Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
zelmar
Имя:
Іван Петрушко
Статус:
Старожил (880 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо Київ, Інтернационале Мілан, Ліверпуль, Динамо Дрезден
Зарегистрирован:
05.08.2012 14:53
Карма:
2338
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 40

   Відповідь VIM

   zelmar Іван Петрушко (zelmar)

   14.05.2021, 15:02

   Доброго дня колеги!

   Хочу віддати на загал блог із вже традиційною для мене назвою «Відповідь…» на цей раз це відповідь колезі VIM

   В блозі VIMа «Культ личности» хоча вцілому ми дивимось на предмет однаково, вcе таки в нас виникла маленька суперечка з приводу якісної оцінки тренерських здібностей Мірчі Луческу, а оскільки я не хочу розказувати колезі що таке істина, то вирішив написати власний окремий блог

   Я є одним з багатьох уболівальників ДК в тому числі і серед жителів нашого сайту, хто був негативно налаштований на призначення Мірчі Луческу на тенерський місток Динамо.

   Читать полностью →

  • 9

   Нестримний норвег

   zelmar Іван Петрушко (zelmar)

   22.11.2020, 00:27

   Хто би що не казав, але на мою думку(і не лише мою) Холанд на старті карєри показує просто неймовірні результати! Таке враження що хлопець уклав парі з нечистим! З таким графіком ЕБХ може перевершити Мессі і Кріша в їхні найкращі роки! Ну добре: виходить хлопчик - в першому матчі - бааабах! хет трик! і майже в кожному по два! Вчора - чотири! Як таке можливо!? Та він вже зараз коштує більше ніж Неймар! (я не про вік, а про ККД на полі) Я розумію, зарано йому навішувати лаври кращих гравців, але ж скажіть, хто так яскраво розпочинав карєру?

  • 2

   Відповідь vlad старожил

   zelmar Іван Петрушко (zelmar)

   11.11.2020, 06:29

   vlad - Старожил10.11.2020 15:38 Это для вас она иноземная..).. А для более 70% населения Украины она родная..).. Ну, и почти все игроки сборной, как мы знаем, общаются на иноземной для вас мове.

   Влад старожил Блювати вже хочеться від таких як ти з вашою рашою! россосійська мова нам була навязана протягом більше ніж 300 років ще починаючи від єлизавєти ІІ !

   Читать полностью →

  • 76

   Відповідь Андрію Andrey Bogushevsky (bam73)

   zelmar Іван Петрушко (zelmar)

   06.11.2020, 00:50

   Соромно, це коли 0:6! або сормно це коли в останньому турі горимо Колосу 2:0 а потім Михай з Євтушенком втішаються на лавці і тиснуть один одному руки після нічиєї в Чернігові Десни з Зорею! Соромно це коли Сабо оливає брудом все що не так лежить в Динамо, а після вдалого матчу киян наче баламбас ахметівський ковтнув мовчить бо сказати нічого! А тоді, коли є гра, не все виходить, півкоманди хворих а вони грають не на відбій а з думкою про перемогу! то це не сором! І всім нам треба підтримати молодих хлопців яким би ані Хац ані Михай не довірилися в жодному разі крім безвиході... Де би були Забарний, Сирота, Супряга Нещерет Жерсон якби не Мірча Михайлович? Не соромно! І взагалі зараз вперше мабуть за багато років не соромно програти, бо зявилась впевненість що в цієї команди все вийде із таким неочікуваним тренером!

  • 1

   Сила тренерської думки

   zelmar Іван Петрушко (zelmar)

   27.09.2020, 10:00

   Мне говорят обидные слова, -Зачем тебе, мол, Вася голова? - Держать удар! - отвечу я вам всем! - И головой, я, между прочим ем!

   Хай вибачать мене боксери, але після вчорашнього матчу у мене про тренера закарпатського клубу саме таке враження! А як іще описати те, що він говорив у флеш зоні і на прес конференції!

   Читать полностью →

  • 3

   Furia Roja

   zelmar Іван Петрушко (zelmar)

   07.09.2020, 15:03

   Колеги! Без зайвих розшаркувань реагую на вболівальників!

   Наші зіграли погано - так! Але і вболівальники фурія роха мяко кажучи соромітники... Вперше бачу щоб після перемоги Іспанії іі ж вболівальники зловтішалися над менш класною командою! Так я можу нагадати зальоти з россоссією чи 1:5 від Нідерландів в 2014! При чому 4 з 5 голів тоді голандці забили за 27 хвилин!

  • 36

   Фотографія 9Х12

   zelmar Іван Петрушко (zelmar)

   31.08.2020, 06:07

   Вважаю за необхідне висловити думку стосовно необхідності заборони спільних фото і відео зйомок футболістів Динамо з колегами із Шахтаря.

   Наскільки мені відомо така заборона діє між клубами Реал Мадрид та Атлетіко Мадрид а також Бетісом та Севільєю Такі приклади існують не лише в футболі а і в інших командних видах спорту між принциповими суперниками.

   Я вважаю що такі фото\відео можуть негативно впливати як на вболівальників так і на самих футболістів (згадайте лише фото Мораєса з бразильцями з ШД в період його виступів за ДК і чим це скінчилось...)

   Позавчора наприклад у матеріалі колеги Roger Milla була оприлюднена фотка Де Пени із Тайсоном

   І воно б нічого якби не коментарі вболівальників до цого знімку...

   Я ні в якому разі не хочу обмежувати права і свободи футболістів але як на мене це питання більше не особистої свободи а питання іміджу клубу!

  • 1

   Слово не Воробей вилетить не спіймаєш!!

   zelmar Іван Петрушко (zelmar)

   26.08.2020, 10:39

   Дивився сьогодні о 10:00 футбол ньюз на Ф123))) Дай думаю подивлюсь як лиється жовч!)

   Поки говорив Бурбас то ще куди не йшло, хоча лейтмотивом було скиглення про несправедливість долі мовляв Шахтар володів ініціативою 70на30 а виграло Динамо! Але потім слово взяв "незалежний експерд" Андрій Воробей.

   Читать полностью →

  • 6

   Сила тренерської думки

   zelmar Іван Петрушко (zelmar)

   26.08.2020, 03:38

   Друзі! Хотів розповісти вам про своє спостереження, яке не повязане з виграним супер кубком але опосередковано це пояснює і особисто мені дає надію на майбутній сезон!

   Задовго до початку нинішнього ЧУ (я би сказав що десь приблизно після відставки Реброва) у нас поступово зявилася стійка думка що Шахтар набагато нас переважає як по кадрах так і по грі вцілому і ще в багатьох аспектах Казали що справа в клубному бюджеті, невдалій селекції, Динамівських серцях на тренерському містку і зрештою в Суркісах.

   Читать полностью →

  • Шанси для усіх?

   zelmar Іван Петрушко (zelmar)

   16.08.2020, 06:11

   Колеги! Після матчу з Поліссям я побачив що в нас небагато гравців центральної ланки поля Ні не тому що погано грали, а просто спостереження! Тому в мене питання до тренерського штабу- якщо повернули всіх і продивляються здібності то чому не дають шанс Корзуну? Де він взагалі? Саме в таких іграх як з Поліссям.. Якщо не рівень то хай іде...Солю ж Будулай дає шанс! Але буде напевно так як і з Самбрано... взяли, хлопець просидів на банці гроші на картку тай поїхав...Я розумію що потрібне підсилення якісно вищого рівня, але я кажу не про підсилення а про використання наявних ресурсів...

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть