Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Топ чемпіонати у найкращій якості. Безкоштовно...

2017-09-30 15:46 Поштовхом до написання цього блогу стало те, що вже довгий час на цьому сайті обговорюються проблеми ... Топ чемпіонати у найкращій якості. Безкоштовно...

Поштовхом до написання цього блогу стало те, що вже довгий час на цьому сайті обговорюються проблеми недоступності (або обмеженого доступу) вітчизняного вболівальника до футбольних трансляцій на території нашої країни.

Причин такої ситуації дуже багато. У кожного вони свої із різним ступенем актуальності.

Одні вболівальники не мають можливості переглядати платні канали «Футбол 1 та 2» від «Медіа Груп Україна» Рината Ахметова, інші принципово відмовляються від перегляду цих каналів. У мене причина інша, це - відсутність трансляцій провідних чемпіонатів. Як відомо, навіть «Футболи» транслюють лише АПЛ та Примеру. А що робити таким, як я, які бажають дивитись Бундеслігу або СеріюА?

Можна, звісно, придбати дорогуще обладнання і оформити ще дорожчі підписки на супутникові канали, однак особисто для мене, це було б занадто.

Хтось може сказати: «Мовляв, все є в мережі Інтернет! Технології Ace Stream та SopCast тобі на допомогу! Бери комп’ютер та дивись! Навіщо ламати голову над проблемою, якої не існує? Бажаєш, дивись на ПК, бажаєш, бери кабель і приєднуй ПК до телевізора і дивись на великому екрані…»

Однак, як казав Йосип Сталін у виконанні Гаріка Мартіросяна: «И пусть это будет моим капризом…», я задався метою знайти спосіб БЕЗКОШТОВНО переглядати футбол на великому екрані телевізора СмартТВ, у МАКСИМАЛЬНІЙ якості, і головне – без всіляких там дротів, кабелів, HDMI, DVI та іншого зайвого обладнання та брухту.

І знаєте, результат мене вразив. Це все є! Це дійсно всім відома технологія Ace Stream, за допомогою якої можливо відтворення медіаконтенту у реальному часі. Так зване Torrent TV. Однак, до цього часу це був або ПК або ТВ за допомогою кабелю від того ж таки ПК.

Тут все простіше! Головне мати 20 хвилин терпіння для налаштування телевізора та комп’ютера і вам не треба буде класти на пузо ноутбук з карликовим дисплеєм, або тягнути через кімнату дроти щоб подивитись улюблену команду.

При цьому, якість відтворення відео не залежить від параметрів відеокарти ПК і буде виводитись на ТВ пристрій у максимально можливій якості трансляцій FullHD 1080p (в залежності від вашого вибору), чого не можливо добитись навіть за допомогою кабелю HDMI, у разі, якщо максимальна роздільна здатність екрану ноутбука буде 1366х768 (90% бюджетних пристроїв), то і виведення на екран ТВ матиме аналогічну роздільну здатність.

Основні вимоги: доступ до інтернету і локальна мережа, у якій персональний комп’ютер і телевізор із функцією Смарт ТВ повинні знаходитись в одній локальній мережі, без різниці як з’єднані – чи то LAN кабелем, чи WIFI.

Із урахуванням об’єму інструкції налаштування, її можна завантажити за цим посиланням:

https://mega.nz/#!oltEEaZL!U2xrhIiwZJj6y7Z8se4fOQqdpUN04KhOvsU3eXehPuA

Бажаю удачі! Будуть питання, пишіть.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

30.09.2017, 15:46
auto-cubinos-partizanos
Автор:
Статус:
Старожил (830 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть