Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Старожил (897 комментариев)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
9464
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   І який у вас рецепт? Сказати, що все погано - легше за все)) Рецепт того, як в умовах фейр плей зробити так, щоб було чудово? Тільки я знаю відповідь, що я не президент, це не моє... ля-ля... тополя... все пагано... все погано... Повторююсь, якщо у людини все погано, то значить треба дивитись переключатись на щось інше. Бо в умовах фінансової кризи омолодження складу - єдиний досупний вихід для Динамо. І омолодження йде. А результат при омолодженні поганий - нормально.

   29.05.2017, 00:08
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   Ну, так тут мінусантів багато)) Працюють тролі, що поробиш.

   28.05.2017, 23:10
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   А чому ви вирішили, що там не вірний аут? Ви дивились епізод? Я вам розскажу. Танковський обрізається, Сидорчук перехоплює і прокидає м'яч вперед. А потім вони зусрічаються із Танковським, який першим б'є по м'ячу, Сидорчук у цей момент від нього у 5 см. Хо там останній торкнувся м'яча, на такій швидкості... це все суб'єктивно. Там під мікроскопом треба дивитись. А що було потім? Потім були ще куча дотиків від Динамо. І ніхто не змушував фолити Танковського. Гол - наслідок ауту? Гол - наслідок фолу Танковського в штрафній. А як ви оцінете для прикладу підкат Морозюка, дуже чистий, після якого Динамо дуже гостро атакувало по флангу. А суддя там побачив фол. Який фол? А скільки помилок суддя зробив на користь Шахтаря? Пенальті на Ярмоленко, не тільки в цьому матчі. А пенальті у фіналі кубку поставлений на користь Шахтаря? Ви бачите помилки тільки в одну сторону? Я вам наведу мінімум 10 помилок судді в цьому матчі на користь Шахтаря. В тому числі і мінімум три помилки могли стати голами у ворота Шахтаря. Тому і далі кажіь про відсутність моментів у Динамо. Бо ж 3 голи залетіли випадково, так?

   28.05.2017, 23:09
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   У наступному матчі Віктор буде грати, бо Гармаш дискваліфікований.

   28.05.2017, 23:01
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   Так, це важливо. Бо вони головні конкуренти на наступний сезон і закладають психологічний фундамент, працюючи із суддями у такому руслі.

   28.05.2017, 23:00
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   Якщо ви слідкуєте за подіями на сайті, то ми всі ці матчі обговорювали.

   28.05.2017, 22:58
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   Так, дуже доролий футбол у Володі. Дуже він розумний гравець. І безумовно він прогресує зараз.

   28.05.2017, 22:58
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   Не бачу де я захоплююсь. Я навпаки пишу, що в першому таймі грав лише Гармаш. Що в другому таймі гра покращилась, що Рибалка провалив гру. А перемогли завдяки виходу Циганкова і Шепелжєва, які дуже якісно увійшли у гру.
   Стосовно хто міг перемогти... ну, А пенальті на Ярмоленко і вихід один на один при рахунку 3:2 для вас значить - не шанси на перемогу? А момент коли ще при 0:0 Ярмоленко залишили одного біля воріт і Бєсєдін шикарно прострілював, а Андрій не зумів зупинити мяча - також не аргумент? А щ о на противагу? 2 моменти у Ферейри. У Динамо на момент 2 моментибільше виходить. Так що 6:4. Рахуйте далі)) Якщо вам так все погано, то навіщо ви взагалі без віри футбол дивитесь? Садо-мазо? Без віри дивитись футбол не можливо. Коли у 1983 Динамо посіло 7 місце в чемпіонаті всі казали каастрофа, прийшов ВВЛ і посіли 10! А хто там грав у 1983 і 1984 роках? Вам склад навести? 90% гравців, які виграли КК. Тому можете і далі жити одним негативом. А мені хочеться вірити в молодь. Маю на це право.

   28.05.2017, 22:56
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   Так, в цілому ситуація цікава. Бо для мене Очігава вже сьогодні сильніший за Кадара. А Кадар дуже багато помиляється індивідуально. Хоча він і гравець такої збірної непоганої. І придбали його за гроші адекватні. Саме тому у мене одразу його придбання викликало великі запитання. А от Пантіч не обрізається. Можливо він і іноді втрачає позицію, та грає надійно. У Пантіча є перспективи. А Кадара я б продав, бо він не рівня ЛЧ гравець. А стосовно оборони, то вона починається від нападу, захищається вся команда. І коли один гравець випадає, то вся оборона страждає. Рибалка постійно випадає. І це головна проблема на сьогодні у побудові захисту із ним.

   28.05.2017, 22:48
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   Ні, я написав про це. Оборона дійсно зробила 3 жорстких обрізи. Та голи нам забили по іншій причині. Подивіться хто супроводжував Алана Патріка при першому пропущеному голі і дав йому вдарити, хто при другому голі стояв поряд із ним, а потім втратив зону і дав йому без проблем і супротиву подати. Подивіться уважно, хто це був? Та безумвоно Морозюк при другому голі жахливо лажанув. Та подати дав Сергій Рибалко. І порівняйте як крив зони Шепелєв. Просто передивіться гру і зусердьте увагу на двох персоналіях. Виключно на 17 і 8 номерах. Це не важко, повірте))

   28.05.2017, 21:02
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   По системі гол+пас так він кращий. Івін безумовно багато попрацював, та не дивно він гравець іншого рівня. Та все ж я розставив акцента на інших персоналіях, бо про Ярмоленко і без мене скажуть.

   28.05.2017, 20:58
  • Прокомментировал пост → Вся суть в дрібних деталях!

   Перевірка, яка дуже боляче відображається на результатах. Це для очистки совісті напевно. Краще б Оріховського так перевіряв на мою думку.

   28.05.2017, 20:56
  • Добавил пост → Вся суть в дрібних деталях!

   Видався вільний день. І я вирішив присвятити частину його перегляду нещодавнього матчу між Динамо і Шахтарем. Скажу одразу, що дійсно не варто переоцінювати результат матчу, та і недооцінювати його також небажано. Бо він показав моменти ментальності, моменти надійності, моменти віри, моменти сміливості.

   Читать полностью →

   28.05.2017, 20:06
  • Прокомментировал пост → Надеясь на чудо

   Особисто я дуже хочу, щоб Ребров залишився. Хочеться, щоб влітку ІМС знайшов кошти, а якщо дісно будуть продані Хачеріді, Віда, Антунеш, Сидорчук, Рибалка, Буяльский, Морозюк і Ярмоленко, то гроші будуть і досить великі. І це дасть можливість придбати 3-4 талановитих гравців, за суми від продажу можна дозволити купити цікавих і голодних гравців, наприклад Луніна. І ще до першої команди підключити ще декілька молодих гравців з дубля. І вийде цікава, перспективна і перезавантажена команда. Так, легко не буде. Та ми побачимо перспективу. Думаю, що Ребров має саме такі амбітні плани. Та чуда не буде. Бо треба працювати багато, щоб чогось досягти.

   28.05.2017, 14:57
  • Прокомментировал пост → Я сорвал твой джек-пот, я иду на рекорд. Последний?

   Дуже цікаві аргументи)) Особливо що Ребров розвів Фонсеку)) Автор зрозуміло прав, що на сьогодні основа Динамо не настільки потужна як би нам того хотілось. Та все ж я пропоную передивитись ще раз матч. Голи у Шахтаря забили Алан Патрік і Дентіньо. Хто вони там за паспортом? Це гравці, які були придбані за досить великі гроші за епохи влади зека. А ще є Велінгтон Нем, Фред. Чому тайсон підписав новий контракт? Тому що 4 млн. євро чистими в Європі получають гравці рівня Азару. Не має там таких зарплат як у нас. Те ж саме по Віді, він буде робити все, щоб залишитись в Динамо. Так, гарний гравець, високої майстерності. Та таку зп як в Києві йому в Європі не дадуть. Драгович пішов на зниження зп у Байєр. Просто він амбітний. А бразили в Шахтарі будуть і далі, бо їм тут такі гроші платять, як тільки в Китаї. Тому Динамо доведеться і далі грати проти Марлоса, Бернарда і Тайсона. А стосовно українців Шахтаря, то тільки за 25 хвилин першого тайму воротар Шевченко тричі обрізався. Танковський збив Бєсєдіна в штрафній, на щастя там пеналь не дали, для них на щастя. Потім трійка Бутко, анковський і Коваленко привезла гол, який забив Гармаш. А гол Ярмоленко з пнальті - помилка того ж Танковського. Ні, і ще раз ні. Українці в Шахтарі гіршого рівня, ніж в Динамо.
   Ви можете щось розповідати про Реброва. Та не було у Динамо золотої епохи Ріната при Януковичі, коли Рінат міг собі дозволити скупити всіх бразильців, бо грошей не міряв. 10, 15, 25 млн. євро..... Шахар давав 70 млн. євро за Неймара. Да, давав!
   У Динамо не має таких грошей, щоб скуповувати бразильців безміри. У Шахтаря зараз також не так все чудово. Є лише на зарплати, а от нові трансфери по 20-25 вони не можуть собі дозволити. Єдиний шлях Динамо - власні виконавці і пошуки якісних легіонерів за адекватні гроші. Іншого шляху не має. Українці за рівнєм гірші за бразильців... такова природа. Тому сподіваюсь, що наша школа буде випускати дуже якісну молодь, яка зможе ломати бразильський Шахтар. Та треба бути реалістом.

   28.05.2017, 14:45
  • Прокомментировал пост → Втрачена ментальність і де її знайти?

   Я подивився відео. Цікавий матеріал. У мене ніколи не було сумнівів у походженні капіталів родини Суркіс. Як і те, що вони, будучи олігархами, мають тісні стосунки із більшістю олігархів в Україні. В тому числі і Фірташа. Добре відомо, що Фірташ зробив свій внесок у Динамо декілька років тому. Можливо, що робить це і зараз. Стосовно олігархів, то ут і так все ясно, що всі вони заробили свої капітали далеко не чемними шляхами. Та Фірташ - відома компанія прокладка у газових схемах, яка заробляла на дельті. Точніше цю дельту відмивала між своїми. Капітали Ахметова зароблені на прихватизаціях, на віджимах, вбивствах і інших відверто кримінальних схемах. Капітали родини Суркісів почались із земельних афер, коли на початку 90-х ГМС працював у КМДА. Та капітали родини Суркіс ніколи не були побудовані на криміналі, на вбивствах і віджимах. І особисто я за те, щоб всі по закону відповіли за свої справи. В тому числі і родина Суркісів.

   28.05.2017, 00:24
  • Прокомментировал новость → СМИ: охота на игроков «Днепра» открыта

   А я думаю, що Луніін, Вакулко і Чеберко на сьогодні будуть найбільш затребованими. Довбика буде намагатись Зоря підписати. Вакулко може і поїде закордон. Лунін - безумовно пріоритет №1 для Динамо на літо серед тих, кого можна в Україні підписати.

   27.05.2017, 22:44
  • 27.05.2017, 10:17
  • 27.05.2017, 00:17
  • Прокомментировал пост → Шахтар - Динамо. Таки нарешті перемога.

   Дякую за блог! Я думаю про перший тайм. Я аналізую, розбираю у грі моменти. Я думаю чому так тричі обрізались Віда і Кадар. Це тоді, коли вони віддавали передачі на 10-15 метрів без пресингу прямо у ноги гравців Шахтаря. Чому? Бо два опорних півзахисники банально не встигали відкриватис під пас. Рибалка відверто провалив гру. Сидорчук був набагао краще. І саме заміна Рибалки на Шепелева вчергове довела наскільки молодий гравець якісніший у центрі поля. Динамо треба підсилювати центр поля якісними гравцями.
   І другий тайм. Не знаю що там Ребров сказав і як там вони між собою розмовляли, та другий тайм був інший настрій, інший темп. Дуже сподобалось як увійшов у гру Циганков. Цей його ривок на пів поля, коли його завалили біля штрафної - були шикарно. Безумвоно гол Дентіньо - срашена помилка Морозюка. Він впав і залиши 2 метри провал у захисті. Та Коля все ж виправився, бо саме він віддав гольову на Ярмоленко.
   Нерви Фонсеки цілком зрозумілі. Команда, яка ставить перед собою високі цілі не може програвати. Всі його психи - нормально. Емоції... ну, він так заряжає своїх гравців. Я хотів би і від Реброва бачити нормальні емоції. Бо були пенальті на Бєсєдіні на 12 хвилині у першому таймі і у другому на Ярмоленко. А суддя дивно не помітив. Як і помилився двічі із офсайдом. Одна із цих помилок - вихід 1 на 1 Бєсєдіна. Так, і у Шахтаря має скаржитись, що і їм один раз офсайд не вірно зафіксували. І на руку Морозюка також. Можливо, що це їх рівень культури. Вони завжди будуть у тіні історії Динамо, завжди. І як би вони не намагались вилізти, та вони завжди будуть другими, навіть із величезними інвестиціями. Другими в тіні Динамо. Бо Київ має величезну великих перемог. Тому хай бісяться. Динамо важливо зробити висновки і будувати команду, яка буде стабільно перемогати і брати золото чемпіонату.

   27.05.2017, 00:16
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Ваша карма ():
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Закрыть