Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Післямова...

2018-08-29 00:56 Ну, що шановні біло-сині друзі,покритикували, випустили пар, а тепер давайте зробимо невеличкий висновок. Будемо відверті, ці ...

Ну, що шановні біло-сині друзі,покритикували, випустили пар, а тепер давайте зробимо невеличкий висновок. Будемо відверті, ці молоді пацани ще не готові грати в ЛЧ. Нам і в Лізі Європи буде важко, команда сира, гравці не обкатані, і з цієї молодої порослі ще треба довгенько ліпити справжніх футболістів.

.. Необхідно набратися терпіння і не просто чекати, а важко працювати, день і ніч, крок за кроком, і з кожним матчем шліфувати наше навіть не молоде, а юне Динамо. Не можна ж вимагати сьогодні і вже від Супряги, Шапаренка, Русина і інших що б вони рвали Аякс. Чудес не буває, так колись казав великий Лобановський. Якщо ці хлопці захочуть, як колись захотіли попередні покоління динамівців то в них все вийде...Інша справа чи зможе Хацкевич стати тим наставником, якому вони повірять...і чи взагалі наш сьогоднішній тренер має хист та розуміння як побудувати команду, відверто кажучи - не знаю. А якщо в нього все для цього є, чи вистачить у Суркіса терпіння і мудрості ? Також риторичне запитання... Тому давайте строго сьогодні не судити, програли бо ми на цей момент об'єктивно слабші голандців практично у всіх відношеннях...Давайте вболівати за Динамо, бо воно наше! Давайте підтримувати команду не тільки коли вона перемагає,а й в час поразок, і в час скрути. Це звичайно звучить надто пафосно, але справжній вболівальник повинен залишатись з командою завжди! Разом і назавжди!!!

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

29.08.2018, 00:56
29.08.2018, 00:56
307169 0
klyopa
Автор:
(klyopa)
Статус:
Наставник (1344 комментария)
Подписчиков:
2
Медали:
Выбор редакции × 1

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть