Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Наставник (2989 комментариев)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
33323
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Добавил пост → Не варто засмучуватись. Треба вчитись і робити висновки!

   Вже сказано багато думок після вчорашнього матчу. Написані цікаві матеріали, де детально розібрали помилки Бущана і Забарного. Пройшлись по слабкій грі Динамо в атаці. Але загалом відгуки позитивні. Бо сам малюнок гри не був безнадійним. Так, Юве мав набагато більше моментів, був куди агресивнішим в атакувальній стадії.

   Читать полностью →

   21.10.2020, 12:24
  • 21.10.2020, 10:08
  • Прокомментировал пост → Динамо Ювентус. Ребуси від Пірло, головоломки Луческ.

   Суть не в тому, щоб критикувати за програш. Суть в тому як програти. Різниця в класі, якості гравців - всім добре відомо. Цікава тактика на матч. Стартовий склад. Гра від глибокої оборони чи спроба відсунути гру від власних воріт. Можливо навіть спроба першим номером зіграти. Може бути спроба забити в перші хвилини, як зробили з Гентом, чи навпаки сушити гру і чекати на помилку Юве. Як це було в нещодавньому матчі з Іспанією. Багато цікавих деталей. І те, як зіграє Юве. Італійці дали зрозуміти вчора, що перемога в першому матчі для них надзвичайно важлива, бо це зробить настрій на весь груповий етап.

   20.10.2020, 14:14
  • 20.10.2020, 08:33
  • Прокомментировал пост → Динамо Ювентус. Ребуси від Пірло, головоломки Луческ.

   Так, Юве дійсно слабко розпочав чемпіонат. Але це ЛЧ. Інша психологія, інша підготовка, інша мотивація. Юве дійсно на стадії перебудови. Динамо ж також у цій стадії зараз. Тому ваш оптимізм - правильно. Луческу дійсно за весь період в Динамо по суті не провалив жодного матчу. І перемоги даються достатньо впевнено. Але Юве - Юве. ЛЧ - ЛЧ. Тому перемога - буде фантастика. Та я не кажу, що це нереально. На мою суб'єктвину думку нічия - буде величезне досягнення для молодого Динамо. Перемога - мега сенсація.

   19.10.2020, 23:30
  • 19.10.2020, 22:40
  • Прокомментировал пост → Динамо Ювентус. Ребуси від Пірло, головоломки Луческ.

   Обіграти Юве із таким складом, без досвіду, із дуже молодим захистом, та й усім складом достатньо молодим - задача виключно величезного фарту на сьогодні. Хоча треба прагнути. Я впевнений, що селекціонери будуть дивитись за тим, як будуть прийматись рішення молодді Динамо на такому рівні і проти такого суперника. Тому бажаю Команді перемоги, але реально розумію, що нічія буде дуже вдалим результатом.

   19.10.2020, 22:19
  • 19.10.2020, 16:09
  • Прокомментировал пост → Динамо Ювентус. Ребуси від Пірло, головоломки Луческ.

   Я думаю, що саме коли важко і прогресує молодь. В ЛЧ легко бути не може. Тим більше проти команд такого рівня.

   19.10.2020, 14:37
  • Добавил пост → Динамо Ювентус. Ребуси від Пірло, головоломки Луческ.

   Нарешті стартуємо у ЛЧ. Та ще й домашнім матчем проти невідомого Ювентуса. Саме так. Цей Юве є абсолютною загадкою. По суті команда зіграла тільки декілька матчів. Андреа Пірло – новий тренер, який і молодіжний склад не встиг нормально потренувати. Фантастичний гравець із власними ідеями, який абсолютно не нюхав ще тренерського пороху.

   Читать полностью →

   19.10.2020, 12:19
  • Прокомментировал новость → Сестра Роналду: «Вся эта пандемия и тесты — самое большое мошенничество за мою жизнь»

   Ну, є ж лікарі, у яких беруть інтерв'ю. Працівники відомих інфекційних клінік, в тому числі і Жовтневої. Пам'ятаєте, що у них зараз потрійна зарплата.... А ви поспілкуйтесь із лікарями інфекціоністами платних клінік. Ви здивуєтесь їх позиції. А вона проста. Так, є ковід-19. Але той ж туберкульоз набагато небезпечніший. Ковід дійсно б'є по найслабшим людям. Багато хто з них і так доживали останні дні через дуже важкі хвороби і їх перебіг. Нажаль. Життя кожне безцінне. Але рівень смертності у жодній країні не виходить за якісь межі. Ковід не додав збільшення загальної смертності за день, місяць, рік. Пандемія - коли загальна смертність зростає у рази. У нас же помирають із ковідом ті, хто і так би помер найближчим часом. Цинічно звучить. Але це правда. Тому ця істерія абсолютно не виправдана. Люди хворіли, хворіють і будуть хворіти. Така суть життя. Чому ця істерія відбулась? Бо ВОЗ всіх налякав. А зараз якщо вийде хтось і скаже, що ми закрили вас всіх на декілька місяців, знищили бізнес, мільйони людей залишились без роботи... і все це робити було не треба... Які будуть результати на виборах у цієї влади? Ага)) Ковід є і буде завжди. Треба просто жити, а не зомбуватись і лякатись.

   15.10.2020, 17:14
  • Прокомментировал новость → Сестра Роналду: «Вся эта пандемия и тесты — самое большое мошенничество за мою жизнь»

   Ні, немає жодної країни де загальна смертність зросла. У тій же Італії сметрність загальна у 20-мі році не більше смертності у попередні роки. Є ж статистика смертонсті по всьому Світу. Я не перевіряв на сьогодні, але за 6 місяців 2020 року у Світі померло менше людей, ніж за 6 місяців 2019 року на 200 тисяч людей.
   А стосовно серцевої системи, то дуже багато смертей - інфаркти у віці 35-45 років. Я знаю багато прикладів серед знайомих, які в важкому стані звертались до лікарів. І це, так для прикладу, 2015 рік. Лікар слухва, вимірював тиск і відправляв додому. людина каже, що болить, а її додома полежати. Це Київ. Потім болі продовжуються, швидку додому, ті приїхали, зробили укольчик і поїхали. Через годину лопнуло серце. Людині було 39 років. Знаю і інші подібні випадки. Багато випадків. Якби людину забрали в лікарні, поклали під крапельницю чи апарат... я не фахівець. Але точно б врятували. І жила б людина зараз. Мені таке періодично розповідають знайомі. Достатньо регулярні випадки. Медицина не рятує, по 35 - 45 - активне покоління людей.

   15.10.2020, 13:14
  • Прокомментировал новость → Сестра Роналду: «Вся эта пандемия и тесты — самое большое мошенничество за мою жизнь»

   Ви ж не будете із держстатом України сперечатись? Це їх прогноз, який вони пару тижнів тому опублікували. Вся статистика ковіду - теж їх робота. Вони знають все в абсолютних цифрах.

   15.10.2020, 13:01
  • Прокомментировал новость → Сестра Роналду: «Вся эта пандемия и тесты — самое большое мошенничество за мою жизнь»

   А чому ніхто в Україні не оголошує боротьбу за життя людей із серцевими проблемами? Чому не створюють фонди, щоб закупити обладнання? 1 тисяча людей в день помирає. Всі про це мовчать. Стосовно забистості клінік, то так було завжди. Я скільки не лежав у клініках в Києві, завжди забиті всі коридори і проходи. Так було і 5 років тому, так є і зараз. Стосовно грипу, звичайного грипу. Який відсоток людей ним хворіє зазвичай? 90% населення країни мінімум 1 раз за рік переносять звичайний грип. Багато хто хворіє 2-3 рази. В 2019 році всі лікарні в жовтні місяці були вже забиті масово дітками, дорослими із пневмонією у дуже важкій формі. Люди згорали. Так було і у 2018. В період з жовтні по кінець квітня всі лікарні забиті хворими на пневмонію вже багато років. Давайте казати правду. Проти звичайного грипу знайшли ліки? Так чому 90% хворіють, дуже багато у важкій формі. Чому у 2019, 2015 не оголошували масковго режиму, пандемій? Ви ж знаєте, що за рік біля 6 тисяч людей помирало раніше від пневмонії? Я про ствтистику 2018, 2019 років кажу. А скільки звичайний грип б'є по почкам, очам... ніхто цього не каже. Відвідайте ВТЕК прозрієте. Туберкульоз. Вже багато років в Україні помирає стабільно біля 30 людей щодня від туберкульозу. Знаєте про це? Ця хвороба передається через руки, через повітря. І що? В 2019, коли щодня помирало стільки людей і закрили тубдиспансери... хтось масковий режим вводив? Ні. Ми зараз маємо ковід. Так, є така форма ГРЗ. Так, дає ускладнення. Але закривати школи, всіх саджати в квартирах, закривати магазини... це ж було з березня по кінець травня... що занадто, то не здраво. Більше того. Забороняли гуляти в парках людям. Ковід нікуди не зникне ні через рік, ні через два. Вакцина не буде дієвою. Бо і від грипу вакцини абсолютно не дієві. Треба продовжувати всім жити, без страху. Це не чума.

