Я найщасливіший у світі!!!! Подарунок на День Народження!!

2012-06-12 01:26 Це було круто!!Пішли з хлопцями в спортбар!Це щось неймовірне!!! 3 літри пива за матч! Рекорд!Як завжди ...

Це було круто!!
Пішли з хлопцями в спортбар!
Це щось неймовірне!!! 3 літри пива за матч! Рекорд!
Як завжди перед матчем мене починає трусити, традиція така. Виходять команди, серце замирає від НСК, всім хто там був по доброму заздрю! Гімн. Весь спортбар встає і співає! Перерва після першого тайму. Виходим на вулицю.

Скрізь море людей, як на день міста. Майже всі у шаликах і з прапорами.

Другий тайм. Я вже не хвилююсь. Ібра. Чмо. І тут настав Його зоряний час. Дубль за 10 хвилин. Весь куток  міста (Бердичів) співає. Я аж сльозу пустив. Такі емоції!

Лунає фінальний свисток. Виходим на вулицю. Скрізь незнайомі люди пропонуюсть сфотографуватись, пригощають пивом (тим паче в мене сьогодні день народження, 18 років.) Додому їду на таксі.Водій весь час розпитує за матч. Як взнав шо я іменниник довіз безкоштовно.

Мужики, я Вас всіх вітаю з перемогою! Радий за нашиХ!!!

П.С. вибачте що так "скомкано" написав, емоції, плюс день народження, доросле життя і т.п.!!

Браво ШЕВА!!БРАВО БЛОХІН!! БРАВО УКРАЇНА!!!

12.06.2012, 01:26