Динамо уверено обыгрывает Шахтар!

2016-08-13 19:09 Київське «Динамо» в рамках 2-го туру чемпіонату U-19 перемогло донецький «Шахтар» з рахунком 3:1. Динамо К ...

Динамо К U-19 - Шахтар U-19 Першість U-19, Тур: 2 стадіон "Динамо", м. Київ Головний суддя Андрій Коваленко (Полтава) Субота, 13 серпня 2016 початок о 16:00 Онлайн трансляція Доброго дня, шановні вболівальники київського Динамо!

ми раді вітати вас на текстовій трансляції матчу 2-го туру чемпіонату України U-19 Динамо - Шахтар! Українське міні-класико відбудеться на нашому клубному стадіоні Динамо ім. В. Лобановського. Наразі в Києві хмарна погода, температура повітря +18°C. Команди провели передматчеву розминку.
    Зі стартовими складами команд на гру ви можете ознайомитися на вкладці Протокол.
    Команди вийшли на поле. Динамівці зіграють у синьому комплекті форми, гірники - у помаранчево-чорному.

1 хв. Матч розпочався! 4 хв. Гірники провели атаку, Андрущенко порушив правила у штрафному динамівців 7 хв. Гостро біля воріт гостей! Після навісу з лівого флангу Поспєлов не зафіксував м'яч в руках, проте Лєднєв не встигнув на цей навіс 8 хв. Гості виконали кутовий з дівого флангу, проте анести акцентованого удару головою після навісу гравцю Шахтаря не вдалося 10 хв. Динаимівці заробили право на небезпечний штрафний удар. Трохи правіше від центру, до воріт метрів 19. 11 хв. Гол ГОЛ!!!!!!!!! Лєднєв красивим прямим ударом зі штрафного забиває у ближній верхній кут воріт!!!! 15 хв. Жовта картка Лєднєв пішов у пресинг поблизу чужого штрафного майданчика, намагався у підкаті вибити м'яч з-під ніг голкіпера, але порушив правила, за що отримав попередження. 17 хв. Потужний, але неточний удар Булеци з-за меж штрафного 23 хв. Гості заробили право на шитрафний удар на лівому фланзі поблизу бокової лінії воріт та штрафного майданчика Динамо 23 хв. Після навісу зі стандарту надійно грає захист біло-синіх, м'яч вибито зі штрафного 26 хв. Чудовий момент сворює Динамо! У результаті контратаки Русин увірвався до штрафного, прибрав захисника та відкотив під удар Лєднєву, який набігав, проте удар прийшовся у захисника! 27 хв. Гол ГОЛ!!!!!!!!!!!!!! Лєднєв робить дубль! Це вже третій гол Богдана у двох матчах! Швидка атака Динамо, Булеца запустив на лівий фланг у прорив Смирного, той прострілив у центр, і Лєднєв ударом у дотик переграв голкіпера! 33 хв. Гол ГОЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Після навісу Лєднєва з кутового з правого флангу Попов вдало зіграв на добиванні, після того як кіпер зреагував на удар Алібекова головою та забив третій гол динамівців! 33 хв. Заміна Перша заміна у грі. Семеніхін - Гудзь 43 хв. Гірники виконали кутовий з правого флангу, Кучерук вдало зіграв на виході, кулаком вибивши м'яч подалі 45 хв. Арбітр компенсував одну хвилину Захисник Шахтаря постраждав у зіткненні зі своїм партнером по команді. Гру зупинено, лекарі на полі Перший тайм завершено 46 хв. Заміна У перерві у складі гірників Андрущенка замінив Кузьменко 46 хв. Заміна Ще одна заміна у Шахтаря. Якімець - Ткачук 46 хв. Другий тайм розпочався! 48 хв. Заміна Ще одна заміна у складі Шахтаря. Бондар - Мате 54 хв. Рукою зіграв гравець Шахтаря у власному штрафному, проте арбітр це проігнорував 54 хв. Гол Гол. Гірники відіграють один гол. Спрацювала заміна Сергія Попова, відзначився Владислав Кузьменко, який вийшов на заміну, реалізувавши вихід сам-на-сам з Кучеруком 62 хв. Заміна Заміна у складі Динамо. Алібеков - Калюжний. 62 хв. Жовта картка Топалов отримав попередження за грубий підкат 66 хв. Заміна Автора дубля замінює Алєксєєв 67 хв. Янаков змістився з лівого флангу в центр та завдав потужного удару - м'яч зрикошетив на кутовий 68 хв. Заміна Заміна у складі Шахтаря. Кулаков - Хачаєв 70 хв. Після потужного удару Булеци приблизно з лінії штрафного м'яч влучив у поперечину!!! 72 хв. Момент був у гірників, Кузьменко замикав з близької відстані простріл з лівого флангу, але удар виявився несильним, до того ж надійно зіграв Кучерук 75 хв. Небезпечно навішував Алєксєєв з правого флангу, гості, хоч і не одразу, та все ж вибили м'яч зі штрафного 78 хв. Русин отримав м'яч у штрафному, проте втратив нагоду пробити по воротах з вигідної позиції 78 хв. Жовта картка За зрив контратаки попереджений Смирний 79 хв. Заміна Заміна у складі Динамо. Русин - Зубков 81 хв. Алєксєєв втратив момент у чужому штрафному, намагавшись віддати пас у центр. У результаті гірники організували контратаку, проте також невдало її завершили - Кащук пробив вище воріт 83 хв. Кучерук знову надійно зіграв на виході після навісу з флангу 84 хв. Ткачук прострілював з лівого флангу, але Кузьменко не зумів як слід замкнути цей простріл Весь другий тайм проходить під акомпанемент дощу, який не вщухає ні на мить Останні хвилини гості проводять в атаках. 90 хв. Булеца пробив низом з меж штрафного - кіпер гостей зіграв надійно 90 хв. Компенсований час - 4 хвилини 92 хв. Заміна Заміна у складі Динамо. Янаков - Наумець Матч завершено! Динамо здобуло перемогу у матчі з принциповим суперником!