Так прыгунам можно, а футболистам низзя?

2016-04-23 05:43 Українські стрибуни у воду виграли "срібло" у Казані Українці Максим Долгов та Олександр Горшковозов виграли срібну ...

Українські стрибуни у воду виграли "срібло" у Казані

Українці Максим Долгов та Олександр Горшковозов виграли срібну медаль на заключному етапі Світової серії зі стрибків у воду, який проходить у Казані.

Українці стали другими у синхронних стрибках з десятиметрової вишки, показавши результат 450.87. Перемогли китайці Ю Лін та Айсен Чен (485,67 бала), третє місце - у британців Даніела Гудфеллоу і Томаса Дейлі (442,59 бали).

Відзначимо, що у загальному заліку за підсумками чотирьох етапів Світової серії лідирує Китай (108 балів), Велика Британія займає друге місце (90 очок), а Україна - третє (81 очко).

Нагадаємо, на попередньому етапі в Канаді Ілля Кваша завоював "срібло" в індивідуальних змаганнях, а також у синхронних стрибках разом з Горшковозовим.

23.04.2016, 05:43