Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

- Ніхто тебе не питатиме, де хочеш грати!

2011-07-08 18:54 Два дні тому: 2011-07-07 12:24:38    Денис Кожанов: «Сподіваюся залишитись у Карпатах»... "– «Іллічівець» тренує Валерій ...

Два дні тому:

2011-07-07 12:24:38    Денис Кожанов: «Сподіваюся залишитись у Карпатах»...

"– «Іллічівець» тренує Валерій Яремченко, з методами роботи якого ти добре знайомий. І саме завдяки йому ти чотири роки тому перейшов у «Карпати». У тебе немає бажання знову з ним співпрацювати?
– Справа не в цьому. Просто я не бачу сенсу щось міняти, коли мене все влаштовує у Львові. І це стосується не лише моєї професійної кар’єри, а й моєї сім’ї. Більше того - куди б мене не закинула футбольна доля, по завершенні кар’єри я з сім’єю буду жити лише у Львові. Це питання ми з дружиною вирішили вже остаточно.

– Але ж ти виріс у Маріуполі, для тебе це рідне місто...
– Маріуполь не є для мене рідним містом. Просто воно знаходиться недалеко від Донецька. Так, я там вчився у школі, в інтернаті. Але скажу відверто, бажання повертатися в Маріуполь у мене немає. Тим паче, що у мене зараз вже є у Львові своя сім’я, нещодавно народилася маленька дитина. Тобто у мене у Львові все налагоджено в усіх питаннях. Тому зараз, з маленькою дитиною на руках, щось міняти в своєму житті я не маю жодного бажання і не бачу в цьому ніякого сенсу.

– Ми говоримо про «Іллічівець». Але ти за контрактом є гравцем «Шахтаря». Чи є варіант, що ти гратимеш у донецькому клубі?
– Варіант, напевне, є. Адже за контрактом я належу саме «Шахтарю». Зараз керівництво «Карпат» вирішує з керівництвом «Шахтаря» моє питання. Я сподіваюся, що клуби домовляться між собою і я залишуся у Львові. Однак, якщо ні, то змушений буду повернутися в «Шахтар»."

 

==================================================

Але щойно на клубному крот-тб ахмет-хан оголосив, що Кожанов гратиме в Маріуполі. Його тіло вже доставили на місце призначення...

 

РS: Є про що поговорити про наїзд ахмета на нашого Мілю. Знаєте, я саме до солодкої парочки ставлюсь без пієтиту, так м'яко скажу... Але за те, що Міля змусив ахмета нервувати - це шось:)... Навіть подякую:)

08.07.2011, 18:54
AHATOM
Автор:
(AHATOM)
Статус:
Эксперт (27993 комментария)
Подписчиков:
6
Медали:
Выбор редакции × 5
Топ-матчи
Чемпионат Германии Ганновер Штутгарт - : - 24 ноября 21:30
Чемпионат Франции Сент-Этьен Страсбур - : - 24 ноября 21:45
Чемпионат Англии Вест Хэм Лестер - : - 24 ноября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть