Особа Тренера – одна із самих важливих в футболі. Дотик Тренера може все перевернути з ніг на голову. За прикладами далеко ходити не потрібно. Пригадайте, як великий Лобановський зробив за декілька місяців команду, яка поставила на вуха всю футбольну Європу. Хоча до цього ті самі гравці, декілька місяців тому, мучилися в чемпіонаті.
«Реал» на Бернабео в одну калітку летів «Барселоні» при Банітесу. Прийшов Зідан, і буквально, за декілька місяців все змінилося. Реал взяв заслужений реванш на Ноу –Камп та здобув ЛЧ. Італія мала один із найслабших складів в новітній історії. Дотик Конте до команди закохав пів Європи в збірну Італії на останньому Євро. На щастя таких прикладів я можу наводити дуже багато.Я вважаю Сергія Станіславовича Реброва тренером. Молодим тренером, до кінця не сформованим, але самостійним. Я не вірю в розмови про тінь Рауля. Саме Ребров повернув всі титули на рівні країни до Києва. Із самого першого матчу Реброва на чолі «Динамо» складалося враження, що він знає, що робить. Працює не тільки на результат, але і на перспективу. Але потім я розуміння Реброва взагалі втратив.
Маю певну кількість запитань до головного тренера «Динамо»:
Мотивація. Зараз ми збираємо плоди того, що було посіяно півтора- рік тому. На жаль, дуже багато гравців перестали працювати на повну, як на тренуваннях так і в іграх. Ми бачим певну загальну байдужість, яка спочатку призвела до втрати гри, а тепер може позбавити клуб і результату. Гравці виграли все, що могли на рівні країни, в ЛЧ теж мають дуже вдалий сезон. Майже всі мають довгострокові та щедрі контракти. Що ще потрібно більше? Беланда та Мобкані можна валяти дурня, а Ярмоленку, Гармашу, Хачеріді, Дерлісу – ні? Навіщо утримувати Ярмоленка? Кому прийшла «геніальна» ідея підписати з ним нову довгострокову угоду, яка зробила Андрія одним із самих високооплачуємих гравців чемпіонату? Провалений Євро, байдужість та лінь в чемпіонаті. Це прямі наслідки нового контракту Ярмоленка
Новачки. Я все розумію -час зараз важкий. Можливості зараз не великі. Не кожен захоче їхати в країну, де йде війна( якщо називати речі своїми іменами). Але ж раніше ми змогли підписати Антунеша, Теодорчика. Не самих останніх гравців. Робота на ринку вільних агентів повинна вестися. Це одна із складових трансферної політики будь –якого клубу. Он «Баварія» навіть Левандовського безкоштовно взяла. «Ювентус» Хедіру. Але вільні агенти, це не панацея, це не вихід із ситуації, перебільшувати тут не варто. Я розумію, що Морозюк – універсал, може зіграти на 3-4 позиціях( як в захисті так і в півзахисті на флангах). Для підміни, ротації, заміни –саме те, але для основи «Динамо» – не дотягує, і ніколи не дотягував. Гравці, які прийшли за останній час в статусі вільних агентів -доволі вікові, сформовані гравці, які мають певний не високий рівень. Із них не візьмеш більше, ніж вони мають, навіть при сильному бажанні. Можу зрозуміти, коли це один гравець, а не коли 5-6. Це вже явний перебір, який тягне команду в низ. Вони нічого не дають окрім кількості. Для мене взагалі не зрозуміла ситуація із Корнзоном. Спеціально передивлявся деякі матчі «Динамо» Мінськ в минулорічні ЛЄ. На жаль, не вдалося подивитися жодної гри Микити в молодіжну збірну Білорусії, але зараз є можливість бачити Корзуна в складі національної команди Білорусії під керівництвом Хацкевича. «Динамо» Мінськ і збірна Білорусії грають в доволі однаковий футбол: максимально закриваються, діють другим номером, сподіваючись на контратаки. Опорний півзахисник працює на руйнування позиційних атак суперника, ніякої мови про будь –який конструктив немає. Як це все поєднати із київським «Динамо», де побудова гри зовсім інша? В Києві опорник гравець який веде гру команди, постійно перебуває, починає атаки, постійно перебуває із м’ячем. Із оборонних функцій його головне завдання не протидіяти позиційним атаками, а убезпечувати команду від контратак. В матчі Суперкубка ми тричі мали пропускати із опорної зони. Просто пощастило. В матчах проти « Сталі» ми мали дві дуже небезпечних контратаки на власні ворота. Навіть юна команда Кварцяного в Києві на Олімпійському мала можливості вибігати швидко в атаку. В матчі із «Ворсклою» ми мали 8( вісім) швидких виходів гостей із оборони. В нещодавньому матчі «Дніпро»- «Зоря» тренер гостей Юрій Вернидуб поміняв опорника Ігоря Чайковського в першому таймі, за один швидкий вихід гостей із оборони, а тут 8. Я б зрозумів, якби це був власний вихованець, молодий українець. Тоді, ще якось можна знайти причини, щоб терпіти, а тут легіонер, за якого заплатили майже мільйон( білоруське видання « Прес – Бол» писало, що Київ заплатив 800 тисяч за перехід Корзуна, хоча його контракт завершувався через пів року)
Розумію Лукаша Теодорчика, який хотів грати, а не сидіти за спиною Мораєса, але не розумію, чому саме в дублери до бразильця взяли Гладкого? Я розумію, що він готовий сидіти на лаві, аби йому тільки платили, жодних мотивації, окрім грошей в нього немає. Але чи відповідає рівень Гладкого «Динамо»? Чи співпадає Гладкий із амбіціями клубу? Чому ніхто не звернув увагу на власного гравця Хльобаса, який в минулому чемпіонаті забив більше, ніж Гладкий? В цьому чемпіонаті, між –іншим, Хльобас серед лідерів бомбардирів також. Хльобас забивав не тільки «Говерлі» та «Металісту», але і «Шахтарю»
Не так давно розпадався «Дніпро». Гравці були у статусі вільних агентів. Чому в цьому напрямку ніхто не працював? Шахов виглядає зараз здорово в складі «ПАОКа». За стилем гри він дуже близький до Рибалки. Дуглас та Чигриснький в ролі заміни для Драговіча. Матеус, Руїс, Лучкевич як альтернатива Громову. Президент кубу Суркіс говорив про солідарність із «Дніпром», але зимою взяв хворого Федорчука. Де тут логіка? Можливо, тут справа тільки в агенті, який представляє гравців? В «Рубін» виявився не потрібний Пілявський. В минулому сезонів Андрій був одним із найкращих захисників «Зорі», яка дуже мало пропускала. Я думаю, що із «Рубіном» було б простіше домовитися, ніж із Геллером та Рафаїловим.
Тактика. «Реал» має фантастичний за силою склад. Команда може собі дозволити без розбору грати із всіма із позиції сили. Але Зідан міняється, пробує різні варіанти. Як результат ЗіЗу має виграні тренерські дуель в Пеллергіні, Спалетті. Енріке. «Реал» не боїться бути різним. А в» Динамо» – максимум дві тактики на всі випадки життя. Ми стаємо дуже передбачувані, прогнозовані. Закрий Ярмоленка і ти закрив «Динамо». Зіграй із Рибалкою персонально – і ти позбавив «Динамо» малюнку гри. Останній матч із Полтавою. Хто коли –небудь бачив «Ворсклу» Сачка знає, що ця команда не вміє грати першим номером. Чому не скористатися цією слабинкою? Навіть тренер німців Льов дозволив собі віддати ініціативу збірній України, бо так безпечніше.
Молодь. Харатін, Яремчук, Чумак, Бурда, Михайличенко… Було багато сподівань, але нічого не вийшло. Реброву може приписати Буяльського та Рибалку. Але вони обоє пройшли через оренди. Це не так багато. Скажімо, в Блохіна теж був Макаренко та Сидорчук. Ребров сам був молодим і знає наскільки багато коштує довіра тренера. Свого часу, без довіри Йожефа Сабо могло б скластися не все так добре для молодого футболіста в Києві. Зараз два матчі відіграв Очігава. Каші не псував, без особливих помилок. Але в третьому матчі молодого захисника не було навіть серед запасник, бо вже видужав Даніло. Циганков теж порадував в Дніпрі, брав ініціативу на себе, не боявся, але до запасу навіть не потрапляє. Керівники Академії постійно говорять про свою роботу, про перші місця. Іспанці працюють вже другий рік. Можна сказати, що перший випуск вони вже зробили, але без результату. А де гравці в першій команді????
Легіонери. Поки в Реброва грають профі, безконфліктні люди. Скажімо, Драговіч, Віда, Даніло, Велозо грали і при Блохіну. Що не так просто. Хто тільки трішечки складніше – відразу попадає в опалу до тренера. Трумулінас. Аруна, Мбокані, Ідейе, Беланда список легіонерів, які перестали грати в футбол. Хоча за потенціалом – вони дуже сильні футболісти. Ребров сам був в шкірі легіонера, повинен розуміти, що будь –якій людині важко в чужій країні. Відповідальність – дуже велика, коли за тебе платять хороші гроші. Можливо, варто шукати індивідуальний підхід до кожного гравця? Сумнівів жодних, що той же Мбокані – найсильніший нападаючий країни, тільки він не хоче грати тут. В Києві постійно травмований, лікується у власних лікарів, а в «Норвічі» за сезон все було ок. Євген Красніков розповідав, що «Металіст» теж мав багато проблем із бразильцями. Тайсон постійно скучав за мамою, йому навіть готували спеціальну бразильську їжу щоб йому було простіше. В «Шахтарі» бразильці намагалися робити шашлик в середині будинку. Це все завершувалося пожежами. Але знайшли підхід, змогли переконати.
Рауль Ріанчо. Раніше Ребров говорив, що вони доповнюють один одного, спільно працюють в одній команді, але головний – Ребров. Рауль пішов, але пішов фактично в ні куди. Добре, що потім знайшовся варіант із збірною. Якщо вже люди назвалися одною командою, так вони працюють разом і йдуть разом.
Зараз на Реброва чекає три дуже важкий матчі. В чемпіонаті проти «Зорі «та» Шахтаря», та старт в ЛЧ проти «Наполі». Напевно, ці матчі в багато чому будуть вирішальним для тренера «Динамо». Мінімум потрібно хоч не програти в двох матчах. Не знаю, наскільки це буде під силу Реброву. Хочу вірити, що молодий тренер справиться із тиском, і вийде із важкої ситуації із честю
стандарти - де вони??? Динамо - це найбездарніша команда в ЧУ за використанням стандартів!
фізика - вчора ледь волочили ноги у другому таймі, а час затягували на рівні Карпат чи Волині - позор!
контргра - зараз вона просто відсутня, Динамо вміє тільки катати м'яч на своїй половині поля!
....
учетная запись этого пользователя была удалена
Читаем:
"Стремятся к знаниям, жадны к учебе и способны учиться. Их изобретательность и сила воображения часто дают им писательский талант; часто из них выходят экспериментаторы и критики. Для Близнецов всегда важно образование, если образования недостаточно, у них портится характер и они мучают окружающих по одной этой причине. При хорошем образовании они приятны и культурны в обращении. Для Близнецов лучше, если их интересы разнообразны.
Поведение определяется минутным настроением. При неудачах испытывают депрессию. В трудных ситуациях редко теряют самообладание, их не оставляет правильное видение реальности. Их изобретательность достойна уважения. Любят осуществлять свои идеи. Пользуются популярностью, так как могут с блеском вести беседу, быть предупредительными, общительными, тонкими в общении....
Не признают условностей. Выступают против любых устоев, нарушают правила, восстают против начальства, защищают от всех свою индивидуальность....
Их девиз: "Я думаю".
учетная запись этого пользователя была удалена
1. Ярмоленко удерживает Суркис, а не Ребров. Я уверен, что Ребров не против того, чтоб продали Ярмоленко, а на его место купили стоящую замену.
2. Ребров не влияет на кадровую политику в клубе. Его просто ставят перед фактом, что денег нет, и других игроков не будет. Косвенно это подтверждает интервью Рианчо перед уходом.
3. Здесь пожалуй соглашусь. Но, с другой стороны, эта тактика давала результат на всем протяжении работы Реброва и он вполне в праве верить в ее правильность.
4. Сидорчук это тоже продукт Реброва. Постепено готовят Циганкова, Беседина, Очигаву. Бурду, похоже, замучили травмы, Чумак не тянет даже Зирку. Нельзя выпускать одну молодежь. Вон Газзаев попробовал и все помнят что из этого получилось.
5. Большинство легионеров просто хотят уехать из Украины. Яркий тому пример Беланда. Он отлично играл в первый сезон Реброва, а потом тупо на все забил и начал требовать трансфера в другой чемпионат. Та же история была с Тремулинасом, за первую же возможность ухватился Ленс. Мбокани тот просто возомнил себя примой, которая выше коллектива. Он еще при Блохине сидел подсчитывал сколько он матчей уже не играет в основном составе и угрожал уйти.
6. Тут все просто. Лепить команду из свободных агентов и мечтающих уйти игроков Рауль не хотел, а провести нормальную трансферную политику Суркис отказался (или не мог). Рауль ушел победителем, а Ребров остался с командой и теперь мы пишем о нем вот такие блоги.
__________________________________________________________________________
Типун тебе на язык!!
Я не велий футбольний експерт, а вболівальник Динамо, який ще трохи застав ГРУ за Валерія Васильовича, яка і зробила мене шанувальником Динамо (Київ). Скажіть, чи може когось закохати в себе гра сьогоднішнього ДК?