Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Наставник (2872 комментария)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
32330
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Мирча Луческу. Отбросив эмоции...

   Не підтримую Луческу взагалі. І це призначення - дуже брудна історія. Але от ви розповідаєте про Зеніт і що "циган всрався". А ви вивчали ситуацію в Зеніті? Чи просто так вирішили розповісти історію як "циган всрався"? Я ж так само думав, що він там повністю провалився, із таким фінансуванням потужним. Але не полінився, відкрив, вивчив всю історію. Для ерудиції власної. Треба ж розвиватись, навіть на такій темі, як Зеніт.
   Так от. Виявляється Луческу прийшов в команду, яка продала Халка за 56 млн, Вітселя за 20, Гарая за 24 і Ансалді за 4. Всі ці 4 гравці - були лідери команди. Кращий форвард, кращий півзахисник, кращий захисник. Центральна ось. Будулай прийшов в таку команду, яка залишилась без 4 топ гравців. А придбали йому Жуліано за 7 млн і Ернані за 8. Це якби зараз продали Миколенко, Циганкова і Вербіча, по суті головні активи команди. Придбали людей за зуми в 7-8 дешевше і вимагали виграти чемпіонат. Не знали про цю історію?
   Стосовно збірної Туреччини, то так само середній вік цієї збірної, яку залишив за собою Будулай - 23 роки. В основній обоймі більше 10 гравців, які дебютували при румуні у віці 17-18 років. Зараз їм 19-22. І це основні гравці. Він значить перебудував команду. Тепер Гюнеш користується здобутками іншого тренера. Вивчайте мат частину. Бо провал і побудова нової команди - різні речі.
   Однак, я знову повторюсь, що хоча і зрозумів, що Луческу - дійсно тренер, який може повернути Динамо в еліту, я категорично проти його приходу в Динамо.

   30.07.2020, 00:38
  • Прокомментировал новость → СМИ: Луческу определился с двумя помощниками в тренерском штабе «Динамо»

   Спірідон, Вуко, Гусєв, Кулиба і Міхайлов

   28.07.2020, 16:40
  • Прокомментировал новость → СМИ: «Галатасарай» готов продать «Динамо» защитника Маркао за 8 млн евро

   А я бачу, що ніхто так і не зрозумів. Будулай би не прийшов в Динамо без гарантії дорогих трансферів. 8 млн - тільки початок. Наступні будуть ще дорожче. Звідки гроші? Звідти, звідки гроші на Луческу.

   28.07.2020, 16:32
  • Прокомментировал пост → Иппон "долоизма"

   Я скажу так. Про тренерів. Луческу, Пелегріні, Костюк чи Гвардіола, Сімеоне чи Максимов. Не суть важлива. Побудувати команду на одній молоді - нереально. Якою б вона талановитою не була. Якщо Динамо ставить перед собою мету - боротись за золоті нагороди і грати в ЛЧ, то потрібен не тільки якісний тренер. Треба купувати якісних гравців рівня ЛЧ, вже у зрілому віці. Якщо в команді буде 5-6 зрілих майстрів від 25 до 35, плюс 6-7 гравців у віці 22-24, тобто такі, що вже пограли, але ще будуть прогресувати. То можна мати і 7-8 гравців від 18 до 21, які будуть прогресувати поряд із майстрами. Але ось ці зрілі майстри - гравці калібру ЛЧ. Тобто не ціною 3-4 млн євро. А мінімум 15-20. Це правда сучасного життя. Будувати потужну команду без капітальних інвестицій на сьогодні нереально. Потужну - так. Це команда, яка буде боротись в ЛЧ. А не бути там статистами. І ясна справа, що у Барси, Лівера, Реалу і Сіті кожен гравець основи коштує більше 50 млн.
   Фігура Луческу і іппони - безумовно правда. Провакація - да. Але тренер він цікавий. Він вміє будувати сильні команди, вирощувати молодь. Але, йому потрібнітрансфери і не за 3-4 млн. Суттєво більші. Без сильних гравців молодь зростати не буде. От Аякс. Що там Аякс? Сильна молодь? Безумовно. А ще Хунтелар, Блінд, Тадіч, Зієш. За скільки їх купили? Дорого. Бо у них є досвід і майстерність.
   Я б хотів, щоб Динамо очолив інший тренер. Це правда. Будулай - дійсно дуже брутально. Перехід рамок. Хоча знову скажу, що він має ідеологію, досвід, знання.
   Та без сильних трансферів Луческу швидко піде на дно. І будь-який інший тренер. Чому? Бо конкурент бац і за 50% прав на Тете платить 15 млн, тобто гравець у 18 коштує 30. От і вся правда.

   27.07.2020, 22:02
  • Прокомментировал пост → Спроби конструктивізма

   А якої думки, по вашому, дотримувався Ващук, коли, будучи капітаном Динамо, перейшов в Спартак? Він тоді облив Динамо брудом. Скандал. І чому ІМС після всього цього повернув Ващука в Динамо, і той ще 3 сезони відіграв за Динамо. Але жодного вибачення від нього так і не почули. Гроші? Безумовно. А ще щось у головах. Різна система цінностей. Луческу багаторазово доводив, що для нього перейти в Бешикташ після Галатасараю - нормально. Тому такі моральні принципи. В Італії он Саррі перейшов в Юве. В Наполі його прокляли. І там таких прикладів набереться вагон. Тому Луческу - далеко не першовідкривач.

   25.07.2020, 20:50
  • Прокомментировал пост → Спроби конструктивізма

   Це правда. Та у нас ситуація трохи інша. У нєвєсти женихів було дуже багато. Там і Інтер міланський, і Бешикташ, і Галатасарай, і Зеніт. Багато женихів. І, як не дивно, більшості із цією нєвєстою щастило.

   25.07.2020, 13:46
  • Прокомментировал пост → Спроби конструктивізма

   Безумовно мораль і людські якості Будулая не витримують жодної адекватної критики. Ніхто його не буде сприймати в Динамо своїм. Ніколи. Які б результати не були. Та задача вболівальника бути із своєю Командою. Навіть в такі періоди.

   25.07.2020, 13:44
  • Прокомментировал новость → Евгений Левченко анонсировал одного из ассистентов Луческу в «Динамо»

   Левченко має контакт із Шевчуком самий прямий. Тому якщо вангує, то так і буде. Нажаль. Але Мірча має карт-блаш збирати свою команду фахівців.

   25.07.2020, 13:39
  • Прокомментировал новость → Источник: «Игроки «Динамо» довольны назначением Луческу»

   Сприйняття Луческу на кріслі Динамо проходить крізь призму Динамівського серця кожного вболівальника. І ця призма каже, що це людина з команди ворога. Безумовно. Особисто я хотів би бачити сотні інших тренерів, але точно не Будулая. І не через його слабкі тренрські здібності. Тут все впорядку. Він людина, яка довела свою високу тренерську планку. Через людські якості. Не хочу, щоб тренер моєї Команди так себе вів неадекватно. Але при цьому я розумію, що для подолання кризи в Динамо він цілком може підійти. Якщо йому датуть нормальний бюджет на трансфери, на розчистку діючого складу. І час на те, щоб перевчити Команду грати в агресивний і атакуючий футбол.

   25.07.2020, 13:37
  • Прокомментировал пост → Спроби конструктивізма

   Дякую! Луческу - можлива мотивація для мене почати знову розміщувати на Динамо від Шуріка свої матеріали. Все ж ситуація доволі шокова для більшості. Для мене також. Все ж хоча він і Будулай, але точно незалежний і самобутній тренер. Якщо мене не влаштовував рівень двох попередніх тренерів, то тут рівень достатній. А от моральна складова - цікаво. Засланий козачок чи дійсно вмотивований тренер повернути Динамо на високий рівень. Не думаю, що він не ставив вимог по трансферам. Просто на першому етапі ознайомиться із гравцями, подивиться на роботу. Тобто це більше психологія впливу на команду, що мол у кожного є шанс. Та я думаю, що в своїй голові він давно всі рішення прийняв по трансферам, по позиціям. Такі призначення за 1 день не відбуваються. І тренер з таким досвідом точно це передбачає і вивчає майбутню команду, її потенціал, можливості. Це у нас людей в 75 років списують. В Штатах люди у 80 ідуть в Президенти керувати країною.

   25.07.2020, 10:28
  • Прокомментировал новость → Почти без эмоций. Луческу — это не про то, о чем вы думаете

   На момент приходу Луческу у шахту там був лише 1 бразилець - Брандао. Легіонери були з Нігерії, Румунії, Хорваитії, Польщі, Чехії, Сербії, Сенегалу. Але румун було аж 4. В перший же сезон були придбані Матузалем, Жадсон, Елано і Батіста. Всі за доволі непогані гроші. Матузалем взагалі за 14 млн євро. У другому сезоні докупили Ферну і Леонардо. Батісту відпустили. У 3 сезоні добрали ще 1 бразильця - Луіса Адріано. Тобто їх вже стало 7. І це 3 сезони. Брали бразильців в основному у віці 19-21. На виріст. У 4 сезоні пішли Матузалем, Елано і Леонардо в оренду. Взяли Віліана, зовсім юним, у 18 років за 14 млн, і 21-но річного Ілсіньо за 10. Це все так, до слова. 6 бразильців у складі на 4 сезон. У 5 сезоні прийшов лише один бразилець, заграний за Болівію, Марсело Морено. На 6 сезон прийшли Алекс Тейшейра і Дуглас Кошта. Бразильців в обоймі стало 8. Тобто це все еволюція виключно Луческу. Автору матеріалу треба досліджувати тему, перед тим як писати. Я абсолютно не підтримую моральну сторону приходу Луческу в Динамо. Але вважаю, що кар'єру кожного тренера, навіть такого як Мірча, треба досліджувати детальніше. Особливо якщо тренер дає результат.

   24.07.2020, 21:15
  • Прокомментировал пост → Спроби конструктивізма

   І добре. А я вам кажу, що 3,0 і по 500 за кожне виконане завдання на сезон. Може у нас різні джерела просто?

   24.07.2020, 20:44
  • Прокомментировал пост → Спроби конструктивізма

   Мозок людини так влаштований, що він вихоплює саму хвилюючу інфу з тексту. Тобто гроші це найболючіша тема? Доречи, сьогодні у відомому шоу на ютубчіку авторитетне джерело, розказало, що зп трохи більше 1, а з бонусами буде 3. Хороші бонуси, правда? Але ці авторитетні джерела розмістили у себе на каналі чергову історію про майбутнього тренера Динамо саме напередодні призначення. За день до. Авторитетно говорили про Реброва, Скрипника, Бієльця. І жодного слова про Луческу. Ось такі інсайдери))

   24.07.2020, 20:42
  • Прокомментировал пост → Спроби конструктивізма

   А ви готові приймати участь у зриві матчу? Розумієте яка дисциплінарна і матеріальна відповідальність за це буде? Легко сказати. Як і іншими руками жар загрести, поради давати. У призначенні Луческу особисто я плюсів не бачу. Просто намагаюсь спробувати конструктивно думати.

   24.07.2020, 17:49
  • Добавил пост → Спроби конструктивізма

   Вже пройшла доба з моменту призначення Мірчі Луческу. У багатьох людей емоції поступово стабілізуються. Починається в голові вибудовуватись конструктивізм. Нормальне явище для емоційних людей. А вболівальники – люди саме такі. Тим більше Динамо. Бо настраждались за останні роки достатньо. Період надії з’являється саме в такі часи.

   Читать полностью →

   24.07.2020, 16:09
  • Прокомментировал пост → Ехали цыгане - не догонишь!

   На базі скоро буде представлення нового тренера офіційне. Дивно, що поки сатйи мовчать. Напевно ще вірять в диво. Я вже писав. В клуб прийшов новий інвестор. Він готовий будувати тут сильну команду. Ту, яка була при фінансуванні Фірташем. Коли ми купили Драговіча, Ленса, Мбокані, Велозу, Беланда. Тобто топових гравців. Вимога у інвестора головна - тренер Луческу. ІМС категорично проти. Але на ситуацію по суті вплинути не може. Тому цікаво подивитись те, що нам скоро вже розкажуть на конфі. Може дійсно буде не Луческу. Мало лі.

   23.07.2020, 14:24
  • Прокомментировал пост → Луческу

   Нажаль, як я розумію, що не все так просто як здається. Це бажання нового інвестора. Він готовий фінансувати проект, піднімати Динамо. Але тренером бачить Луческу. Знущання? Можливо. ІМС категорично проти Луческу. Йдуть переговори. Вони дуже важкі. Та є надія, що буде і інвестор, і інший якісний іноземний тренер, і гроші на трансфери.

   23.07.2020, 01:49
  • Прокомментировал новость → «Динамо» ждет лучшая жеребьевка Лиги чемпионов за последние годы — у «Зари» и «Десны» шансы значительно хуже

   Так хіба є вже рішення по країнам, які не дограли свої чемпіонати? Це ж прицедент. Попередні рішення- рік без єврокубків для Франції і Бельгії. Тому казати зараз про розклади ще рано.

   01.07.2020, 16:56
  • Прокомментировал новость → Хави: «Мой тренерский штаб готовится к работе в «Барселоне»

   Але поки відверто провальний сезон від Хаві і його тренерської команди в Катарі.

   30.06.2020, 02:05
  • Прокомментировал новость → Йожеф Сабо: «В «Динамо» сейчас нет футболиста, который бы мне нравился. Цыганков, Вербич, де Пена — это все средний уровень»

   Вербіч і Де Пена - високий рівень, як для нашого чемпіонату. Але дійсно посередній, як для ЛЧ. Циганков - топ. Це найкращий гравець всього нашого чемпіонату. Він краще за Тайсона і Марлоса разом узятих. Але, у Віктора немає партнерів в групі атаки його рівня. А один в сучасному футболі витягнути команду весь сезон не може. Тому і така печаль. Треба награвати більше власної молоді, Дуелунда. І буде дуже якісна команда. Хоча, чомусь так думаю, що Віктор залишить в міжсезоння Динамо. Йому треба прогресувати далі. А Наполі дає хороші гроші.

   29.06.2020, 23:04
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть