Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Старожил (692 комментария)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
6653
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → А чи справді все так добре? Або біжи, Вітя!

   А ви можете навести мені хоч один приклад, коли більше ніж 3 гравця однієї молодіжної вікової групи заграли в основному складі будь-якої команди в світі? У нас - Ващук, СаШо, Дмітрулін і Федоров. А скільки не заграло з тієї групи? І то Федоров по суті почав грати у першій команді у років 26. А до того маринувався в Динамо 2. Стосовно Динамо, то давайте подивимось. Рудько це вихованець? Морозюк, Рибалка, Гармаш, Буяльский? Циганков, Бєсєдін, Яремчук, Оріховський? Це ж все зараз гравці основної групи і вони вихованці Динамо. Невже мало? Назвіть мені команду, де так багато власних вихованців у складі!

   19.02.2017, 00:07
  • Прокомментировал пост → А чи справді все так добре? Або біжи, Вітя!

   Особисто я не бачу жодної помилки. Я можу повторитись, що не бачу в Борячуку гравця високого рівня. Він буде використовуватись для ротації. А основним не стане. І шлях Динамо - шлях Динамо. Шлях сєпарської команди, із сєпарським менеджментом і такою ж більшістю гравців не може бути прикладом для нас. Я можу повторити, я дивився фінальні матчі влітку ю17 між Динамо і Шахтарем. Це гравці 1999-го, які вже зараз за ю19 грають. І що я побачив? Вся команда Динамо співала Гімн, всі тримали руку на серці. А що було з протилежного боку? Декілька гравців співали гімн, але більшість стояли, посміхались і розмовляли між собою під час виконання Гімну України. І це ю17 Шахтаря, де всі гравці українці за паспартом. Тому сєпарська команда і сєпарська молодь мене принципово не цікавить.

   18.02.2017, 23:58
  • Прокомментировал новость → Дзампарини: «Думаю, что 150 млн евро за «нового Месси» — приемлемая цена»

   Дібала дійсно гарний гравець, але це не калібр Мессі. По суті із нових гравців лише Габріель за МанСіті і Пулішич з Дортмунда можуть стати гравцями такого рівня.

   18.02.2017, 10:18
  • Прокомментировал пост → А чи справді все так добре? Або біжи, Вітя!

   Збірна - чудово. Та дійсно це сайт не збірної і не Шахтаря. Їх проблеми особисто мене не хвилюють. Борячук особисто мені не подобається як гравець. Як не подобається і Коваленко. Та мені до вподоби Маханьков, Дубінчак, Тимчик, Попов, Миколенко, Мельник, Алібеков, Смірнов, Шапаренко, Булєца, Лєдньов, Янаков, Цитаішвілі, Русін, Ісаєнко, Дмитрук, Білошевський, Волошин, Михайличенко, Оріховський, Шепелев, Яремчук, Очігава, Бєсєдін і Циганков. Саме про перспективи кожного із цих гравців і інших з ю21, ю19, ю17 і молодше я готовий спілкуватись завжди. Так само як мене хвилює те, що роблять в Динамо Бущан, Морозюк, Федорчук, Громов і Гладкий. Тому що як на мене, то вони займають чиєсь місце в першій команді.

   17.02.2017, 21:57
  • Прокомментировал статью → Официально: Тамаш Кадар — игрок «Динамо»

   Я просто скажу так, що це перший трансфер за рік в нашому футболі за гроші. Це придбання гравця основи національної збірної Угорщини. Так, 2,5 млн. євро це не так і багато. Але, це трансфер за гроші. Це говорить про те, що Динамо може купувати гравців європейських збірних зараз. Більше того, всі розповідають про банкруство, а Динамо купило гравця за гроші - в будь-якому випадку капіталовкладення. Так, хотілося б гравця Аяксу. Так, Кадар не зробить нас сильнішими за Барсу. Це просто підсилення конкуренції в захисті досвідченим гравцем. Не факт, що він відвоює місце в старті у Антунеша чи Віди. Важлива сама подія. Команда підсилюється за гроші. Це важливий сигнал. І особисо ячекаю гравця в центр поля за гроші, якісного гравця.

   10.02.2017, 23:40
  • Прокомментировал пост → «Динамо» та Тамаш Кадар: причини, можливості, наслідки

   А ви знаєте Джорджа К'єлліні, гравця Юве? Він грає на 2 позиціях в центрі і зліва. Дивно, але це правда і виглядає дуже пристойно. Це ж саме можна сказати про багатьох. Жеремі Мат'є з Барси також лівий і центральний, а Серхіо Рамос починав чистим правим захисником. Начо в Реалі взагалі грає усюди. У нас є Віда, який може грати на всіх позиціях. Універсалізація - сучасні вимоги. Тому Кадар має практику гри на двох позиціях, як і Пантіч. Для команди це плюс. Та, я не пишу про їх якісь. Кадар все ж гравець старту збірної Угорщини, а це непоганий рівень.

   10.02.2017, 00:02
  • Прокомментировал пост → Прощавай, Кузнєчик!

   Так, я сподіваюсь, що хоча б одного з них точно відправлять вже скоро, а може і усіх.

   09.02.2017, 23:28
  • Прокомментировал пост → Прощавай, Кузнєчик!

   Вибір тренера особисто я поважаю. Та, не зважаючи на його вибір, маю право на власну думку.

   09.02.2017, 23:27
  • Прокомментировал пост → Прощавай, Кузнєчик!

   Цілком із вами згоден!

   09.02.2017, 23:25
  • Добавил пост → Прощавай, Кузнєчик!

   Ми живемо в такий час, що нас дуже важко чимось здивувати зараз. Якими б людяними ми не були, та кожного дня ми чуємо рядки цифр. А за цифрами загиблих і поранених стоять живі люди. Вчора ми відсвяткували загибель бандюка Гіві. Та з достовірних джерел стало відомо, що було підірвано два урали у бойовиків, загинуло 28 чоловік.

   Читать полностью →

   09.02.2017, 20:40
  • Прокомментировал пост → О бедной Зозуле замолвите слово.

   Іноді дійсно шкодуєш, що не можна поставити мінус за блог. Стосовно Зозулі і його сили... ми вже побачили реакцію всіх органів правових Іспанії і всі вони на стороні гравця. Райо нагнуть і вони отримають величезний штраф, тому вони вже публічно віибачились перед Ромою, справжні патріотом України! Людина, яка принижує Рому, намагаючись принизити його словами, що він слабкий... це приниження людини, приниження українця, приниження вихованця Динамо. І не випадково Шурік написав, що він буде вести боротьбу проти тих, хто принижує честь і гідність Динамо. А тут Україну назвали слабкою - приниження України! І автор дозволяє собі спокійно принижувати Землю, по якій ходе, це приниження того хліба, який тут росте і яким ми всі харчуємось. Лише любов і повага до України і власних громадян, особливо таких як Роман Зозуля - показник громадянина. Тому людина яка не поважає Україну... таких треба висилати з країни і лишати громадянства! Сподіваюсь, що такі закони ми приймемо і почнемо вести боротьбу! Слава Україні!

   04.02.2017, 23:54
  • Прокомментировал пост → Невідомий Пантіч, але такий мутний трансфер...

   Я не є прибічником теорії всесвітнього заговору і не хочу вбачати нічого поганого в трансфері гравця в Динамо. Просто все це виглядає дуже дивно. Саме розрив договору оренди і швидкий статус вільного агенту. Дивно все це саме з фінансової точки зору. Бо не безкоштовно ж він був в оренді. І оренда була до літа і грав він. У січні він зіграв 4 матчі за Алавес. Якого дива надавати практику гравцю, на якого не розраховуєш? Тому хочеться дізнаися більше про те, чому саме вільним агентом. Особисто моя думка - проблеми із здоров'ям, суттєві проблеми.

   02.02.2017, 21:12
  • Прокомментировал пост → Невідомий Пантіч, але такий мутний трансфер...

   Лише один раз? Дуже дивно, бо він забив за Динамо 5 голів і всі чудовими дальніми ударами. Мало? Для захисника 5 голів у 60 мачах - дуже пристойний показник. Якби кожен захисник забивав так. Доречі Віда забив 10 у 127 матчах, а Даніло Сільва 3 у 222. Тому удар у Антунеша дійсно гарний. І це я без шуток.

   02.02.2017, 21:05
  • Прокомментировал пост → Невідомий Пантіч, але такий мутний трансфер...

   Тьорки... так, це цілком зрозуміло. Дивні тьорки і дивний по фінансам трансфер.

   02.02.2017, 06:49
  • Прокомментировал пост → Невідомий Пантіч, але такий мутний трансфер...

   Не сперечаюсь із статистикою. Та я також бачив своїми очима перший пас, він дійсно гарної якості.

   02.02.2017, 06:47
  • Прокомментировал пост → Невідомий Пантіч, але такий мутний трансфер...

   А травми, дискваліфікації? Глибина лавки завжди потрібна і шанси у молоді будуть.

   02.02.2017, 06:44
  • Прокомментировал пост → Невідомий Пантіч, але такий мутний трансфер...

   Вам треба лікуватись, та це нажаль не виліковно!

   02.02.2017, 06:43
  • Прокомментировал пост → Невідомий Пантіч, але такий мутний трансфер...

   Чому ж відсуваються? В них є шанси і дуже високі, треба просто ними скористатись. А глибина лавки потрібна і не тільки однією молоддю.

   01.02.2017, 23:22
  • Прокомментировал пост → Невідомий Пантіч, але такий мутний трансфер...

   А звідки ви володієте інформацією про якість гравця? Чи ви знаєте багатьох гравців в нашому чемпіонаті, які зіграли понад 70 матчів в Прімері? От я дивлюсь матч Рома - Чізена. І що я бачу? Не така і велика різниця у грі. Навпаки, Чізена має більше моментів, а грає проти основи Роми. Та всі ми знаємо, що в цій команді всі разом гравці не коштують стільки, скільки будь-який з гравців старту Роми. Тому якість... це дуже відносно. Рівень гравців давно вирівнявся, питання у тому, наскільки той чи інший гравець підходить під ігрові принципи, як він зможе себе реалізувати. Прикладів дуже багато, коли до команди приходили невідомі гравці і ставали зірками і навпаки зірки повністю провалювались в командах. Тому не варто поспішати із висновками.

   01.02.2017, 23:21
  • Добавил пост → Невідомий Пантіч, але такий мутний трансфер...

   Думки є різні. І все це виглядає досить дивно. Сьогоднішній футбол – бізнес. Тому сам по собі перехід Олександра Пантіча в Динамо виглядає дивно. Чому так? Ні, справа не у гравці. Справа у тому, як це все відбулось. Давайте подумаєм. От у Віл’ярреала є гравець, якому тільки 24 роки. За 3 роки в Іспанії у серба понад 70 матчів в Іспанії.

   Читать полностью →

   01.02.2017, 21:41
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Ваша карма ():
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Закрыть