Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
chibis
Имя:
Сhibis М
Статус:
Наставник (1385 комментариев)
Любимые клубы:
Динамо
Зарегистрирован:
10.04.2012 11:23
Карма:
5197
О себе:
За український футбол та українських гравців
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 12

   Сайту Динамо Київ від Шуріка. Нинішньому.

   chibis Сhibis М (chibis)

   06.05.2022, 22:09

   Можливо один з заключних блогів або дописів на сайті. Ніхто нічого не втратить від цього. Та й добре.

    Хочу висловити свою думку по матеріалам сайту та коментарям (блогам) спільноти. Один з улюблених моїх спортивних інфо-ресурсів сильно нахилився в сторону політики, захисту президента ФК Динамо Київ, обговорення чиновників та медійних футбольних та близько футбольних персон.

   Читать полностью →

  • 12

   За Петракова!

   chibis Сhibis М (chibis)

   18.09.2021, 14:19

   Коментарі, блоги…. Зараз буде на один більше. Я не часто, маю право. Не витримав. Поясню для чого йде інформаційна війна на Петракова:

   1. Він задів фінансові інтереси агентів певних гравців. І на перспективу може ще нашкодити цим інтересам. Відразу розгорнулись зв'язки кола затронутих осіб. Почали підключатись для атаки приручені інформ.

   Читать полностью →

  • 5

   Для настрою. Тематичні пирожки.

   chibis Сhibis М (chibis)

   21.08.2019, 13:12

   Вирішив закинути свої профільні твори сюди на сайт. Блог має на меті просто підняти настрій відвідувачам, активним користувачам; ніяких "підводних" аналізів, образ не переслідує. Тематика виключно футбольна. Звичайно щось вийшло краще, щось гірше; можливо потрібні ваші коментарі, щоб зрозуміти, що вдало, а що ні.

   Читать полностью →

  • 4

   ЧМ U-20. Наш суперник в фіналі. Про що говорив Іщенко.

   chibis Сhibis М (chibis)

   11.06.2019, 22:43

   Еквадор-Південна Корея. Після першого тайму 0:1. Тиждень назад на сайті було інтерв"ю Олександра Іщенка: «Я могу точно сказать, с кем сборной Украины U-20 лучше не встречаться...» Йшлося там і про Південну Корею. Не багато, цитую: "Их футбол очень специфичен". І ніяких пояснень. Подивився огляди їх матчів, і перший тайм півфіналу (не факт, що пройдуть).

   Читать полностью →

  • 9

   Перехідні матчі УПЛ. Програна географія.

   chibis Сhibis М (chibis)

   08.06.2019, 22:01

   Сьогодні стали відомі всі учасники нового сезону УПЛ. Звичайно є ще історія з Олімпіком, але давайте по факту станом на сьогодні. Зайшли "Колос" і "Карпати". І УПЛ знову втрачає. Втрачає в географії футболу, в його розвитку та популярності в регіонах. Адже по містах що ми маємо - Київ (скоріш за все "Колос" буде там) та Львів.

   Читать полностью →

  • 10

   Декілька емоцій про гру РБ "Лейпциг" - "Зоря"

   chibis Сhibis М (chibis)

   30.08.2018, 22:49

   Дуже шкода. Хто-зна, може це останній сезон Юрія Вернидуба. Як він був близький і як він був потрібен цей вихід в груповий етап ЛЕ.... Хвилювався в рази більше ніж по грі Динамо. Наскільки проникся співпереживанням.... Тепер боюсь, що Зоря "зайде", як тільки скінчиться там ера Вернидуба. Емоції і сум водночас.

   Читать полностью →

  • 32

   Ротань? Гусєв!

   chibis Сhibis М (chibis)

   03.01.2018, 11:27

   Давно хотів написати блог про Олега Гусєва. Точніше про його повернення до Динамо, зініційоване Хацкевичем і його ТШ. Але розуміючи наскільки добре відносяться до Гусєва на цьому сайті, схвально коментуючи чи то його чергову фото сесію, чи допис в соцмережі його жінки, чи шикарний подарунок дочці, не хотів мати справу з «хейтерами» всього того, що можна назвати «анти динамівським».

   Читать полностью →

  • 6

   Що очікую від нового ТШ "Динамо". Легкий такий "натюрморт".

   chibis Сhibis М (chibis)

   02.06.2017, 22:53

   Зараз на сайті спостерігається засилля коментарів на зразок – «будем посмотреть», «Принимаю все как есть», «жду нового сезона». Я теж «принимаю» і «жду». Але є певне уявлення про роботу нового ТШ. Спочатку буде підняття команди на нових емоціях (було б здорово щоб цього вистачило хоч для виходу в основну /групову/ сітку еврокубків).

   Читать полностью →

  • 7

   Не багато про нову тактичну схему «Динамо».

   chibis Сhibis М (chibis)

   13.04.2017, 16:21

   Вже про це чимало писали тут на сайті. Однак не побачив /не прочитав/ такої простої тези: схема діє (дає результат і більш-менш видовищну гру) проти завідомо слабших суперників. Не ображаючи Олімпік, Олександрію поясню: це ті команди у яких підбір виконавців та можливості ТШ, бази, школи, матеріального забезпечення на декілька порядків нижче.

   Читать полностью →

  • 50

   Відносно Мораеса.

   chibis Сhibis М (chibis)

   13.12.2016, 09:10

   По епізоду вилучення. Так, допомагав собі руками. Робив дії які можна вважати ударами. Але т.зв. "кони безпредела" від бразильця є результатом провокацій. І є важлива річ - Мораєш не втримався емоційно, коли був без підтримки. Його зоставили самого спочатку з Срна, потім з "прущим и орущим" Ракіцьким.

   Читать полностью →

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть