Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

(передруковано) жовта картка Зеленському. Від сімох колишніх послів США в Україні

2020-05-28 16:41 В політиці вилучають не після другої жовтої картки. Але якщо Зеленський вважає, що від червоної картки ...

В політиці вилучають не після другої жовтої картки. Але якщо Зеленський вважає, що від червоної картки він застрахований або що цієї картки чекати дуже довго - то він помиляється.

===

Espreso.tv

Сім послів США в Україні зробили звернення на підтримку українсько-американської співпраці

26 травня, 2020, 19:07

У вівторок, 26 травня, Атлантична Рада опублікувала звернення семи Послів США в Україні на підтримку українсько-американської співпраці

Звернення було оприлюднено після відозви українських політиків, дипломатів, громадських активістів та експертів на захист стратегічного партнерства між нашими державами.

Українська відозва була ініційована Київським Безпековим Форумом.

Обмін такими взаємними зверненнями є унікальним і безпрецедентним явищем у відносинах України та США, що свідчить про виняткову важливість порушених тем в обох документах.

У зверненні Послів наголошується, що за останні три десятиліття Сполучені Штати та Україна розвинули масштабні та міцні відносини, які служать інтересам обох країн – “країн, які поділяють цінності демократії, волі і людської свободи”: “Успіх України як незалежної, стабільної, демократичної держави із сильною ринковою економікою, вкоріненою в європейські інституції, відповідає інтересам Сполучених Штатів, що полягає в зміцненні стабільності і безпеки в Європі”.

Двосторонні відносини між нашими країнами, йдеться в документі, “давно користуються широкою двопартійною підтримкою в Сполучених Штатах, як в Конгресі, так і на рівні Президентів від обох Республіканської і Демократичної партій”: “Наші відносини також спираються на підтримку широкого спектру українського політикуму”.

“Упродовж років ми працювали на творення і зміцнення американсько-українського стратегічного партнерства, проголошеного у 1996 році. Саме тому нас приголомшують спроби втягти Україну у внутрішні політичні процеси в Америці в контексті наближення виборів Президента Сполучених Штатів у 2020 році”, - наголошується у відозві.

“Ці наміри просувають лукавий і токсичний смисл, який не ґрунтується на реаліях американсько-українських відносин, але має на меті послабити співробітництво між Сполученими Штатами та Україну і внести розкол між нашими країнами. Це не служить інтересам жодної з наших країн”, - йдеться в зверненні.

“Суворо засуджуємо такі дії, якими хочуть розділити наші країни, і закликаємо офіційні чинники в обох державах разом запобігти крокам, які лише завдадуть шкоди нашим двостороннім відносинам і віддалять наші країни одна від одної”, - наголошують Посли США в Україні.

Звернення підписали: Перший Посол Сполучених Штатів в Україні Роман Попадюк, Третій Посол Сполучених Штатів в Україні Стівен Пайфер, Четвертий Посол Сполучених Штатів в Україні Карлос Паскуаль, П’ятий Посол Сполучених Штатів в Україні Джон Гербст, Шостий Посол Сполучених Штатів в Україні Вільям Тейлор, Сьомий Посол Сполучених Штатів в Україні Джон Теффт, Дев’ятий Посол Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович.


Елена Подгорная 5 год ·

К Владимиру Зеленскому обратились все бывшие послы США в Украине. Понимаете?

Оно у нас настолько невменяемое, что не сечёт, как нормальные дипломаты, тонов, полутонов, протоколов, намёков и даже прямой речи в лоб.

Ему коллективом в рупор кричать нужно и то - не факт, что поймёт. Я не знаю, как ИгорьВалерич ему свои хотелки доносит. Через занесение по почкам?

Это всё сейчас настолько позорно, что при ВиктореФёдрыче так позорно не было. Ну рилли. Тот хоть вникнуть пытался, мужицкую смекалку включал. И виду был импозантного.

Из заявления послов, цитата: "Нас приголомшують спроби втягти Україну у внутрішні політичні процеси в Америці в контексті наближення виборів. Токсичний смисл, який не ґрунтується на реаліях американсько-українських відносин, але має на меті послабити співробітництво між Сполученими Штатами та Україною і внести розкол між нашими країнами. Це не служить інтересам жодної з наших країн." Как ещё понятнее можно сказать?

Вова, харе х...нёй страдать. И не лезь к взрослым дядям, когда они делом заняты. Законопать е....ку и сиди на ж.пе ровно. Или дядя Сэм сделает тебе бо-бо.

Как объяснить невменяемому истеричному нарику, что не стоит лезть в скандал и тянуть туда всю страну? Что лучше попить гидазепаму и засунуть свои обидки на дядю Петю поглубже в ж.пу. Иначе отношения с Америкой могут сильно испортится. А президенты и всякие другие руководители после такого долго потом обычно не живут. Умирают от нервов. Украинцы вообще очень нервничают, когда какой-то идиот им отношения с хорошими людьми портит.

За время независимости Украины в Америке президенты менялись несколько раз. В том числе и по партийной принадлежности. Республиканец Буш, потом демократ Клинтон. Демократ Обама и республиканец Трамп. Но у нас всегда были хорошие отношения с США. Америка поддерживала Украину обеими партиями.

Теперь этот шлимазл портит нам всю малину. Валодя. Заявление всех послов США в Украине - это уже даже не тревожный звоночек. Это колокол. И он звонит по тебе. Такое событие у нас впервые с 1991 года. Никто не добился такого успеха в столь короткие сроки. Ты так бежал за Порошенко и так пытался хапнуть его за пятку, что случайно перебежал красные линии, нарисованные не порохоботами, а США. И есть большое подозрение, что если ты не угомонишься и не прикинешься ветошью, то тебе ...... В прямом и не завуалированном смысле этого слова.

===

звідси звідси звідси

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

28.05.2020, 16:41
Ist
Автор:
(Ist)
Статус:
Наставник (4681 комментарий)
Подписчиков:
7
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Ним Марсель 0 : 0   4 декабря 22:00
Чемпионат Италии Специя Лацио - : - 5 декабря 16:00
Чемпионат Германии Айнтрахт Боруссия - : - 5 декабря 16:30
Кельн Вольфсбург - : - 5 декабря 16:30

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть