Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Декілька емоцій про гру РБ "Лейпциг" - "Зоря"

2018-08-30 22:49 Дуже шкода. Хто-зна, може це останній сезон Юрія Вернидуба. Як він був близький і як він ...

Дуже шкода. Хто-зна, може це останній сезон Юрія Вернидуба. Як він був близький і як він був потрібен цей вихід в груповий етап ЛЕ.... Хвилювався в рази більше ніж по грі Динамо. Наскільки проникся співпереживанням.... Тепер боюсь, що Зоря "зайде", як тільки скінчиться там ера Вернидуба. Емоції і сум водночас.

Але спасибі команді, що вони були. Окремо про суддівство - як тільки судді з благополучної країни Західної Європи і ми граємо з представниками топ-чемпіонатів - до нас відносяться так, як до представників третьосортної (за їх, європейськими мірками) чи то держави чи то території. Це вже на підсвідомому рівні. "А Славія" ? - скажете ви. А там поляк був. І судив він нас з чехами. І таких відкрито лояльних суддівств у нас одиниці. Може це говорять емоції, може щось написав "в серцях", але ціна цього не виходу стане для "Зорі" занадто висока. Західноєвропейські жлоби так прямо і провокують розвиток команди, яка потребувала підтримки, або як мінімум справедливого суддівства. Це багато? Так ні, в головах цих голландців (бригада арбітрів) прочно засіла думка: - як же так, матч закінчується, а «Лепциг» вилітає?. І гра рукою була їм як благодать з неба.

P/S/ Якщо тут весь сайт обговорював те, що "- як це газпромівський Зеніт залишиться без євро осені – не бувать такому!", так от звертаю увагу, що десь є паралелі і відносно цього богатого буратіно Лейпцига. Ну привабливіший він для цих рахітів з УЕФА з усіх їхнім суддівським корпусом чим наша бездомна, але смілива та відчайдушна «Зоря». Ми це знаємо, вони це знають, гравці «Зорі» здогадуються… Що ж – кожному – по справедливості, вірю, вернеться. В мене все.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

30.08.2018, 22:49
chibis
Автор:
(chibis)
Статус:
Наставник (1367 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Контрольные матчи Динамо Буде-Глимт 1 : 1 Закончился
ЧМ-2022 Колумбия Перу - : - 27 января 23:00
Коста-Рика Панама - : - 27 января 23:00

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть