Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

З Днем Матері!

2020-05-10 13:20 Букви розповідають історію та традиції свята. У 17 столітті у Великій Британії існувало свято “Материнська неділя”. ... З Днем Матері!

Букви розповідають історію та традиції свята.

У 17 столітті у Великій Британії існувало свято “Материнська неділя”. Але сучасний День матері налічує понад 100 років і його історія почалася у 1907 році.

У американки Анни Джарвіс, яка мешкала в штаті Вірджинія, передчасно померла мама, і дівчина вирішила звернутися до державної влади щодо затвердження свята.

У 1910 році штат Вірджинія першим визнав День матері офіційним святом. А через 4 роки вже усі Штати визнали це свято.

Зараз День матері святкують більш ніж в 50 країнах світу і в Україні теж. День матері в Україні, як і в більшості країн, відзначають у другу неділю травня, в Білорусі – 14 жовтня, в Росії – в останню неділю листопада, в Грузії – 3 березня, в Польщі – 26 травня, в близькосхідних країнах – 21 березня.

У християн травень вважається місяцем Пречистої Діви Марії – матері спасителя Ісуса Христа. В Україні вперше відсвяткували День матері у 1930 році у Львові. Але в 1940-х роках свято скасували. Офіційно в Україні його заснували указом президента від 10 травня 1999 року. У цей день прийнято вітати мам, бабусь, говорити їм слова подяки за колосальне терпіння, сили і нескінченну любов, яку вони дарують своїм дітям.

https://bykvu.com/ru/bukvy/segodnja-v-mire-otmechajut-den-materi-istorija-prazdnika-i-tradicii/

ТОП-10 настольных игр на время карантина

10.05.2020, 13:20
kna
Статус:
Эксперт (28838 комментариев)
Подписчиков:
12
Медали:
Выбор редакции × 2

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть