23 года спустя

2012-09-29 21:41 Три голи за три хвилини - це лише дещиця того, що відбувалося на "Олд Траффорд". Відро ...

Відро холодної води - так можна охарактеризувати старт матчу для господарів поля. Вже на 2-ій хвилині Вертонген отримав пас від Бейла, пробив у дальній кут, проте рикошет від захисника - і м'яч влітає у ближній.

Це, вочевидь, сплутало всі карти "дияволам", адже до свистка на перерву вони так і не зуміли налагодити комбінаційну гру. А "шпори" взяли й організували другий гол. Бейл виконав феноменальний забіг з центра поля, і, не зустрівши опору, пробив у дальній кут - 0:2.

Сер Алекс пішов у ва-банк, а тому в другому таймі на допомогу ван Персі випустив Вейна Руні. І це кардинальним чином змінило малюнок гри. Одним з перших дотиків до м'яча Шрек віддає класний пас на Нані, і це вже 1:2. Вибух радості вмить змінює могильна тиша: "дияволи" вкотре прогавили Бейла, з ударом якого Ліндегард впорався, зате Демпсі добивав м'яч вже в порожні ворота - 1:3. Минає дві хвилини і Кагава знову дарує "Олд Траффорд" надію, забивши рикошетом від штанги. Три хвилини - три голи. Фантастика!

А далі був Сталінград, який господарі влаштували "шпорам". Руні влучає в стійку зі штрафного; ван Персі промахується, вийшовши на рандеву з Фріделем, Скоулз розряджає гармату, але влучає у кіпера; врешті, Каррік підрізає м'яч потилицею у хрестовину.

Фінальний свисток ознаменував першу перемогу "Тоттенхема" на "Олд Траффорд", починаючи з 1989 року.

"МЮ" - "Тоттенхем" - 2:3 (0:2)

Голи: Нані, 51, Кагава, 54 - Вертонген, 2, Бейл, 32, Демпсі, 52

29.09.2012, 21:41