Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Старожил (662 комментария)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
6374
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Интересно, что ждет болельщика Динамо в этом году ?

   Від реалій не можливо нікуди дітися. А які у нас зараз реалії? Був 4 роки тому чемпіонат. До нас їхали гравці із Бундесліги, Серії А, Ліги 1, навіть з Прем'єр Ліги, ми легко купували гавців із Швейцарії, з Бельгії, з Нідералндів. До нас їхали найкращі молоді гравці Франції, Австрії. У нас було мінімум 4 команди, які боролись за перше місце і в цих командах грали якісні легіонери. А наші середняки, такі як Чорноморець, Зоря, Метал Дон, Волинь, Ворскла... це були дуже потужні команди, в яких грали гравці збірних, далеко не останніх збірних світу. На той час наша ліга була однією із кращих і гроші тут були. Саме тому до нас і їхали гравці, саме тому Динамо мало можливість придбати Ленса, Бєланда, Драговіча, Віду, Велозу...
   Та часи змінились. Металіст - банкрут. Дніпро... Ворскла, Чорноморець? Команди є, а от гравців там нормальних не має. Рівень чемпіонату впав. Зараз просто фізично не можливо запросити в наш чемпіонат гравців рівня Драговича чи Калініча. А і хто ще є... вони дограють свої контракти.
   Ви от так думаєе про шахтар)) Та чи все в них так чудово? Ну запросили тренера, який працює із великою кількістю бразильців, які ще на контрактах. Підсилення? Ким? Бланко-Лещком аж за 1 млн. євро? І ви думаєте, що із таким форвардом можна буде рвати Челсі, Реал і Баварію? Та що ам казати. Чи можна із таким підсиленням перемогати у майбутньому Ніццу, Ліон, Евертон, Шальке? Так, це команду другого порядку своїх чемпіонатів, другого ешелону. І все одно, вони навіть не подумали б над покупкою форварда, який коштує 1 млн. євро. Ціна визначає якість. Ах, да ще Алана Патріка дістали, Азеведо ж ще є і Велінгтон Нем. Запаси пристойних легіонерів свого часу накопив шахтар. Та от скоро закінчуються контракти у Тайсона, Бернарда, Алана Патріка. Чи вдастся придбати нових Бернардів? Так, 25 млн. євро. Ринок - ринок. Чи поїде в Україну новий Срна з Хорваії зараз, чи він краще поїде до Дженоа, до Валенсії...
   Те ж саме по Динамо. Кого ми можемо запросити до себе? Можливо когось з Модови, Румунії, Польщі... так, можливо. Та Капустка поїхав до Лестера. Пристойні гравці не поїдуть зараз в Україну, бо футбол тут впав. І для підняття футболу потрібна сильна економіка, зростання доходів населення. Тільки в такому середовищі можна будувати сильні команди.
   Що чекає Динамо? Можливо будть трансфери. Я не фантазую. Та нових Юссуфів і Гавранчичей завжди можна знайти, якщо гарно шукати. Та зараз всі вміють шукати таланти. І перебити пропозицію на пристойного гравця дуже важко. Тому чекаю на трансфери. Побачимо якими вони будуть. І молодь. Наша молодь - по суті головна надія. Як, до речі, і у шахтаря. Вони також взяли Арабідзе, Матвієнко, Зубкова на збори. А ми взяли Маханькова, Тимчика, Лук'янчука, Бурду, Оріховського, Очігаву, Михайличенко, Корзуна, Шепелева, Циганкова, Яремчука, Бєсєдіна. 12 молодих гравців, 3 з них вже грають у національних збірних. Це і є перспектива Динамо. Бо ще є Попов, Дубінчак, Алібеков, Шапаренко, Янаков, Русін, Булєца, Ледньов... ще є надія. Надія на власну молодь. Бо нових Драговичей у найближчі роки ми не дочекаємось. І з цим можна і треба жити.

   16.01.2017, 15:38
  • Прокомментировал статью → На первый сбор «Динамо» отправится в составе 29 футболистов (список)

   Все ж таки Бурда, Циганков, Корзун і Бєсєдін - також молоді гравці. І як ітог ми маємо на зборах з 29 гравців половину молодих. В захисті за четвіркою Морозюк, Хачеріді, Віда і Антунеш лише молодь - 5 прекрасних молодих українців, вихованців команди. І це важливий показник. А в молодіжці радують Дмитрук і Цитаішвілі. Думаю, що і Ісаєнко, і Вікентій Волошин долучаться до цього скаду. Якщо Тимчик закріпиться в основі, то Дмитрук має всі шанси для того, щоб закріпитись у Ю19, а можливо і ю21. Але я все ж таки чекаю ще два трансфери. І, зрозуміло, Федорчук і Гладкий на вихід.

   16.01.2017, 10:29
  • Прокомментировал новость → Евгений Макаренко покинул «Динамо»

   Цілком зрозуміле рішення. Макаренко в принципі не лівий захисник, він атакувальний півзахисник, який вимушено став грати зліва. В Динамо зараз є Михайличенко, Дубінчак і Осман - три молоді гравці. І якщо подивитись на них, то Дубінчак і Михайличенко заслуговують на підвищення. Дубінчаку настав час стабільно грати у ю21, а Михайличенко треба переводити до першої команди. А там вже як складеться. Дубінчак, як на мене, це кращий лівий захисник за потенціалом на сьогодні. І вже треба його також буде потрошки підпускати до основи. Якщо не з весни, то з осені так точно. Взагалі наявність Дубінчака і Михайличенко дозволяють вже зараз задуваись про те, щоб продати і Антунеша влітку.

   15.01.2017, 21:29
  • Прокомментировал пост → Чи варто турбуватись?

   По Макаренко я не думаю, що все озвучене правда. Не бачу йому сенсу не продовжувати контракт, бо таких умов, як в Динамо йому не запропонують навіть в Туреччині. Як і не стоять за ним у черзі команди ,які стабільно грають у ЛЧ. Думаю, що якраз він підписати хоче, а от Динамо ні.

   15.01.2017, 19:48
  • Прокомментировал пост → Чи варто турбуватись?

   Ну, стакан газованного напою - дуже лего, у порівнянні із усім іншим.

   15.01.2017, 19:45
  • Прокомментировал пост → Чи варто турбуватись?

   Побачимо. На мою думку трансфери будуть.

   15.01.2017, 19:43
  • Прокомментировал пост → Чи варто турбуватись?

   Дякую Геннадій за вашу думку. Я думаю трохи інакше.

   15.01.2017, 19:42
  • Прокомментировал пост → Чи варто турбуватись?

   А у нас були скандинави в Динамо? Єрьоменко? Його скандинавом важко назвати. Інших не було.

   15.01.2017, 19:41
  • Прокомментировал пост → Чи варто турбуватись?

   Я нікуди не перекочовував. Навпаки, я писав тут задового до того, як був створений блог під своїм історисним ніком. Блог і далі спокійно собі існує. І я і далі буду писати і тут. Це триває вже давно. І ніяких змін цей факт не зазнає у найближчі роки, якщо Бог дасть мені сил і здоров'я.

   15.01.2017, 19:40
  • Прокомментировал пост → Чи варто турбуватись?

   А я думаю, що буде мінімум два іноземці придбані. І так, це буде скромніший калібр. Та важливо не це. Важливий командний результат. Якщо подібні трансфери підсилять команду, то це буде добре.

   11.01.2017, 22:06
  • Добавил пост → Чи варто турбуватись?

   Польський Лех підписав Костевича. Цілком можливо, що для нас ця подія нічого не означатиме. Та безумовно для Леха ця подія не минеться безслідно. Чи минеться вона помітно для Динамо? Зрозуміло, що на тому трансферному голоді, на якому вже рік тримає нас Динамо хоч якась можливість обсудити можливі трансфери – позитивна подія.

   Читать полностью →

   11.01.2017, 20:50
  • Прокомментировал пост → Александр Попов: «Дно по составу? Будет после ухода Виды»

   Суб'єктивно і стримано. І це зрозуміло. Можливо і правильно стримано відноситись до молоді. Думаю, що перспективи Динамо також стримано озвученні. Тоді як стан команди восени скоріше дуже оптимістично описано. Та це також на мою думку. Багато залишилось між слів. І особисто я все ж чекаю на мінімум два трансфери легіонерів саме цієї зими. Так, це не буде гравець рівня Драговича, але сподіваюсь що точно вище рівня Петровича. Як і очікую, що декілька гравців команду залишать. І що молоді стане більше. Стосовно проблемної позиції №1, то так Рудько далеко не фонтан. Та є зараз Маханьков. І якраз він виглядає на сьогодні дуже оптимістично. Тому варто вірити у молодь. Вона є і це наш головний козир.

   06.01.2017, 21:49
  • Прокомментировал пост → Динамо в отпуске - фото (часть 5)

   Все ж таки Жуніор дуже приємне враження справляє, бо постійно приймає участь родиною у благочинних заходах. Сподобалось фото Циганкова у родинному колі, дуже він на маму свою схожий. Дякую за цю підбірку!

   05.01.2017, 23:19
  • 05.01.2017, 23:18
  • Прокомментировал новость → СМИ: «Динамо» сделало предложение «Райо Вальекано» по Лассане Бангуре

   Знаєте, я далеко не прихильник Гладкого. Скажу більше, що я був категорично проти нього. Та, ну давайте ми все ж не будемо порівнювати гравця основної групи шахти, а це все ж таки рівень, і гравця запасу команди з сегунди. Це різні рівні. У Гладкого все ж таки досвід гри на рівні ЛЧ величезний. А у Бангури... ну... він давно підстрелений горобець посереднього рівня, до того ж на позицію де в Динамо зараз гарний вибір молодих гравців. Тому не вірю. А от стосовно угорця з Леха вірю. Варіант не найгірший на позицію проблемну, бо Макаренко і Антунеш - гравці скоріше за все на вихід, а Дубінчаку ще потрібен щас, щоб адаптуватись в осонові.

   04.01.2017, 22:23
  • Прокомментировал новость → СМИ: «Динамо» сделало предложение «Райо Вальекано» по Лассане Бангуре

   Гравець Сегунди, далеко неосновний в Райо. В цьому сезоні провів 10 матчів і КПД 0... і такий грвавець потрібен Динамо при наявності Ярмоленко, Циганкова, Гонсалеза, Янакова і Ледньова? Не вірю.

   04.01.2017, 20:39
  • Прокомментировал статью → Георгий ЦИТАИШВИЛИ: в Конча-Заспу — через «Ла Масию»

   Правий захистник Тарас Дмитрук, опорник Богдан Білошевський і центральний захисник Олександр Мельник вже були задіяні у ю19, а Мельник взагалі грав у ЛЧ юнацькій. Цитаішвілі мені сподобався влітку, на фінальному турнірі. Дуже якісний лівий вінгер, але лідер ю17 Євген Ісаєнко. Сподіваюсь, що із ним також підпишуть контракт скоро.

   01.01.2017, 21:46
  • Прокомментировал пост → Підсумки року і надія на рік наступний!

   Я взагалі не люблю мірятись із кимось тим часом хто і скільки вболіває за Динамо. Я вболіваю з народження. Вже писав, що ходив на футбол ще не з'явившись на світ. І народився я на Печерську у сусідньому домі із тим домом, де жила більша частина гравців Динамо, в тому числі і Валерій Васильович. І по парку Слави мою калчску возили разом із колясками інших гравців Динамо, в тому числі і родина Блохіна і Дерюгіної. І ВВЛ я знайомий із народження, ще зовсім маленьким мені щастило із ним спілкуватись. А у 1986 мені пощастило у 5 років грати в квадрат на стадіоні Динамо із всім тим зірковим складом. А в 1999 році я був взимку у роздягальні того складу, взимку на всім відомому Різдвяному турнірі над Республіканським, в залі. Я бачив два великих, видатних покоління Динамо. У мене не було іншого виходу. Я вболіваю за Динамо, бо інашке не може бути. Київ - моє місто, а Динамо - моя єдина команда.
   Саме тому я дивлюсь на футбол під своїм кутом, бо також бачив той футбол. Ніколи не претендую на абсолюта. Бо кожен прав по своєму. Тому я поважаю Вас, пане Василю. Так, хочеться іншого футболу, хочеться більше молоді, тим більш що вона є. І ми всі знаємо історію легендарного Динамо, коли гравці поїхали на ЧС у скалді збірної СРСР, їх місце посіла молодь із дубля і титуловані гравці так і не відвоювали собі місце в основі. А та молодь взяла чемпіонські нагороди багато разів. Тому я чекаю і сподіваюсь на рішучі рішення від Реброва. Та все ж я задоволений, що 2 гравці вже є гравцями старту. Чекаю на інших. Бо потрібне перезавантаження. Залишилось дочекатись. Бо ми дійсно не можемо нічого змінити. Ми повинні і далі вболівати і вірити. Бо інакше я жити не можу.

   01.01.2017, 14:25
  • Прокомментировал пост → Підсумки року і надія на рік наступний!

   Знаєте, є просто люди, які живуть 1961, 1975, 1986, 1999. І зараз ми маємо зовсім інше Динамо, зовсім іншого конкурента. Тому кожен має право на власні амбіції. Нажаль важко зрозуміти як це фінансувати команду, таку махіну як Динамо. Тим більш в сучасних умовах. А люди потребують Динамо, яке б перемогало Барсу 4:0 на її полі. Так, важко зрозуміти, що все це досягнути можливо лише надзвичайними зусиллями, що побудувати команду, яка буде стабільно рвати команди калібру Реала фізично не можливо. Чому? Бо є реальність. В чому вона? В рівні чемпіонатів. Так можна побудувати команду, яка один сезон гримне, але що далі? Влітку за кожним гравцем приїдуть МЮ, Баварія, Ювентус. І прийдуть вони із величезними контрактами. Тому створити команду надзвичайно важко. Навіть при наявності видатного покоління молоді. Це історія Аяксу, який розтащили дуже швидко. Реалістом бути важко, коли живеш минулим. В поважаю Василя, він живе минулими перемогами і хоче нових. І я також завжди намагаюсь пояснити, що часи змінились. Зміною тренера, президента... не все так просто в футболі.

   31.12.2016, 21:17
  • Добавил пост → Підсумки року і надія на рік наступний!

   Хочу привітати всіх із наступаючими святами! І побажати мирного неба над головою, здоров’я, достатку і побільше позитивних емоцій! Саме позитив так важливий зараз всім нам. І справа далеко не тільки у футболі. Побільше позитиву у всіх сферах життя. Важливо бути оптимістом і бачити світло навіть тоді, коли все погано.

   Читать полностью →

   29.12.2016, 22:20
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Ваша карма ():
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  Закрыть