   15.10.2020, 12:59
  • Прокомментировал новость → Сестра Роналду: «Вся эта пандемия и тесты — самое большое мошенничество за мою жизнь»

   Ви маніпулюєте. В 2019 році померло в Україні 570 тисяч людей. За прогнозами в 2020 помре 572 тисячі. Немає ніякого суттєвого приросту смертності у зв'язку із ковідом.

   15.10.2020, 10:34
  • Прокомментировал новость → Сестра Роналду: «Вся эта пандемия и тесты — самое большое мошенничество за мою жизнь»

   Здоров'я вам. А ви знаєте скільки людей лежать з іншими хворобами по лікарням? Я статистику ніде не бачу. Люди ж хворіють іншими хворобами чи у нас є лише 1 хвороба? Як думаєте? Чому я не чую від міністрів про серцеві захворювання і як ведеться боротьба? Чому не сую про снід і як там справи? Чому не чую як ведуть боротьбу із хворими на рак, а це мільйони у нас в Україні? Є сотні важких захворювань. Люди масово хворіють, помирають... Чому всі ці роки про це мовчали? Так, є така форма ГРЗ, як ковід-19. У більшості людей проходить взагалі без симптомів. У частини з високою температурою, кашлем. У певної частини дійсно є запалення легенів. Але скільки це у відсотках? Цифри - важливо. Якщо від серця кожного дня помирає біля 1 тисячі людей, а від ковід 30, то, напевно, міністерству охорони здоров'я основну увагу треба приділяти саме хоробам серця. Чи я не правий? Дякую!

   15.10.2020, 10:31
  • Прокомментировал новость → Пять лет без дяди Бобы...

   Світла пам'ять людині. У багатьох з нас є такі знайомі, які дуже добре знають історію футболу. І це справжні поціновувачі. Є люди, я таких знаю, які з самого дитинства і досі, а декому за 70-т, ведуть зошити. В цих зошитах записана кожна гра, кожна деталь матчу. На кожен сезон один такий зошит. Ці люди володіють комп'ютерами, але досі ведуть зошити. Один по Збірній, інший по Динамо. Все від руки. Таблички, статистика за всі роки. Можна взяти за будь-який рік зошит, відкрити і знайти заявку на матч, хто забив, отримав картку, скільки хвилин зіграв. Це давні традиція. Таких людей в Україні багато. Так, поступово їх стає все менше. Компи замінюють ці зошити. Але у мене в родині зберігаються зошити мого тата, більше 50-ти років історії Динамо від його руки. Це справжній скарб. Тому треба цінувати кожного.

   12.10.2020, 15:24
  • Прокомментировал пост → Підсумки трансферного міжсезоння. Провал чи прорив - питання риторичне...

   Соль дуже якісний форвард. Просто його треба вміти обслуговувати. Віллем 2 будував гру навколо Франа, а Динамо раніше будувало гру навколо Циганкова.

   08.10.2020, 18:32
  • Прокомментировал пост → Підсумки трансферного міжсезоння. Провал чи прорив - питання риторичне...

   Я вже написав, що досвід гри у ЛЧ є лише у 3 гравців основної обойми і досвід доволі скромний. Гармаш точно не входить навіть у розширений список гравців Луческу. Так, у самому крайньому випадку. Хоча він має найбільший досвід серед всіх.

   08.10.2020, 17:34
  • Прокомментировал пост → Антирекорд для Збірної. Або що порадити Шеві ?

   Він грати не буде. Пятов і Степаненко здадуть тести сьогодні і у них не виявлять ковіда. І будуть знову грати вони. А от у Францію повезли інших. Сидору ж зіграти не дали. Взагалі не розумію такого підходу до кепа Динамо.

   08.10.2020, 17:13
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть