Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Наставник (1013 комментариев)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
10736
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Коротко.

   Є така функція на полі - хвильоріз. Можу навести приклади - Давідс, Гаттузо, Вукоєвич... Це гравці, які зупиняють атаки суперника. Це особливий фах. Стосовно пасу у Корзуна, то він є і він це показував рік тому у матчі чемпіонату, коли виві один на один Бєсєдіна в Харкові. Всі вже забули той гол. Корзун то по суті рік не грав майже останній у Реброва. Саме тому Хацкевич знає його сильні сторони і буде його використовувати. У тренера в голові завжди є стратегі. На одних креативних гравцях далеко не поїдеш.
   Стосовно Кадара, то він гравець старту національної збірної Угорщини. Хочу подвитись як зараз в Україну повалять гравці такого рівня і досвіду масово... Щось я не помічаю навіть у Янг Бойз жодного гравця основи будь-якої національної збірної не тільки Швейцарії. Бо гравці збірних - еліта свої країн. Тому Кадар - сильний захисник. Хоча зрозуміло, що він не Серхіо Рамос і навіть не Маскерано. Та він гравець високого рівня, який цілком відповідає сьогоднішньому рівню Динамо.

   27.07.2017, 00:59
  • Прокомментировал пост → Коротко.

   А ще тиждень тому тут на сайті лише одиниці людей вірили в цю Команду і Хацкевича... А життя - важка штука. Варто команді десь оступитись і знову вилізуть всі мандавоши, які тільки цього і чекають щоб пованяти... Стосовно гарних слів по Кадару. А як же його удар в поперечину? Він все ж профільний центрбек, а не фланговий захисник. Бо дистанційна швидкість - не до нього. По Корзуну. Йому лише 22 роки і він профільний руйнівник. У нас таких більше не має. Потрібна глибина лавки. Бо травма Сидорчука на сьогодні виглядає катастрофою. Не те щоб я у захопленні від Сидора. Та він дає роботу у відборі, перекриває зони якісно, виграє багато силової боротьби. І ще й встигає підключатись до атак. А хто альтернатива із обойми основної? Рибалка? Гармаш або Корзун, бо Буяльский на цій позиції - страшний сон. а Гармаша опустити вниз - вратити атакуючий поенціал величезний. Тому молюсь щоб у Сидора все було в нормі. А Команді дякую за те, що сьогодні це була Команда, дуже якісна Команда!

   27.07.2017, 00:05
  • Прокомментировал статью → «Динамо» — «Янг Бойз» — 3:1. Послематчевая пресс-конференция

   Напевно головне - те, що гра цього Динамо викликає у людей задоволення. Навіть справа не в результаті. Вся суть у грі. Тому дякую хлопцям за нові емоції, за яскравий і змістовний футбол. Не думав, що можна розкатати Янг Бойз, а вони таки це зробили. Перший тайм був важкий, а у другому розкатали. Не думав, що побачу швейцарців безсилими. Погано, що не забили, бо моменти були фантастичні. Пагано що пропустили. Та ми знову згадали те, що флангові захисники у нас - слабке місце. Хоча Кадар міг забити з пасу Морозюка. Оце був би номер. Тепер мені цікаво буде побачити матч віповідь. Хочу побачити як Динамо не дасть Янг Бойзу бігти, як візьме гру під контроль і розчавить їх. Після сьогоднішньої гри у таку можливість я повірив. Легко не буде. Та точно буде цікавий тактичний бій. Дякую Команді!

   26.07.2017, 22:39
  • Прокомментировал пост → Спробуємо поласувати медом))

   Даю вам 15 хвилин на видалення спаму. Інакше я сам все видалю. Мені цікаві думки, а не передруковки.

   24.07.2017, 23:30
  • Прокомментировал пост → Спробуємо поласувати медом))

   Ви продовжуєте спамити... це погано!

   24.07.2017, 23:29
  • Прокомментировал пост → Спробуємо поласувати медом))

   Ну, якщо Динамо не гранд, то Янг Бойз тоді взагалі команда третього ешелона. Я думаю, що порівнювати Динамо і Янг Бойз фізично важко. Це різні рівні. Просто у однієї команди тренер працює вже багато років, він має збитий склад стартовий. Ми повинні їх проходити. Просто треба поважати суперника. Бо зараз всі вміють грати. Перемогають ті, хто виграє боротьбу, хто віддає більше сил, наснаги, емоцій кожному епізоду. Це і є кваліфікація.

   24.07.2017, 23:27
  • Прокомментировал пост → Спробуємо поласувати медом))

   І навіщо цей спам тут?

   24.07.2017, 23:23
  • Прокомментировал пост → Спробуємо поласувати медом))

   Це Ваш погляд. На мою думку у Динамо значно більше висококласних гравців.

   24.07.2017, 23:23
  • Прокомментировал пост → Спробуємо поласувати медом))

   Безумовно. Та якщо торкнутись зрілості, то тренер і команда вцілому ще на стадії зародиша.

   24.07.2017, 23:22
  • Добавил пост → Спробуємо поласувати медом))

   Зараз, коли емоції після перемоги над Шахтарем трохи заспокоїлись, настав час подумати про ЛЧ. Я не писав багато про матч із донецькою командою. Та я прочитав багато коментарів, думок. Є багато ейфорії. І це все на тому фоні, що у моєму попередньому матеріалі народ так і сходив невірою у Хацкевича. А тут одна перемога і всі знову вірять.

   Читать полностью →

   24.07.2017, 20:10
  • Прокомментировал пост → Здесь я, Бондяра! Пока ещё здесь...

   Стосовно перенавантаження, то хіба не дивує той факт, що сьогодні багато з тих, хто вчора грав - Бєсєдін, Корзун, Циганков і найближчий резерв провели матч іх Хаппоелєм)) Провели 90 хвилин. Оце так відновлення і економія сил)) Нова практика для мене!

   23.07.2017, 22:33
  • Прокомментировал пост → Боевая ничья по перекладинам, но черт возьми какая вкусная победа!!!

   Рік не пив пива взагалі)) Вчора взяв собі баночку улюбленного гіннеса перед грою і із задоволенням відсвяткував під час матчу. На середу взяв корону. Полегше і світле... Побачимо результат)) А форма нова не тільки красива, а ще й фартова)))

   23.07.2017, 10:53
  • Прокомментировал пост → Динамо побеждает. Давид бьет Голиафа.

   А мені сподобався Шепелєв. Чомусь ніхто не помітив його роботу в центрі. Саме він повністю перекрив кіслород Марлосу, Бернарду і Тайсону коли ті зміщались в центр. Він встигав першим на підбори, встигав насичувати зони, не давав вільно приймати в центрі м'яч. Важка і над важлива робота. Ясно, що запамятались ривки Гонсалеза, пас Гармаша, гол Мбокані. Та я хочу закцентувати увагу на жахливу судівську помилку. Під час удару Дерліса в перекладину Гармаш не був поза грою. Він був вище захисту на добрі 2 метри. А суддя підняв флажок. А там був би другий гол із вирогідністю 90%. Ця помилка не вплинула на результат. Та при 2:0 шахта б здулась і матч ми б довели до перемоги значно легше.

   23.07.2017, 10:46
  • Прокомментировал пост → Дерби в компании сепаратиста

   За таким людьми плаче СБУ! Ніколи не міг зрозуміти людей, які ходять по українській землі і ненавидять її. Їдять цей хліб і мріють знищити все навколо... У мене також в Криму є такий родич. Зрадив все, перефарбувався. Тепер сидять там, чекають із страхом правий сектор, що їх заріжуть))) Тому і не висовуються!

   23.07.2017, 10:36
  • Прокомментировал пост → Геніально чи занадто передбачливо?

   Таки щось вижав Хацкевич із команди)) А Янг Бойз просто організована команда. Та щоб сказати про її рівень треба знати, що за неї не грає жоден із діючих гравців своїх національних збірних. Є ті, хто грав, як Сулємані, Оаро. Навіть не має гравців молодіжних збірних. Хоча молоді достатньо. Це важливий показник. Однак, Базель сьогодні програв Янг Бойз 0:2.

   22.07.2017, 23:24
  • Прокомментировал новость → Паулу Фонсека: «В матче с «Динамо» сыграли на сто процентов своих возможностей»

   Шахтар домінував останні хвилин 20. А так гра була рівною. Тому Фонсека кривить як завжди. І моменти були у обох команд. Як і у фіналі кубку. Та тоді забив прекрасно Марлос. А сьогодні Мбокані забив шедевр. Інтрига в цьому сезоні назріває. Ми давно не пропускали від Шахаря. А Шахтар давно не забивав. Ми прирвали дуже довгу їх серію із забитим голами. І забили з гри. Хацкевич сьогодні багатьох змусив повірити в себе і команду. Думаю в середу значно більше людей прийдуть на стадіон.

   22.07.2017, 21:52
  • Прокомментировал новость → «Шахтер» — «Динамо»: стартовые составы команд

   А ви людей ділите на сорти? Я знаю, що так робив один президент сусідньої держави. Так само робив один німець з вусами. У нього також були арійці і іншосортні. Як можна собі дозволяти таке? Це нацизм!

   22.07.2017, 19:02
  • Прокомментировал новость → «Шахтер» — «Динамо»: стартовые составы команд

   Дуже цікаво якщо хтось із центральних захисників шахти оримає травму. Не бажаю. Просто 4 українця лише на полі. А в запасі лише грузин захисник. Стосовно Динамо, то чекав Кендзьору зі старту. Все інше на сьогодні можна було легко спрогнозувати.

   22.07.2017, 18:48
  • Прокомментировал пост → Геніально чи занадто передбачливо?

   І стосовно Янг Бойз)) Я їх поважаю, та не треба з них робити монстрів. Це команда рівня Чорноморця максимум. До того ж у них сезон взагалі ще не розпочався. І у них пішло пів команди, пішли кращі. А на їх місце взяли всяких різних і там все набагато сиріше, ніж в Динамо зараз.

   22.07.2017, 00:42
  • Прокомментировал пост → Геніально чи занадто передбачливо?

   Як можна назвати Динамо не комплектованою командою? Поляк думаю може завтра вийти зі старту вже. Стосовно Реброва і іспанців. Тема виграшу від ю14 до ю21 всіми віковими категоріями золота всім відома. Скільки часу треба щою виростити навчених молодих гравців? 3 роки? А я думаю, що діточок беруть у 7 років і ведуть 10 років. Резултат роботи академії ніяк не меньше ніж через 5-6 років. Та вже зараз в основі команди виступають 3 гравця, а ще є Очігава. Можливо він у Хацкевича не задіян. Та Ребров його активно використовував і Зураб навіть кращим гравцем матчів деяких ставав. Трбеа дивитись глибше. Булєца - 1999 р.н., Попов також 1999, Вікентій Волошин - 2001, Цитаішвілі - 2000. Академія працює. Та чудес не буває. Всі світові академії, навіть Аяксу, Порту, Бенфіки... дають максимум 2 гравця до першої команди з року.

   22.07.2017, 00:39
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Ваша карма ():
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Закрыть