По гарячих слідах на Гудісон Парк

2015-03-13 00:11 Перший тайм наші почали першим номером, це вже РІВЕНЬ. Евертон визнав це і зразу вони принишкли, ...

Перший тайм наші почали першим номером, це вже РІВЕНЬ. Евертон визнав це і зразу вони принишкли, бо не знаючи наш потенціал відчули себе невпевнено. Розганяв свій фланг Ярмола, Гусєв добре підключався, диригував Сидорчук. Пройшло пару гарних передач, особливо крос від Віда сподобався - через все поле прямо в ноги Гусєву - і класний прийом.

Коли гра йде, дивишся як заворожений. Загалом, доволі в язка гра, і тут СПЛЕСК, шикарний гол зі стандарту від Гусєва: скориставшись з заслону одного з гравців ДК на дальній штанзі вискочив на ближню і з льоту направив низову подачу під ближню стійку. Забили за стандарту на полі команди АПЛ, ще й як майстерно розіграли! В думках: клас, валідол можна ховати... АГА! Провели ще пару хороших перепасовок в середині поля і встали й відкотилися назад. При такому газоні, й мокрому полі віддали ініціативу супернику, що врешті - решт зіграло злий жарт. Знов почали своє г..новозилово 2-м номером, яке мені як вболівальнику не хочеться й коментувати. По персоналіях: Мбокані - відіграв, щоб його хтось купив весь матч. Підозрюю, що в Києві може топити гру так само і піде на..р вільним агентом. Віда, видно що десь в душі продавався. Дуже високо піднімався в атаку, втрачав свій фланг, вносив сумбур. Драго - в окремих моментах - цар. Приємно, що є такий гравець. Ярмола - сильно на початку, потім не повів команду вперед, не дав результат, хоча з таким Мбокані попереду, психологічно це було б не легко. Сашо, чудив, але й рятував. Сілва - привіз пеналь. Погано, але не звинувачую. Винні в тому, що прижималися до воріт 60 хвилин гри. В цьому можливо підкачала установка. В Києві прийдеться викладати всі козирі на стіл, і шукати нового Туза, по аналогії з останніми матчами. Кравець, вийшов енергійно, і я сподівався, що він вирішить гру. Не вдалося. До речі: у Евертона є дуже схожий на Артема гравець - Лукаку. Лукаку! Практично завозив і своєю таранною манерою зтероризував весь захист ДК. Пропустили після його проходу й скидки 1-й гол, і отримали багато валідолу в 2-му таймі. Могли вирішувати все сьогодні, але чекаємо матчу відповіді. По гарячих слідах наперед не загадую. Про Краще промовчу. Почекаю.

13.03.2015, 00:11