр-лігою, було вирішено вивчити додатково буквально в найближчі 2-3 дні питання, поспілкуватися з клубами, прийти до якоїсь єдиної думки і потім винести її на обговорення Виконкому ФФУ", - сказав він.

Бальчос розповів, що кожне питання розглядалося досить тривалий час, але по кожному знаходили компроміс, і не змогли домовитися лише щодо пулу.

"Календар прийнятий, інтереси клубів враховані, оперативно зв'язалися з клубами, поспілкувалися і прийшли до висновку, ми знайшли зручний варіант і для збірної, і для клубів. Чи буде відомий календар до 8-го числа? Я думаю, буде відомий раніше", - зазначив він.

"Поки колективний договір ФФУ з УПЛ і ПФЛ не розглядався. Вирішили зустрітися на Виконкомі і розглянути це питання. Питання договірні, вони пов'язані саме з питанням прав. Я думаю, робоча група, яка створена для того, щоб відпрацювати питання, підготує хорошу пропозиція, яка влаштує всіх", - сподівається Бальчос.

"Результати змагань Прем'єр-ліги та ПФЛ затверджені, календарі змагань - затверджено. Були питання по регламенту, регламентним нормам, власне кажучи, плавний перехід відбувся в ході питання щодо регламенту, коли почали розглядати питання про пул, яке все і загальмував", - повідомив голова ПФЛ.

"Після минулого виконкому я на засіданнях не був присутній, але сьогодні навіть Бандурко сказав, що повна демократія, абсолютно робоча обстановка, робоча ситуація, обговорення толерантне, на особистісні відносини абсолютно немає переходу", - оцінив наостанок обговорення Бальчос.

 

PPS:

Григорій Суркіс: Питання продажу телеправ здатні вирішити лише президенти клубів 04.07.2011 - Champion.com.ua
04.07.2011, 20:01
AHATOM
Автор:
(AHATOM)
Статус:
Эксперт (27456 комментариев)
Подписчиков:
6
Медали:
Выбор редакции × 5
Топ-матчи
Чемпионат Испании Барселона Малага 2 : 0 Закончился
Вильярреал Лас-Пальмас - : - 22 октября 13:00
Чемпионат Италии Кьево Верона - : - 22 октября 13:30
Чемпионат Украины Сталь Черноморец - : - 22 октября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть