Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Наставник (1164 комментария)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
12898
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Як зупинити цю чуму?

   Він впливова людина і головна протидія - массова підтримка Динамо. Тут я із вами згоден.

   19.09.2017, 22:41
  • Прокомментировал пост → Як зупинити цю чуму?

   Добре, розкажіть, а хто дав команду НБУ забрати у родини Сукісів велизні активи у Приваті? Чи думаєте, що це власне бажання Гонтарєвої?

   19.09.2017, 22:39
  • Прокомментировал пост → Як зупинити цю чуму?

   Пріват - конфлікт капіталів. Порошенко хотів би, щоб ІМС дозволив забрати у нього величезні суми. Саме тут треба шукати початок конфлікту. Маріуполь - на мозоль йому. Він не командував, він просто не забороняє. Тобто вбивати не має сенсу, а от принизити - головна задача. Він хоче, щоб до нього приповзли просити вибачення. Складно, але такова суть політики великої.

   19.09.2017, 22:38
  • Прокомментировал пост → Як зупинити цю чуму?

   Ви проводили опитування? Звідки вам відома більшість? Чи ви по собі судите про більшість? Лозанна буде і це буде перемога Динамо. Тут все ясно. Та не зможе Динамо по кожному питанню йти в Лозанну. Я не випадково написав про Ваната. Методики роботи ФФУ дуже брудні і однобічні. Саме про це я написав.

   19.09.2017, 22:34
  • Прокомментировал пост → Як зупинити цю чуму?

   Так, якщо вони будуть продовжувати діяти далі за таким сценарієм, то розв`язка зрозуміла.

   19.09.2017, 21:53
  • Прокомментировал пост → Як зупинити цю чуму?

   Безумовоно Петро Олексійович людина видатна. І його величезна заслуга у тому, що наша країна рухається вперед. Хоча і не такими швидкими кроками, як би того хотілось. Та характер дуже специфічний. І саме тому ми бачимо таку ситуацію в футболі, коли грають на користь лише однієї команди. Я, доречи, чекаю у матчі із Вересом роботу активну судді на жовту Хачеріді і вилучення Мбокані. Чому? Бо ситуація в ю16, коли перед матчем із шахтою вигадали червону лідеру Динамо, далеко не випадкова. Будуть позбавляти Динамо головних гравців перед дербі.

   19.09.2017, 21:51
  • Прокомментировал пост → Як зупинити цю чуму?

   Вплив Рінат безумовно має і не тільки на Сході. Та для населення в інших регіонах його вплив лише негативний. І це не тільки футбол.

   19.09.2017, 21:47
  • Прокомментировал пост → Як зупинити цю чуму?

   Це безумовно дуже важливо. І саме тому кожен з нас повинен нести це в маси. Щоб всі розуміли ситуацію.

   19.09.2017, 20:34
  • Прокомментировал пост → Як зупинити цю чуму?

   Ви не розумІєте що таке вертикаль влади в Україні просто. Наш Президент контролює все. І якщо є така вакханалія, то це з його дозволу. Можете навіть жодної секунди в цьому не сумніватись. Я, доречи, із ним знайомий з моїх 20 років, тобто дуже давно. Павелко - виконавець. Ахметов зараз тимчасовий союзник прои Динамо. Все просто. І кожен тут бачить свою вигоду.

   19.09.2017, 20:33
  • Добавил пост → Як зупинити цю чуму?

   Я довго мовчав. При всій моїй активній політичній позиції у житті і на фейсбуці. Тут, на футбольному сайті, я намагаюсь обходити скандальні моменти. Та в мені весь той бруд, який ми бачимо в 2017 році від футбольної верхівки, наростає в емоційний ком. Чим далі розвивається ситуація, тим більшими стають зловживання.

   Читать полностью →

   19.09.2017, 20:04
  • Прокомментировал статью → Цена «молчания ягнят»

   Так, це методи совка і дрібної, підлуватої людинки. Та це і так давно ясно. Хай поки тішиться. Скоро все зміниться для нього.

   15.09.2017, 23:59
  • 15.09.2017, 22:10
  • Прокомментировал пост → Динамо – Скендербеу: штрихи к победе

   Безумовно Скендербеу слабша за Ворсклу. Та у них не має психологічної проблеми страху перед авторитетом Динамо. На диво граюча команда. По Циганкову, то вся гострота у першому таймі була виключно від нього. І хто ж винний Віді, що він не може попасти у пустий кут, як і Кадару зрізати у ворота. Да і гол Сидорчук забив саме після того, як Циганков шикарно вивів його на удар. Стосовно центру півзахисту, то нажаль і Буя, і Сидор - не гравці рівня Динамо. Не має першого пасу, не має швидкості, не має вміння читати гру. Сидор дуже якісний у відборі - його головний плюс. Та на цій позиції треба грати вертикально гостро в атаку. Саме відсутність якості у центрі поля на сьогодня є головною проблемою Динамо, яка не дає можливості швидко грати в атаку. На мою думку Шепелєв і Шапаренко у парі виглядали б значно якісніше. Принаймі Шапаренко можна було б випускати на заміну для початку. А Шепелєв однозначно повинен грати зі старту.

   14.09.2017, 23:39
  • Прокомментировал пост → И кто же лучший в первом тайме в команде им. Ярмоленко ???

   Піщєк дійсно свідомо не помічає Андрія, який був сьогодні безумовно кращим у складі Дортмунда. І це при тому, що його регулярно не хотіли бачити. Тут задача тренера вправити мізки. А задача Андрія і далі працювати.

   13.09.2017, 23:43
  • Прокомментировал пост → Випробовування Албанією. Скендербеу.

   Так, навіть два автобуси. Та зрозуміло, що чим скоріше ми заб'ємо перший гол, тим легшою буде гра.

   13.09.2017, 21:35
  • Добавил пост → Випробовування Албанією. Скендербеу.

   До кожного суперника треба ставитись із повагою. Навіть якщо це команда з Албанії, яка ніколи не була, і скоріше за все не буде, мати успіх на європейській арені. Скендербеу дивом потрапив у ЛЄ. Сталось це через те, що Динамо Загреб зараз в глибокій кризі. Команда шукає себе. А Скендербеу – збита команда.

   Читать полностью →

   13.09.2017, 20:49
  • Прокомментировал пост → Трансферні пошуки. Вінгери. ч.1.

   Та ні, на сьогодні це максимум 2 млн. євро.

   09.09.2017, 16:26
  • Прокомментировал пост → Трансферні пошуки. Вінгери. ч.1.

   Напиклад елітні гравці із Польщі і Хорватії, а Кендзьора і Піварич - для своїх країн саме акі гравці. Невже Болгарія, Румунія і Азербайджан - сильніші футбольні країни?

   09.09.2017, 16:25
  • Прокомментировал пост → Трансферні пошуки. Вінгери. ч.1.

   По Дем'яненко я б з Вами не погодився. Протасов і Літовченко дійсно прийшли готовими гравцями. Та Анатолій прийшов у 19 років і за його плечима було лише 20 матчів у вишці. Він був справжнім "чурбаном". А в збірній заграв лише через два роки. Тоді як два з трьох моїх кандидатів вже грають у нац. збірній своїх країн. Та вони дійсно ще необтесані.

   09.09.2017, 16:23
  • Прокомментировал пост → Трансферні пошуки. Вінгери. ч.1.

   Шановний, у Вас такий нік)) Скажіть, а звідки взяли Колотова, Сабо, Войнова Турянчика, Макарова, Щеголькова, Буряка, Заварова, Бєланова, Дем'яненко, Чанова, Рудакова... та що там казати, звідки прийшов Ребров, Хацкевич, Белькевич, Каладзе, Головко, Калітвінцев... і який слід вони залишили у історії Динамо? Без придбання "чурбанів" не побудувати сильної команди виключно із власних вихванців.

   09.09.2017, 09:57
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Ваша карма ():
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Закрыть