Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Старожил (748 комментариев)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
7593
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Сумно, але все це так легко передбачити!

   Грають так само. Хтось краще, хтось гірше. Наприклад у Баварії два класні молоді гравці - Коман і Ренато Сантуш після шикарного минулого сезону в цьому грають заслабо. Та Сантуша і далі викликають до збірної національної. А він, так само як Шепелеєв і Циганков, 1997 р.н. Абсолютно нормально ставитись до молодих гравців адекватно. Молоді потрібно декілька сезонів стабільної практики щоб вийти на певний рівень. Це світова практика, а не тільки наша.

   30.03.2017, 06:48
  • Прокомментировал пост → Сумно, але все це так легко передбачити!

   А хто грав перед цими матчами? Давайте згадаємо разом. Шепелєв, Бурда, Циганков. Так, в цьому матчі не зіграли Циганков і Шепелєв, не зіграли через травми. Та вони ж обоймі основної команди чи ні? А на заміну в цьому конкретному матчі вийшов Яремчук, якому 21 рік. Він також ще молодий гравець. Тому стосовно обойми молоді, то 5 гравців я нарахував, чи ні? До того ж, можливо Рудько далеко не юний, та це також його перший сезон в основі. І це суттєвий фактор, бо воротарю треба набувати досвіду, навіть у його віці.

   30.03.2017, 00:00
  • Добавил пост → Сумно, але все це так легко передбачити!

   Події відбуваються дуже стрімко і несподівано. Нажаль не вистачає вільного часу для того, щоб своєчасно і якісно реагувати на всі події. Тому останні роботи все більше схожі на дайджест, або на якісь підсумки тижня. Особисто мені таке не до вподоби. І я хотів би обговорити кожну подію окремо. Тим більш, що вони всі дійсно заслуговують на прицільну увагу.

   Читать полностью →

   29.03.2017, 21:31
  • Прокомментировал пост → Хорватия - Украина. Что мы ждём?

   Тунець ніколи не буде у мене в основі, навіть в запасі він не був би.

   23.03.2017, 06:42
  • Прокомментировал пост → Хорватия - Украина. Что мы ждём?

   Мій склад: Пятов, Бутко, Ордець, Ракицький, Матвієнко, Степаненко, Коваленко, Маліновський, Ярмоленко, Коноплянка, Бєсєдін. Варіації дійсно лише Федецький(Морозюк) замість Матвієнко і Малишев(Сидорчук) замість Малиновського.

   22.03.2017, 23:41
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   Дякую! Мені приємно, що ми порозумілись.

   21.03.2017, 23:26
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   У голів є логіка. Що передувало голу Ярмоленко? Шикарний пас від Антунеша на Яремчука, який пробив під поперечину. Воротар витягнув епізод. До того моменту вже були і інші, з яких можна було забивати. І гол, як і помилки - результат завжди чиїхось дій. Помилка вороторя і захисту - гарна гра атаки. Та є голи логічні, коли команда атакує, створює багато моментів, нагнітає і врешті решт реалізує моменти. Так само і другий гол. Перед ним Ярмоленко повинен був робити дубль, коли знову таки Антунеш прострілив і Андрій шикарно пробивав з лянії воротарської з 2 метрів, нажаль не влучив. А гол - помилка півзахисника, думаю Коркішко, який обрізався під тиском, віддавши пас назад на Ярмоленко. Андрій віддав гарний розрізаючий пас, а воротар не встиг, бо не очікував удару, він очікував прострілу на дальню, яку замикав Циганков, він там був зовсім один. Та Сидор зіграв нестандартно, дуже потужно пробив. Гол Чорноморця не випливав із гри, бо Одеса в цьому матчі взагалі нічого не створила, по суті жодної гостроти. Були забігання від Коркішко двічі, та там було далеко навіть до удару по воротам. А гол Хочілава забив якісний, та він не випливав із логіки гри. Думаю, що моя логіка досить зрозуміла.

   21.03.2017, 20:59
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   Я із секундоміром не стояв. Зрозуміло, що перший і другий тайм суттєво відрізнялись за змістом гри.

   20.03.2017, 20:02
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   Доросла людина ніколи не дозволить собі кидатись у крайності. Ваші висновки настільки ж плоскі, як і однобокі. А чому? Бо прочитавши речення про певну ситуацію ви робите узагальнюючий висновок. Треба дорослішати і набиратися розуму.

   20.03.2017, 20:00
  • Прокомментировал новость → Врсалько порвал крестообразные связки

   Хрести для флангового захисника - нажаль хрест на кра'єрі. Шкода молодого хлопця і скорішого одужання.

   20.03.2017, 19:45
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   Ну, якщо дивитись так далеко, то нам взагалі цей відбір не потрібен, бо збірна, навіть якщо займе перше місце, не поїде на цей чс.

   19.03.2017, 19:13
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   Я думаю, що Зінченко на цей раз грати в основі скоріше за все не буде. По суті він провалив сезон в оренді в ПСВ, бо так і не став гравцем обойми основної.

   19.03.2017, 16:01
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   Ну, я відверто не фанат Шахтаря. Тому у нас в команді в старті лише два нормальні гравці - Ярмоленко і Бєсєдін, а всі інші - повний провал. Та я лише констатую, що скоріше за все саме такий склад буде. А будь моя воля, то грали б Маханьков, Тимчик, Попов, Миколенко, Дубінчак, Алібеков, Шапаренко, Булєца, Ярмоленко, Бєсідін і Циганков, а на заміну б вийшли Яремчук, Ледньов і Янаков.

   19.03.2017, 12:55
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   Автор лише аналзіє практику Андрія Миколайовича, а не висловлює свої думки по тому складу, який особсто я б хотів бачити.

   19.03.2017, 12:51
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   А ви вичали всі матчі збірної при Шевченко? Розкажіть мен основні приципи цієї команди будь ласка. Я знаю, що акцент робиться на котроль м'яча. І у всіх матчах збірна грала саме у 2 атакуючих півзахисника. Це принцип команди Шевченко. І змінювати собі він не стане. Я в цьому впевнений.

   19.03.2017, 12:49
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   Дякую за думки! У мене просто свій погляд на Андрія Миколайовича. Саме на нього. За осінь я побачив його тренером ,який використовує блочну систему, тобто воротар і захист з однієї команди. І краще, щоб весь захист був з однієї команди. Бо ж Соболь належить Шахтарю і збори проходив багато разів із цією командою. Тобто він адаптований до партнерів. Те ж саме можна сміливо сказати про Мавієнко. Так само тріо у півзахисті Степаненко, Коваленко, Зінченко. Зінченко є вихованцем Шахтаря. Це все не просто дань талановитому гравцю. Він адаптований, він із Коваленко зіграв сотні матчів разом ще в дитячих командах. Саме тому шанси Ротаня мінімальні на основу. А от шанси Маліновського досить оптимістичні, бо він у гарній формі і також проходив далеко не одні збори із Шахатерм. А тріо в атаці - креатив. Тут буде робитись ставка на рівень. По суті з тих хто поїхав є лише 3 гравці, які можуть зіграти на флангах - Ярмоленко, Коноплянка і Циганков. Петряк взагалі зараз дуже слабкий. Ну, ще Бєсєдін може зіграти на фланзі. Тоді на вістрі вийде хтось замість нього. Тому я думаю, що вийде тріо Коноплянка, Бєсєдін і Ярмоленко. Бєсєдін зараз кращий форвард України. По Кравець взагалі вже місяць не грає. І Бєсєдіна восени вже награвали у цьому складі. Так, якби Кравець був у формі, то грав би він. А так нас чекає Бєс. Та це моя думка. Лише моя.

   19.03.2017, 12:47
  • Прокомментировал пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   Кожен з нас впевнений, що розбирається в футболі)) Хоча кожен розбирається на власний розсуд. Саме цим фубол і прекрасен, бо не має двох абсолютно однаковиї тренерів, двох однакових гравців, однакових схем, моделей і методів досягнення результатів. Динамо може грати у 3 захисники саме завдяки покупці Пантіча і Кадара, особливо Кадара. А два гравці в центрі із сьогоднішніх, тих що є, це Шепелєв і Гармаш (Сидорчук). Але це лише з тих, хто є в обоймі основній. Я думаю, що у нас є набір гравців для цієї схеми. І тут не важливо на кого дивитись, на Юве, чи на Челсі. Треба дивитись на себе.
   По Ковачічу. За останній місяць він провів 90 хвилин на полі в суммі. І по сутті остання ігрова практика була 1 березя, а до того 18 лютого. Він майже не грає, а якщо і грає, то у матчах із слабкими суперниками. Та треба бути справедливим. Він не є гравцем старту зібрної Хорватії.

   19.03.2017, 12:39
  • Добавил пост → Всі шляхи ведуть до Загребу...

   Завжди думаєш про те з чого почати. Відбулась гра із Чорноморцем. Перший тайм матчу дав надію. Ми побачили яскраву гру, прекрасні навіси від Антунеша, декілька невикористаних моментів та два прекрасні голи. А в другому таймі ми побачили все ту ж невиразну гру. І знову гол дуже схожий на той, що ми пропустили від Зорі.

   Читать полностью →

   19.03.2017, 00:11
  • 18.03.2017, 23:22
  • Прокомментировал статью → Андрей Шевченко назвал окончательный состав на матч с Хорватией

   Основний склад можна передбачити на 80%. Особисто для мене залишається декілька питань. Все ж таки можливо Маліновський зіграє за старту замість Зінченко, а хто зіграє на вістрі - ще більш важке питання. Та я думаю, що найкращі шанси саме у Бєса. І фланги оборони передбачити складно, та скоріше за все це будуть ті ж самі Федецький і Бутко. Не так і погано виглядає кінцевий список. Особисто я радий за Циганкова, йому зараз потрібно це. Чудово, що багато молоді. Все ж таки 5 гравців за віком мають можливість грати в молодіжці. А шанси на гарний результат в Хорватії є, однак дійсно не такі і великі.

   17.03.2017, 23:15
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Ваша карма ():
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Закрыть