Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Лукас. Амстердамські війни, епізод 2

2019-05-09 10:31 ⠀⠀⠀⠀⠀Я не хочу роздивлятися вчорашній матч через лупу футбольного аналізу. Цей блог, взагалі, нотатки футбольного злиднєброда, ... Лукас. Амстердамські війни, епізод 2

⠀⠀⠀⠀⠀Я не хочу роздивлятися вчорашній матч через лупу футбольного аналізу. Цей блог, взагалі, нотатки футбольного злиднєброда, бо як інакше назвати український чемпіонат і бюджет моєї улюбленої команди. Насправді, мені було вчора прикро, але найбільше мене здивували висновки деяких дописувачів, мовляв, вискочок поставили на місце.

⠀⠀⠀⠀⠀Шановні, а чого ми чекаємо від Динамо? Такого ж зльоту, нехай раз в 20 років, як цього домігся блискучий Аякс. Команда, здебільшого із вихованців власної школи, підсилена досить віковими зірочками а-ля Тадіч і колишнім топом аж 35-річним Гунтеларом.

Я вдячний Аяксу за все. За урок Хацкевичу, як треба грати, а не боротися на полі. За те, що амстердамські хлопці ганяли "жирних" котів: Баварію, Реал, Ювентус. Особлива подяка за Реал, згадайте, як нахабний Рамос, коли Мадрид вів 2:1 на полі Амстердама, вирішив самовпевнено обнулити жовті картки і був жорстко покараний на Сантьяго Бернабеу.

Я вдячний Аяксу за емоції, які він мені дарував, бо що залишається вболівальнику Динамо, який переглядає Лігу чемпіонів? Знайти собі "вискочок" і щосили за них вболівати, милуючись як він лускає багатомільйонних старожилів цього турніру.

⠀⠀⠀⠀Виступ Аяксу був казкою. Символічно, що цю казку закінчив так само скромний бразильський парубок Лукас Моура із такого ж скромного за англійськими мірками клубу Тоттенґему. Вони не придбали жодного футболіста влітку, але на жилах, на характері пробилися в фінал.

Браво, Аякс! До побачення.

Браво, Тоттенґем! Ласкаво просимо до Мадриду.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

09.05.2019, 10:31
auto-yurij32
Автор:
Статус:
Эксперт (6641 комментарий)
Подписчиков:
6
Медали:
Выбор редакции × 3

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть