Наші за кордоном

2019-09-17 11:53 Наші за кордоном Андрій ЯРМОЛЕНКО ("Вест Хем) "Астон Вілла" - "Вест Хем" - 0:0 Вийшов знову ...

• Андрій ЯРМОЛЕНКО ("Вест Хем) "Астон Вілла" - "Вест Хем" - 0:0 Вийшов знову в основі. Але зіграв лиш 60 хвилин. Далі замінили.

• Олександр ЗІНЧЕНКО ("Манчестер Сіті") "Норвіч" - "Манчестер Сіті" - 3:2 Знову відбігав весь матч. Та цього разу команда сенсаційно програла. Зрозуміло що отримав низькі оцінки адже грає на позиції в захисті.

• Антон ШАХОВ ("Лечче") "Торіно" - "Лечче" - 1:2 Перша перемога дебютанта Серії А. Шахов вийшов на заміну на останню десятихвилинку.

• Роман ЯРЕМЧУК, Ігор ПЛАСТУН ("Гент") "Гент" - "Мехелен" - 3:0 Наші хлопці відіграли без замін. Яремчук навіть забив гол - відкривши рахунок в середині першого тайму. "Гент" йде в групі лідерів.

• Микола МОРОЗЮК ("Різеспор") "Різеспор" - "Гезтепе" - 0:0 Виграти не вдалося. Але "Різеспор" продовжує йти на другому місці в Туреччині. Наш "модний" хлопець зіграв без заміни.

• Тарас КАЧАРАБА ("Слован" Ліберец) "Слован" Лб - "Тепліце" - 1:1 Також наш хлопець відіграв без заміни. А от Алібекова не було.

• Володимир КОСТЕВИЧ ("Лех") "Лехія" - "Лех" - 2:1 Вийшов на заміну в середині другого тайму. Та врятувати бодай очко не вдалося.

• Олексій ДІТЯТЬЄВ ("Краковія") "Краковія" - "Пяст" - 2:0 Чудово! Команда йде другою, обіграла чемпіона і ще й наш хлопець в основі.

• Дмитро ЛЬОПА ("Осієк") "Осієк" - "Вараждін" - 2:2 Вийшов на заміну в другому таймі. Але не зумів допомогти партнерам виграти. Втрата очок незапланована. Але поки ще відрив від лідера невеликий.

• Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ, Денис ІГНАТЕНКО, Сергій РЕБРОВ ("Ференцварош") "Пакш" - "Ференцварош" - 0:4 Зубков і Харітін в основі, Ігнатенко вийшов на заміну вкінці матчу. Зубков відкрив рахунок в матчі!

• Іван ПЕТРЯК ("МОЛ Віді") "Гонвед" - "МОЛ Віді" - 0:1 Петряк відіграв весь матч. Результативних дій не заробив. Команда продовжує йти без очкових втрат.

• Артур РУДЬКО ("Пафос") "Аполлон" - "Пафос" - 3:2 Три пропустив. Це багатенько.

• Роман ДЕБЕЛКО, Віталій ШАРПАР ("Рига") "Рига" - "Метта" - 5:0 Дебелко феєрить! Знову дубль. Може й стати ще найкращим бомбардиром за одне коло. Шарпар вийшов після перерви.

• Олексій ХОБЛЕНКО, Олександр НОЙОК ("Динамо" Брест) "Динамо" Брест - "Мінськ" - 3:0 Хобленко відкрив рахунок! Обоє в основі. Мілевський десь відпочиває. Брест йде на титул!