Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

"...все, до чого торкався, перетворювалось на..."

2020-05-15 12:50 === Автор: Тамара Горіха Зерня Вчора трапився на очі допис ветерана, автора книги про війну, чоловіка ...

===

Автор: Тамара Горіха Зерня

Вчора трапився на очі допис ветерана, автора книги про війну, чоловіка з бездоганною репутацією, який втратив на фронті обидві руки. Він детально і болісно обґрунтовує своє рішення – залишитися працювати у Мінветеранів, де він займається вшануванням пам’яті полеглих.

Насправді це неможливо читати.

І тому, що людина з такою біографією взагалі не мала б пояснювати свої вчинки. І тому, що це не поодинокий випадок, і навіть не симптом. Пане Зеленський, це ваш вирок.

Мине ще кілька місяців, до півроку, і порядні люди вже не знайдуть аргументів, щоб змусити себе працювати у вашій структурі. Навіть непублічно, навіть у якості простих трудових мурах.

А ще через рік співпраця з «режимом Зеленського» вважатиметься тавром, порівняно з яким люстрація орлів Януковича виглядатиме дитячими забавками. І якщо вас це заспокоїть, пане Зеленський, найгучніше кричатимуть «ату їх!» саме ваші колишні фанати, ті хто мріяв «зробити їх разом».

За рік ви знищили все, до чого змогли дотягтися. Я не знаю, як вам вдалося так швидко, але ви примудрилися влучити у єдине болюче місце вашого зе-виборця. Ви зуміли обрубати навіть тіньові, неоподатковані доходи.

Ви знищили малий бізнес. Ви не дали фермерам продати весняну городину. Ви закрили країну на виїзд, і тепер мільйони українців не зможуть поїхати на роботу. Минулого року заробітчани привезли у клювику 16 мільярдів доларів, і ви таки спромоглися перекрити цей канал.

Ви розвалили армію. Те що не змогли росіяни за шість років, ви провернули всього за рік. Ви відродили в армії совок у всіх його проявах, і тому тисячі чоловіків із бойовим досвідом плюнули на вас слиною і повернулися у тил. Тепер вони «воюють» у армії безробітних.

Ви зробили ставку на силовиків, але навіть тут примудрилися стратити. Міста і села задихаються від валу злочинів, грабіж і крадіжка взагалі вже за ЧП не рахуються. У вас поліцейський прямим пострілом у голову убиває 5-річну дитину, і його відпускають на волю. Ви затоптали крихти довіри до «нової поліції», і залишили тільки ненависть. Народ ненавидить «мусорів», вони відповідають взаємністю.

Ви свідомо роздовбали суди. Справою Шеремета і своєю персональною участю на стороні звинувачення ви знищили поняття суду і слідства в Україні.

Освіта, медицина… Та що там казати, ви навіть зуміли підгадити книговиданню. От скажіть, як?? Як у вас це вийшло, якщо ви у житті не прочитали жодної книги?

Але головне не це. От у мене, як у людини мислячої, нелюбов до вас раціональна. Я можу пояснити свій негатив, я можу відповісти на питання «за що ти його не любиш?»

А ваші прихильники не думають, вони відчувають. А почуття – це річ така, спонтанна. Там плюс на мінус перемикається зі швидкістю світла, і вас уже ненавидять із тим же шалом, із яким іще вчора любили.

Знаєте яка до вас головна претензія зараз? Посуха. І нашестя зеленої гусені (чого ви? Я серйозно, сади України виїдає зелена гусінь). І пізні заморозки, і дощі у окремих регіонах, які побили цвіт на черешні. І ще слимаки на Західній.

До вас нічого цього не було. Ви нещастя приносите, Володя. Утікай.Те.


Ivan Luti II May 10 at 7:49 AM ·

Лютые новости:

  1. Дед и внук боролись с фашизмом.

За время карантина в Украине настолько очистилась природа, что исчезли все посредники, такие как Тягныбоки, Семенчинки и Парасюки, и вылезли, можно сказать прямые бенефициары Мертвечук и Бойко с Левачкиным. До этого, последние 5 лет не так сильно ощущалось победобесие. Можно было довольно легко абстрагироваться. В этом же году под поддакивание гнусавого все вернулось в исходную точку. Как было до Майдана. Из всех щелей вылезли краснопузые и устроили ватный шабаш. Зеленая власть отрыто пропагандирует сепаратизм, как альтернативную точку зрения. Пост Венедиктовой, красочный, тому пример. А на самом деле это все нарратив х..ла.

Знаете, есть "окно Овертона", так вот, у нас страна Овертона. Инстинкт самосохранения сработал только в 2014 и то не на долго. У рыбок Гуппи и то дольше память.

Алло гараж! Подымите веки! Дед-фронтовик несет фото внука, погибшего от рук русских фашистов.

2.Про историю мертвого государства.

Мягко говоря меня бесит, когда молодые, малообразованные рассказывают мне про эссср, про общую историю и один нарот.

Я родился советских е...нях. Мать с отцом строили БАМ - дорогу в никуда. Советская власть понимала, что по уровню жизни своих граждан, она никогда не догонит цивилизованные страны. Поэтому, чтобы отвлечь внимание людей, создавались подобные стройки. Хоть я был мелким, но в память врезались серые улицы где в гастрономах на прилавках кроме плавленого сыра, копченого противного на вид минтая и березового сока в трехлитровых банках -- ничего. Где 80% нарота клубники, вишни, абрикос, цветущих садов не видели. Где уважаемый тот, у кого фуфайка и валенки. Где авторитет тот у кого папа на зоне. Где в натуре можно сказать: скажи спасибо, что живой. Это был просто всеобщий ад. Возвращение в Украину было схоже попаданию в рай. И эта ......, родившаяся в раю, рассказывает мне про историю, единство, колбасу и пломбир.

3.Реформы Зеленского.

Сначала они при кричали, что Роттердам+ это преступная схема. В итоге начали закупать уголь дороже. Потом была поправка Геруса, что позволила закупать электроэнергию на россии. Теперь у нас благодаря успешным реформам Зеленского останавливаются АЭС, электроэнергия для промышленности в полтора раза дороже чем в Польше, правда не для всей промышленности, для некоторых заводов есть льготный тариф, а это уже следующая победа - над коррупцией.

Вместо того, чтобы искать варианты экспорта в ЕС, массово импортируется электричество из запоребрика, свои АЭС останавливают, что загоняет украинских производителей в долги и подводит на грань банкротства и полной остановке собственной генерации. Что надо делать в такой ситуации? Естественно поднять тарифы для населения.

Сделали себя вместе! Вы еще Роттердам+ будете вспоминать со слезами на глазах.

Реально хочу написать о достижениях Зеленского за год. Подскажите пожалуйста, "НИХ..." пишется вместе или раздельно?

P.S. Все будет Украина! Я узнавал... Слава Украине!

===

звідси звідси

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

15.05.2020, 12:50
Ist
Автор:
(Ist)
Статус:
Наставник (4681 комментарий)
Подписчиков:
7
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Башакшехир РБ Лейпциг 0 : 1   2 декабря 19:55
Брюгге Зенит - : - 2 декабря 22:00
Боруссия Лацио - : - 2 декабря 22:00
Ференцварош Барселона - : - 2 декабря 22:00

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть