Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

ЧС з футболу у Росії та Олімпіада в нацистській Німеччині: що спільного

2018-06-13 12:42 ЧС з футболу у Росії та Олімпіада в нацистській Німеччині: що спільного

Чемпіонат світу з футболу у Росії сьогодні нагадує нам про подібні події серпня 1936 року, коли у нацистській Німеччині відбулися Олімпійські ігри. Історія повторюється вдруге, і цей Чемпіонат може стати зрежисованим тріумфом Володимира Путіна. На цьому наголосив український політик, колишній віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний.

«Упродовж двох тижнів серпня 1936 року в Берліні проходили Літні Олімпійські ігри. Послабивши плани територіальної експансії, гітлерівський режим використовував спортивне свято, щоб засліпити численних іноземних гостей і журналістів блиском нібито миролюбної і терпимої Німеччини», — сказав він.

Безсмертний нагадав, що Німеччина майстерно рекламувала Олімпіаду, використовуючи барвисті плакати і поширюючи друковані видання. Напружена пропагандистська робота тривала і після закінчення Ігор, увінчавшись виходом у 1938 році суперечливого фільму «Олімпія». Режисером картини стала прихильниця нацизму Лені Ріфеншталь. Зняти цей фільм її уповноважив німецький уряд.

Політик також звернув увагу на те, що в «Олімпії» використані реальні кадри, на яких Гітлер з трибун аплодує і радіє, коли німецькі спортсмени вириваються вперед, і барабанить пальцями по коліну, коли вони залишаються позаду. Ці кадри, зняті прихованою камерою, були зроблені навмисно, з метою показати людську сторону жорстокого диктатора.

«Зараз з проведенням чергового спортивного свята історія повторюється вдруге. Чемпіонат світу з футболу у Росії – це зрежисований тріумф Путіна. Для Росії це не спортивне свято, а нагода натягти чергову іміджеву маску», — наголосив Роман Безсмертний.

При цьому людство за любов’ю до футболу і спорту «знову може проґавити моральну межу, за якою стає мовчазним співучасником утвердження тоталітарного режиму», — резюмував політик.

http://www.sknews.net/chs-z-futbolu-u-rosiji-ta-olimpiada-v-natsystskij-nimechchyni-scho-spilnoho/

ЗЫ. Цікаво тілько чи грабували гостей в нацистській Німеччині, так як почали вже на нацистському мокселі??

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

13.06.2018, 12:42
kna
Статус:
Эксперт (29103 комментария)
Подписчиков:
12
Медали:
Выбор редакции × 2
Топ-матчи
Чемпионат Украины Рух Шахтер 0 : 0   23 сентября 19:00
Лига чемпионов Мельде Ференцварош - : - 23 сентября 22:00
Олимпиакос Омония - : - 23 сентября 22:00
Гент Динамо - : - 23 сентября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть