Люксембург - Україна. Віршик.

2014-11-17 23:34 Приїхали у футбол ми до "люксів" грати, І цю команду не можна не поважати. Але навіщо ...

Приїхали у футбол ми до "люксів" грати, І цю команду не можна не поважати. Але навіщо було "карликом" себе лякати, Щоб потім проблеми у першому таймі мати ?

Багато українських фанів на цей матч поприїжджали, І вони фантастично за нашу країну вболівали. І Гімн "хутін- пуйло" — відмінно заспівали :)

Почався матч.

"Люкси" атакують, І неприємно наші гравці усіх дивують :( Оборона провалюється разом за разом, І я подумав, що пропустимо 3 голи відразу.

Де був наш захист, я не міг ніяк зрозуміти, Може Ярік та Хачик могли пояснити - Чому люксембуржськів форвардів, ми не змогли зупинити ?

І ось нарешті ці радісні хвилини почали наступати, Моменти з'явилися - потрібно було їх реалізувати.

Наш гравець у центр штрафної м'яч скидає, Невже, Україна гол забиває ?! Ярмолу уся команда вітає, Бо 100-й гол він в кар'єрі відзначає :)

Другий тайм почався - Україна себе легше почуває, Андрій Ярмола хет-трик на куражі оформляє.

Далі гра вже ніякого сенсу не мала, І тут наша діаспора знов пісню заспівала. Про карлика з кремля, який від Еболи повинен помирати, Щоб він нарешті припинив нас тероризувати.

І на останок я скажу, що не можна так погано в обороні грати, За такі провали, Іспанія може жорстоко покарати. А нам потрібно цю Іспанію обов'язково перемагати, І саме за цим будемо на "Вісенте Кальдерон" приїжджати :)

17.11.2014, 23:34