Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
alexdsan
Имя:
Alex Zaytsev
Статус:
Старожил (639 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо
Зарегистрирован:
30.11.2005 09:31
Карма:
898
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Мирча Луческу: «Мы общались с Шевченко, хотим дать сыграть молодым»

   Або дзвонив і просив допомогти. Мол, Андрію, постав молодняк аби я хоч якісь шанси мав.

   20.11.2018, 14:22
  • Прокомментировал новость → Мирча Луческу — худший тренер сборной Турции за последние 25 лет

   Яка сумна новина ))))))

   19.11.2018, 18:12
  • Прокомментировал новость → Александр Бабич: «Надеюсь, после матча с «Ворсклой» у нас будет хорошее настроение»

   Сподіваюсь, що ваш "гарний настрій" буде істеріко. Ваше місце в другій шістці. А в першій дайте грати гідним: Зорі, Десні. Одним словом тим, які не імітують, а грають.

   19.11.2018, 17:38
  • 19.11.2018, 16:38
  • Прокомментировал новость → Николай Шапаренко — лучший молодой футболист Украины в октябре

   А відсутність кротів у цьому списку про щось да шговорить... Миколі успіхів.

   19.11.2018, 15:14
  • Прокомментировал новость → Оливье Жиру: «Гомосексуальность в футболе демонстрировать невозможно. Предстоит еще много работы»

   Угрожает. Если смотреть тенденции продвижения гендера в Европе, Африке, Южной Америке и т.д., то методика одна: протянуть под "благими намерениями" понятие гендера, стереть границы между мужчиной и женщиной + нивелировать семью,как основу общества(сейчас у нас в Украине это пытаются сделать), а дальше законы против "негендерно мыслящих". Голландия, Скандинавия, кажется Германия уже там.

   16.11.2018, 16:59
  • Прокомментировал новость → Беньямин Вербич назначен новым капитаном сборной Словении

   Приємна новина. Динамо знадобиться цей досвід Вєрбіча. Успіхів!

   16.11.2018, 16:34
  • Прокомментировал новость → Оливье Жиру: «Гомосексуальность в футболе демонстрировать невозможно. Предстоит еще много работы»

   Згоден на всі 1000%. Але додам, навіщо про це знати нашим ДІТЯМ, що якийсь дядя іншого в дупу має? Але ж вони лізуть і у виховання наших дітей.

   16.11.2018, 14:29
  • Прокомментировал новость → Оливье Жиру: «Гомосексуальность в футболе демонстрировать невозможно. Предстоит еще много работы»

   Більшість психологів стверджують, що гомосексуальність - це результат глибокої психологічної травми людини, отриманої в дитинстві через погані стосунки з батьком.

   16.11.2018, 14:24
  • Прокомментировал новость → Бойко vs Пятов в сборной Украины: статистика в пользу первого

   Ви невірно мене зрозуміли: наведена статистика враховує все, в тому числі і матчі з Сіті, і викидувати будь-який з них не правильно. І якщо він має гіршу статистику, ніж Бойко. навіть на фоні регулярних матчів з будкою, Ворсклою, Львовом, Олімпіком, Чорноморцем та Арсеналом (це ті, хто лягає під них і боротьбу суто імітує), то це говорить, що в Збірній на рамі має стояти як мінімум Лунін (наше майбутнє), а враховуючи його практику останнім часом, то Бойко.

   16.11.2018, 14:12
  • Прокомментировал новость → Бойко vs Пятов в сборной Украины: статистика в пользу первого

   По-перше, тоді ми дійдемо до того, що отримаємо не реальну статистику воротарів, а таку як треба (для когось). По-друге, кількість ОЧІКУВАНИХ голів у П'ятова вища, ніж у Бойка. Чому? Бо вони грали два матчі з Сіті (і взагалі в ЛЧ, а не в ЛЄ). Тому, це все ВЖЕ ВРАХОВАНО.

   16.11.2018, 11:38
  • Прокомментировал новость → «Парни из ФФУ горазды на неожиданности»

   Наше ФФУ премію Дарвіна звичайно не отримає, але, мабуть, є сенс занести їх в книгу рекордів гінеса за наступними номінаціями:
   1. Найтупіша громадська (футбольна) організація.
   2. Найбільша кількість ляпів за сезон \ рік.
   3. Непрофесіоналізм.

   15.11.2018, 12:04
  • Прокомментировал новость → «Парни из ФФУ горазды на неожиданности»

   Ну от реально: це вже не смішно. Це театр абсурду якійсь. Рефері з Ровно судив матч команди з Ровно і її ж таки підставив!! Це як? Таке враження, що треба вводити якийсь новий термін в нашу мову (ну як "тітушка", наприклад), який би означав нереальну дику тупість. Таку тупість, в порівняні з якою фільм "Тупий й ще тупіший" є взірцем розсудливості і адекватності.

   15.11.2018, 11:59
  • Прокомментировал новость → Рейтинг наиболее креативных футболистов «Динамо»

   Так там не середній показник, а загальний. Шапаренко зіграв 17 матчів, а Вербіч 26. Звітси і "розбіжність". Якщо брати в середньому на один мачт (якщо з даною статистикою це робити можна), то для Вербіча очікується 0.28, реально 0.35; Шапаренко очікується 0.25, а реально 0.35. Отже ви дещо праві. А взагалі приємно, що наші лідери видають показник вищий, ніж від них очікують.

   14.11.2018, 15:59
  • Прокомментировал статью → Премьер-лига: что пул грядущий нам готовит?

   В питанні єдиного телевізійного пулу цікавить РЕАЛЬНА роль іноземної телекомпанії. З жодної статті так і не зрозумів. Можливо хтось може розкласти по поличках, так сказати тезисно. Якщо це такий собі аналог офшору для кАналів шахтар 1,2, то створення такого пулу явно не в інтересах Динамо і Зорі. "Супер популярний клюб" настільки популярний, що на класіко 17 000 глядачів збирає. Динамо збирає явно більше. Якщо вони будуть володіти цим пулом і продавати право показу матчу \ матчів одночасно тому, хто захоче - дещо інше питання. Але сам Грім казав, що це не так. Так яка РЕАЛЬНА роль цього телеофшору?

   14.11.2018, 15:48
  • Прокомментировал новость → «Извинение Коваленко это дело времени»

   Оександр Гапоненко наївна людина.Вибачення від культкрної людини - це дійсно питання часу. Але оловне тут слово "культурної"!! Навіть якщо Вітя захоче вибачитись, що донецька гопота в лиці гендіра не дозволить цього зробити: клюбна політика, як-не-як. Тому тіпчики типу Леона та Дєнісова так органічно асоціюються з цим клюбом. В підтвердження моїх слів достатньо згадати скандал з фото з тим таки Коваленко в лікарні з бійцями АТО. Вони своєї неправоти ніколи не визнають. Тут як: або ТИ ВИЗНАЄШ, що вони праві, або ТИ НЕ ЧУЄШ Донбас. В ліпшому випадку, "культурний" голденбой вибачиться перед... домбасянами. Правильно, не перед динамівцями та киянами. За що? А хз. Максимум пояснити можна бути, аби потім казати, що вибачення прозвучали (як в ситуації з дашкою і пісеньккою в літаку).

   14.11.2018, 12:24
  • Прокомментировал новость → Огнен Вукоевич получил одну из высших наград Хорватии (ФОТО)

   З чим і вітаємо.

   14.11.2018, 09:49
  • Прокомментировал новость → Тарас Степаненко: «Футболист-профессионал должен выкладываться, несмотря на то, что игра не имеет значения»

   Так вони в ці 6-0 всю душу вклали. Ви просто не в курсі.

   14.11.2018, 09:48
  • 13.11.2018, 17:28
  • Прокомментировал статью → Теле-Клуб. Вижу землю?!

   За довгий перыод часу подивився ВФ. Склалось таке враженя, що Леон знаходився в стані аффекту: кричав, брижжив слюною, не давав нічого сказати не тільки Вацко, а і Дєнісову, навіть наїхав на "вялікіх і могучіх" кротів. Подивися і зрозумів, яке то щастя те не дивитись. Там же нічого зрозуміти не можна: ні думки (ані розумної, ані дурної), ні сенсу. Дішло до того, що Дєнісов для Вацка!!! думку Леона перекладав (що, доречі, говорить про ментальну близкість цих двох)!! Що вже говорити про звичайного глядача. Я був в шоці. А Вацко мовчав: походу номер швидкої згадував... для Леона. Одним словом жуть.

   13.11.2018, 16:58
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть