Наші за кордоном Выбор редакции

2020-09-21 11:19 Продовжуємо слідкувати за виступами українців в європейських чемпіонатах. Андрій ЯРМОЛЕНКО Арсенал - Вест Хем - 2:1 ... Наші за кордоном

Продовжуємо слідкувати за виступами українців в європейських чемпіонатах.

Андрій ЯРМОЛЕНКО

Арсенал - Вест Хем - 2:1

"Вест Хем" достойно виглядав на фоні грізного суперника. Андрій вийшов на заміну в самому кінці. І як назло буквально через хвилину "Арсенал" забив переможний гол. Спрацювала заміна Артети, а не Мойєса.

Роман ЯРЕМЧУК, Ігор ПЛАСТУН, Роман БЕЗУС (навіть випав з заявки)

Мускрон - Гент - 0:1

Перед матчем з "Динамо" розім'ялись на аутсайдері. Яремчук не реалізував пенальті. Ще в матчі з "Рапідом" він пробив не дуже вдало. Але тоді забив. Тренер підтримав Романа і сказав, що той залишиться пенальтистом. В кінці наш форвард таки забив, але ВАР гол скасував через офсайд.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Васланд-Беверен - Андерлехт - 2:4

Легка перемога "королів". Лише наприкінці розслабилися. Богдан впевнено забронював собі місце в основному складі.

Євген МАКАРЕНКО

Стандард - Кортрейк - 2:1

А це вже був матч лідерів. Однак, насправді, гра в одні ворота. Нехай рахунок вас не обманює. Макаренко старався як міг. Доводилось більше відбирати м'яч.

Євген ЧЕБЕРКО

Сваровскі Тіроль - ЛАСК - 1:1

Дебют для нашого молодого центрального захисника не зовсім вдався. Тренер в перерві вирішив його поміняти.

Микола МОРОЗЮК

Касимпаша - Різеспор - 2:0

Турецький футбол непрогнозований. Єдина стабільність в тому, що місце в основі для Колі не піддається сумнівам.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ

Панетолікос - АЕК - 0:2

Впевнена перемога команди Массімо Каррери. Тепер Дмитру стане веселіше - до команди приєднується ще й Євген Шахов. Відрядження в Італію виявилось не тривалим.

Орест КУЗИК, Артур РУДЬКО (Пафос), Ігор ХУДОБ'ЯК (Ахнас)

Пафос - Ахнас - 2:2

Всі троє вийшли в основних складах команд. А Ігор навіть забив рятівний гол з пенальті!

Ілля МАРКОВСЬКИЙ

Паралімні - АПОЕЛ - 0:2

Ілля перебрався в цьому сезоні з Ахнаса в Паралімні. Він основний захисник. Але команда головний аутсайдер. Можливо далі піде краще.

Василь КРАВЕЦЬ

Лех - Варта - 1:0

Дербі Познаня. У Леху знайшли заміну Костевичу. З Іспанії під'їхав наш Василь. Наступна зупинка Динамо?

Тарас КАЧАРАБА

Слован Лб - Карвіна - 1:1

Хороша серія Лібереца перервалась. На останній хвилині пропустили м'яч і втратили очки.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Опава - Ческе Будейовіце - 1:1

Молодий захисник рідко виходить в основі. Арендований у Спарти. Набирається поступово досвіду.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Сєніца - Дунайска Стреда - 2:4

Після важкого матчу в ЛЄ тренер дав шанс нашому чемпіону. Гра вийшла веселою. Лідер чемпіонату поки йде без втрат.

Андрій БАЦУЛА, Артем СУХОЦЬКИЙ (Динамо Мінськ), Дмитро ЮСОВ (Іслоч)

Іслоч - Динамо Мн - 2:1

Ніяка це не сенсація. Зараз Іслоч претендент на нагороди. Натомість Динамо дограє сезон. Відзначимо асист Бацули.

Аталанта Малиновського ще не розпочала, угорці грали матчі початкової стадії кубку. Соболь, Мілевський, Хачеріді, Азацький залишились на лавці, а Філіпов ще на під'їзді до Сент-Трюйдена.

21.09.2020, 11:19