- Яке ти маєш право критикувати легенду Динамо?
- А ти сам у футбол грав, що критикуєш?
- Ти розбираєшся в тренувальному процесі, що критикуєш тренера?
Це зазвичай найрозповсюджуваніші питання від тих, хто дуже боляче реагує на критику тренерів київського Динамо. Звідки ростуть волохаті ноги у цього явища, коли людину ставлять на п'єдестал незалежно від сьогодняшніх результатів?
Скоріше за все совок і винен, частиною якого являюся і я, бо керівництво святе, знає краще і взагалі мовчи, хлопце, в ганчірочку, не висовуйся. Совок вишиб у вас свободу і волю, критичне мислення і вкорінив рабське поклоніння до будь-якого начальства.Дуже часто футбольна критика емоційна і має негативні забарвлення. І справедливості заради на особистості не варто переходити, навіть, якщо тренер не справляється з роботою.
Але критикувати потрібно як молодого гравця, так і легенду, для того, щоб вони розуміли помилки і їх виправляли. Навіть, якщо я не грав на професійному рівні, я достатньо його дивився, щоб розуміти, коли команда демонструє якісний футбол, а коли за валідолом потрібно йти у аптеку. Я не розбираюся у тренувальному процесі, а ще я не вмію готувати, і не знаю, як це робиться, але скуштувавши їжу розпізнаю - вона смачна чи лайно. Достатньо порівняльного аналізу, щоб зрозуміти є покращення гри команди чи вона деградує.
І наостанок фраза розумної людини: «Я вважаю, що критикувати не лише можна, але й потрібно. І якщо критика конструктивна, якщо в ній є якісь розумні думки, то вона йде лише на користь тому, кого критикують».
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости