Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Алєксєй Андронов міг сісти в тюрму

2018-04-18 11:35 "Візит до слідчого з особливо важливих справ завжди залишиться зі мною. У березні 2016 роки ми ...

"Візит до слідчого з особливо важливих справ завжди залишиться зі мною. У березні 2016 роки ми прилетіли з Кірілом Дємєнтьєвим у Дортмунд на матч"Боруссія - Тоттенгем, на вокзалі вантажимося в машину до нашого друга, дзвонить телефон: "Здрастуйте, слідчий комітет, можете завтра до нас прийти?" - "Ні, а навіщо?

" - "Тут справа на вас, коли зможете?"

Ми домовилися, що я повертаюся з Німеччини в понеділок - телефонуйте у вівторок, в середу прийду. Проходить два місяці, я сиджу на Дождє, поруч Марія Макєєва, тоді керівник нашої інформаційної служби. Дзвінок: "Алєксєй, це слідчий комітет, ви, напевно, пам'ятаєте" - "Звичайно, пам'ятаю, ви так і не передзвонили" - "Так, ми тут самі трохи попрацювали. Вашу справу ми закриваємо - для цього треба прийти".

Дві з половиною години, які не забудеш ніколи. 282 стаття. Там величезна папка: інтерв'ю Дудю, червоним фломастером обведена фраза: "Ніщо і ніхто не зможе перешкодити мені любити Україну". Слідчий запитав: "Поясніть, що ви мали на увазі в цій фразі?" - "Що ніщо і ніхто не зможе перешкодити мені любити Україну. Сказати таке - вже екстремізм?" - "Той, хто подав на вас заяву, вважає, що так".

Гортає далі, а там один твіт на сторінку і написано: "ознак екстремізму не виявлено"; друк, підпис, майор такий-то. І так уся папка: фейсбук, твіттер, усе що завгодно. Зокрема і той сумнозвісний твіт.

Мені здається, з боку слідчих було розуміння. Цю справу туди занесли не загальним порядком, закрити її треба було якісно, ​​щоб більше не відкривати. Тому що це маячня - що там обговорювати? Яка 282 стаття у словах "ніхто не змусить мене розлюбити України"? Це ж нісенітниця", - розповів Андронов.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

18.04.2018, 11:35
18.04.2018, 11:35
298545 0
Klizma
Автор:
(Klizma)
Статус:
Наставник (4853 комментария)
Подписчиков:
2
Медали:
Выбор редакции × 5
Топ-матчи
Чемпионат Украины Шахтер Олимпик 0 : 0   27 сентября 17:00
Чемпионат Франции Лорьян Лион - : - 27 сентября 18:00
Чемпионат Англии Ман.Сити Лестер - : - 27 сентября 18:30
Чемпионат Италии Наполи Дженоа - : - 27 сентября 19:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть