Жабченко 123321

2015-07-15 06:19 Матч двох рівнозначно сирних команд у якому нажаль рефері втратив/вмотивований зацікавленими особами на контроль гри - ...

Матч двох рівнозначно сирних команд у якому нажаль рефері втратив/вмотивований зацікавленими особами на контроль гри - дуже кидалося у вічі і бажання Малиновського аж занадто не вболівати за Шахтар - та не вийшло! Перший тайм однозначно за донецьком але в другому Динамо таки зібралося! І отут коли стало очевидно що Динамо грає на пенальті (а ми ж розуміємо шанси Шахти проти СаШо) для Донецька купили кубок руді боси кротів!

Жабченко mvip останніх 10 хвилин матчу! 2 факти: 1) якщо навіть пенальті й був то мусив би дати за принципом неприпустимості подвійного покарання МАКСИМУМ жовту картку- тоді б було більш менш справедливо 2) суддя знав про те що Ребров використав всі заміни і в цій ситуації ніхто б у світі не став би видаляти голкіпера, але Жабченко це зробив! За таких умов і Барса би програла 2:3) Словом "Браво педерація!" А в суботу ця наволоч судитиме собі спокійно без ніяких санкцій! Якщо по гравцях то тут легше : у гірників мені все рівно хто а у Динамо сподобався Даніло Сільва! Вітаю Мурчулеску з трофеєм( Тьху)

15.07.2015, 06:19