Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Державою керувати нема коли (тай хисту немає), у нього грандіозні плани

2020-11-01 12:27 Зеленський поставив завдання створити ракету-носій за три роки, - Уруський Президент Володимир Зеленський поставив завдання створити ... Державою керувати нема коли (тай хисту немає), у нього грандіозні плани

Зеленський поставив завдання створити ракету-носій за три роки, - Уруський

Президент Володимир Зеленський поставив завдання створити в Україні ракетного носія для освоєння Космосу. Він хоче, щоб ракета була готова до кінця його президентського терміну в березні 2024 року. Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" заявив віцепрем'єр-міністр, міністр з питань стратегічної промисловості Олег Уруський, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, для створення ракети-носія будуть залучати кошти інвесторів, зокрема й іноземних держав. В української держави зараз коштів на це немає.

"Президент поставив завдання і заявив, що в нього один із пріоритетів - це розвиток ракетно-космічної галузі, створення ракетного носія легкого класу", - зазначив віцепрем'єр.

На питання, які терміни визначив президент для створення цього носія, Уруський сказав: "Він хоче, щоб за його каденції (до березня 2024 року. - Ред.) це сталося.

Джерело: https://censor.net/ua/n3227891

ЗІ.

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

01.11.2020, 12:27
kna
Статус:
Эксперт (32125 комментариев)
Подписчиков:
13
Медали:
Выбор редакции × 2

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть