Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Марш Ультрас "Проти футболу по паспортах". Сутички з поліцією. Дніпро 09.05.2018

2018-05-14 14:02 Погляд зсередини подій в Дніпрі 9 травня. Ультрас Динамо Київ, Дніпра та Шахтаря Донецьк об'єднались заради ...

Погляд зсередини подій в Дніпрі 9 травня. Ультрас Динамо Київ, Дніпра та Шахтаря Донецьк об'єднались заради активного вираження позиції щодо незаконних вимог Федерації Футболу України надавати особисті данні, у разі придбання квитків на футбольні матчі.

Марш був провокаційно зірваний поліцією. Не доходячи до стадіону кілька сот метрів, співробітники поліції намагались видернути з натовпу одну людину, псіля чого фанати вписались за товарища і відбили хлопця.

На підмогу патрульним вийшли спецпідрозділи, застосовуючи спецзасоби по головам, ключицям, ниркам, що забороняється Законом "про Поліцію" почали розганяти і заарештовувати людей. Варто зазначити, що патрульні також порушували Закон: використовували спецзасоби неналежним чином та застосовували сльозогінний газ в натовп.

Трохи пізніше вже біля стадіону два підрозділи спецпризначення, з незрозумілих причиних, почали бити кийками випадкових людей, знову порушуючи Закон, добиваючи лежачих та заарештовувати їх, після чого доставляти в райвідділок.

Керуючі підрозділами прийшли на перемовини з фанатами. Останні встановили ультиматум "або ви відпускаєте всіх наших товаришів, або ми з міста нікуди не поїдемо", скрізь численні суперечки поліціанти погодились всіх відпустити і дотримали свою обіцянку без всяких перепон в обмін на гарантії, що фанати після цього спокійно пройдуть на стадіон без конфліктів. Проте на вході на стадіон при перевірці квитків стюарди і поліціанти спровокували ще один конфлікт, знову застосовували кийки по головах і відтісняли людей по сходам наверх.

Але знову конфлікт вдалося заспокоїти і всі потрапили на трибуну, де в кінці матчу виразили свій протест ще раз.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

14.05.2018, 14:02
14.05.2018, 14:02
300235 1 lionel_07
tony
Автор:
(tony)
Статус:
Начинающий писатель (119 комментариев)
Подписчиков:
1
Медали:

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть