Український легіон в єврокубках (кваліфікація 3)

2019-08-09 19:49 Роман ГРИГОРЧУК (тренер, Астана) Астана (Казахстан) - Валлетта (Мальта) - 5:1 Ліга Європи йде краще. Андрій ...

Роман ГРИГОРЧУК (тренер, Астана)

Астана (Казахстан) - Валлетта (Мальта) - 5:1

Ліга Європи йде краще.

Андрій МАРКОВИЧ (захисник, Німме Калью), Владислав ХОМУТОВ (півзахисник)

Дюделанж (Люксембург) - Німме Калью (Естонія) - 3:1 Маркович в основі. А Хомутов вийшов на останні 5 хвилин. Але схоже естонці вилетять і із другого турніру.

Мар’ян ШВЕД (півзахисник, Селтік)

Клуж (Румунія) - Селтік (Шотландія) - 1:1 Швед просидів весь матч на лавці. Не дуже поки йому довіряють.

Артем ГОРДІЛЕНКО (півзахисник, Шериф)

Шериф (Молдова) - АІК (Швеція) - 1:2 Шериф схоже йде на спад. Горділенко вийшов на заміну після перерви.

Данило ІГНАТЕНКО, Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ (Ференцварош)

Динамо Зб (Хорватія) - Ференцварош (Угорщина) - 1:1 Наша банда на мадярщині продовжує шлях до ліги чемпіонів . Було важко. Але вижали дуже гарний результат.

Артем СУХОЦЬКИЙ (захисник, Слован)

Слован (Словаччина) - Дандолк - 1:0 Словаки ловлять шанс в нижчому за рангом турнірі. Поки що і тут все на тоненького. Артем пропустив матч.

Роман ДЕБЕЛКО, Вячеслав ШАРПАР (Рига)

Рига (Латвія) - ХІК (Фінляндія) - 1:1 Рига грала краще . Наші не відзначились. Дебелка поміняли а Шарпар вийшов на заміну в кінці. Тепер буде складно.

Сергій ШЕВЧУК (півзахисник, Пюнік)

Пюнік (Вірменія) - Вулвергемптон (Англія) - 0:4 Пюнік зумів дібратись до Англії! Це вже супер. Шевчук тут допомогти уже не зміг нічим.

Костянтин МАХНОВСЬКИЙ (воротар), Михайло СЕРГІЙЧУК (форвард, Вентспілс)

Вентспілс (Латвія) - Гімараєш (Португалія) - 0:3 Тут подібна ситуація. Сергійчука поміняли в другому таймі. Махновський дискваліфікований.

Кирило ПЕТРОВ (захисник, Нефтчі)

Нефтчі (Азербайджан) - Бней - Єгуда (Ізраїль) - 2:2 Петров зіграв весь матч. І не списуйте ще Нефтчі.

Микита ТАТАРКОВ (форвард, Шахтар Солігорськ), Василь ПРИЙМА

Торіно (Італія) - Шахтар (Білорусія) - 5:0 Наші поза грою. І команда також.

Ігор ПЛАСТУН, Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС (Гент)

АЕК Ларнака (Кіпр) - Гент (Бельгія) - 1:1 Бельгійці дали слабинку в кінці матчу. На рахунку Яремчука все ж гол. Галатасарай все більше його хоче. Але Гент грає далі тому і їм Яремчук згодиться. Пластун в основі. Безус просидів на лавці.

Едуард СОБОЛЬ (захисник, Брюгге) Брюгге (Бельгія) - Динамо Київ - 1:0 Надійно зіграв на фланзі.

09.08.2019, 19:49