Український легіон в єврокубках (кваліфікація 2 матчі-відповідь)

2019-08-03 09:20 Український легіон в єврокубках Роман ГРИГОРЧУК (тренер, Астана) Астана (Казахстан) - Санта-Колома (Андорра) - 4:1 Поки ...

Український легіон в єврокубках

Роман ГРИГОРЧУК (тренер, Астана)

Астана (Казахстан) - Санта-Колома (Андорра) - 4:1 Поки тренер залишається.

Андрій МАРКОВИЧ (захисник, Німме Калью) , Мар’ян ШВЕД (півзахисник, Селтік)

Німме Калью (Естонія) - Селтік (Шотландія) - 0:2 Швед вийшов на заміну в середині другого тайму і забив гол!

Маркович нічим допомогти не зумів.

Артем ГОРДІЛЕНКО (півзахисник, Шериф)

Шериф (Молдова) - Партизані (Албанія) - 1:1 Шериф очевидно фаворит. Горділенко вийшов на заміну після перерви.

Данило ІГНАТЕНКО, Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ (Ференцварош)

Валлетта (Мальта) - Ференцварош (Угорщина) - 1:1 Наша банда на мадярщині продовжує шлях до ліги чемпіонів . Цього разу на холостому ході.

Артем СУХОЦЬКИЙ (захисник, Слован)

Феронікель (Косово) - Слован (Словаччина) - 0:2 Словаки отримали другий шанс в нижчому за рангом турнірі. Поки що і тут все на тоненького. Артем пропустив матч.

Роман ДЕБЕЛКО, Вячеслав ШАРПАР (Рига)

Рига (Латвія) - Пяст (Польща) - 2:1 Поляки продовжують ганьбитись на євроарені. Наші не відзначились. Але і без них забили.

Сергій ШЕВЧУК (півзахисник, Пюнік)

Яблонець (Чехія) - Пюнік (Вірменія) - 0:0 Пюнік продовжує дивувати. І наш хлопець допомагає. Вірмени загалом прогресують останні сезони.

Костянтин МАХНОВСЬКИЙ (воротар), Михайло СЕРГІЙЧУК (форвард, Вентспілс)

Гзіра (Мальта) - Вентспілс (Латвія) - 2:2 Сергійчук вийшов на заміну і забив! Махновський отримав червону картку в самому кінці. Але результат нормальний.

Кирило ПЕТРОВ (захисник, Нефтчі)

Нефтчі (Азербайджан) - Арсенал (Росія) - 3:0 Наш чемпіон з партнерами розбили суперника! Ух!

Микита ТАТАРКОВ (форвард, Шахтар Солігорськ)

Есбьєрг (Данія) - Шахтар (Білорусія) - 0:0 Вийшов на заміну під кінець. Витримали і пройшли далі.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ (захисник, Дунайска Стреда)

Атромітос (Греція) - Дунайска Стреда (Словаччина) - 3:2 Чемпіон світу сидить на лавці. А міг би і можливо допомогти. А так допобаченя.

Іван ПЕТРЯК (півзахисник, МОЛ Віді)

Вадуц (Ліхтенштейн) - МОЛ Віді (Угорщина) - 2:0 Іван з партнерами зганьбився. Вболівальники дуже невдоволені.

Владислав КУЛАЧ (нападник, Гонвед)

Універсітатя (Румунія) - Гонвед (Угорщина) - 0:0, пен. 3:1 Кулач вийшов в основі. Але і ця угорська команда вилетіла. Бо не вміє бити пенальті. Правда перед цим румуни побили арбітра. Так що невідомо чим все ще закінчиться.

Адерінсола ЕССЕОЛА (форвард, Кайрат)

Кайрат (Казахстан) - Хапоель Б-Ш (Ізраїль) - 1:1 Не забив наш бомбардир. Але гра була добра. Два м'ячі важко було відіграти. Пропустивши в другому таймі автогол казахи розстроїлись і догравали матч у вісьмох.

Кирило КОВАЛЬЧУК (півзахисник, Ордабаси)

Ордабаси (Казахстан) - Млада Болеслав (Чехія) - 2:3 Ковальчук вийшов на заміну в другому таймі. Але не допоміг.

Дмитро ЛЬОПА (півзахисник, Осієк)

Осієк (Хорватія) - ЦСКА Сф - 1:0, пен. 3:4 Тут визначився суперник Зорі. Льопа вийшов на заміну після перерви. Пішов бити першим пенальті. Забив! Але партнери підкачали.

Ігор ПЛАСТУН, Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС (Гент)

Віторул (Румунія) - Гент (Бельгія) - 2:1 Бельгійці дали слабинку. На рахунку Яремчука все ж гол. Галатасарай все більше його хоче. Але Гент грає далі тому і їм Яремчук згодиться.

03.08.2019, 09:20