Нічия за власним бажанням.

2020-10-29 00:46 Хотів написати: за сценарієм Реброва, проте показники першого тайму і першої половини другого на користь динамівців. ...

Хотів написати: за сценарієм Реброва, проте показники першого тайму і першої половини другого на користь динамівців. Гралися, як кішка з мишкою, та трохи загралися, ̶м̶и̶ш̶к̶а̶ перемога вислизнула. Гадаєте, Ребров не заслуговував? Він міг взагалі перемогти.

Так, Динамо цілком могло і програти. Щось не так в цій тактиці, обережній, не агресивній. Відверто кажучи, грати по рахунку Луческу футболістів ще не навчив.

Згадайте матч з Олександрією, повна перевага на початку матчу і валідол наприкінці.

Пізні заміни? Та нехай Белуце сидів би на лаві, забарився румун і офсайду, як не було, наслідок - гол.

Бачили ми дебюти і гірше, звичайно, як Україна проти Франціїї (1:7) Проте, ЛЧ не місце для експериментів і матч за наше, омріяне 3-є місце в групі.

Я хочу побажати Динамо не розраховувати лише на клас, (його замало, щоб грати в єврокубках) міцні нерви і характер також вкрай потрібні.

А граблі грюкають боляче , та більш боляче, коли гулі на лобі не вчать.

29.10.2020, 00:46