Наші за кордоном Выбор редакции

2020-12-07 14:44 Як зазвичай в понеділок підбиваємо підсумки досягнень українського легіону в Європі. Олександр ЗІНЧЕНКО Порту - Манчестер ...

Як зазвичай в понеділок підбиваємо підсумки досягнень українського легіону в Європі.

Олександр ЗІНЧЕНКО

Порту - Манчестер Сіті - 0:0

Гвардіола по черзі дає ігровий час Зінченку і Менді. В ЛЧ грає Олександр. Цього разу він був чи ненайкращим на полі і потрапив у символічну збірну тижня в ЛЧ! Сіті впевнено виграв групу.

В АПЛ далі буде щільний графік, тому Зінченка побачимо і там.

Роман ЯРЕМЧУК, Роман БЕЗУС, Тарас КАЧАРАБА

Гент - Слован Ліберец - 1:2

Остенде - Гент - 2:1

Слован Ліберец - Словацко - 1:1

Матч ЛЄ вийшов українським за багатьма факторами. Судила гру Катерина Монзуль, а в обох командах по одному українцю. Потім ще й Безуса запустили. Гаряче було! Незважаючи на бельгійський дощ. Першим відзначився Качараба. Забив гол на стандарті. Це дозволило йому потрапити в символічну збірну туру. Потім Яремчук завдав шикарного обвідного удару з-за меж штрафного майданчика лівою ногою! Гарно вийшло. Ну й Монзуль вставила свої п'ять копійок - заборонила робити заміну "Генту"! Яремчук навіть встиг попрацювати перекладачем. Добре коли українців багато - допоможуть один одному. Тренер "Гента" нічого не зрозумів і його вигнали.

З новим тренером краще не вийшло. Яремчук зробив результативну передачу. Та цього знову було замало. Безус також вийшов на заміну. А от Пластун випав з довіри. Можливо новому тренеру приглянеться більше.

Качараба підвів свою команду в чемпіонаті. Ось такі американські гірки - з героя в антигероя. Що трапилося. Розказую. Все йшло добре. Повели в рахунку. Вилучення в суперника. І тут на початку другого тайму Тарас отримує за 5 хвилин дві жовті і адью. Ще й перемогу команда втратила. Тепер треба реабілітовуватись в ЛЄ.

Едуард СОБОЛЬ, Олександр ФІЛІПОВ

Брюгге - Зеніт - 3:0

Брюгге - Сент-Трюйден - 1:0

Добре йдуть справи у "Брюгге". В ЛЧ впевнено здолали аутсайдера (Соболь навіть відпочив і вийшов лише на заключні 5 хвилин), а на вихідні взяли 3 очки і в чемпіонаті (тут Соболь вже грав в основі). Попереду центральна гра осені в Римі. Тільки перемога дозволить чемпіону Бельгії потрапити в 1/8 фіналу ЛЧ.

Філіпов вийшов цього разу лише на заміну. "Сент-Трюйден" не вражає.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Зульте-Варегем - Андерлехт - 2:2

Знову всі старання коту під хвіст. Брюссельці вже й ніби багато атакували, та все одно перемога вислизнула. Одними нічиями навіть в топ-4 не потрапити. Богдан результативними діями не відзначився.

Богдан БУТКО, Василь КРАВЕЦЬ, Сергій МЯКУШКО, Дмитро БАШЛАЙ

Бенфіка - Лех - 4:0

Лех - Подбєскідзе - 4:0

В ЛЄ особливо ловити полякам нічого. Португальці на голову сильніші - граючись набили голів, могли б більше якби захотіли. Бутко в основі, а Василь вийшов на заміну.

В чемпіонаті навпаки Кравець в основі. Правда у гостей було також двоє наших. Мякушко на тижні зробив дубль в кубковому матчі і тому вийшов в основі,як і Башлай. Але команди з різних вагових категорій.

Микола МОРОЗЮК

Карагюмрюк - Різеспор - 2:1

Морозюк звично в основі. Гра рівних команд. Господарям більше пощастило.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Брно - Ческе-Будейовіце - 1:3

Після того, як наш Максим прописався в основі успіхи його команди пішли вгору. Тепер є шанс закріпитись в середині турнірної таблиці.

Євген СЄЛІН

Докса - Анортосіс - 2:1

Поразка від середняка не входила до планів Кецбая. Але без втрат важко пройти всю дистанцію. Сєліну тренер поки довіряє.

Артур РУДЬКО, Орест КУЗИК, Дмитро МИХАЙЛЕНКО (тренер)

Ерміс - Пафос - 1:1

Не виграв і "Пафос". Героєм став фін Валакарі. Забив гол на старті матчу, а потім вилучився і залишив команду в меншості. Це ще добре що нічия.

Ігор ХУДОБ'ЯК

АЕЛ - Ахнас - 5:0

Погром команди Худоб'яка від лідера. Один в полі не воїн.

Євген ШАХОВ

АЕК - Панатінаїкос - 1:2

Чорна смуга у команди Массімо Каррери. Чигринський випав от і проблеми в захисті намалювались. А можливо поразка від "Зорі" прибила. Хто знає.

Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ (тренер)

Ференцварош - Барселона - 0:3

ДВТК - Ференцварош - 1:3

З каталонцями і не сподівались на успіх. Харатіна випустили лише на заміну, Зубков взагалі відпочив.

В чемпіонаті вже грали обидва в основі. Зубков навіть забив вперше в сезоні! Розім'ялись перед поїздкою до Києва.

Іван ПЕТРЯК

Пакш - Фехервар - 1:0

Головний переслідувач "фраді" продовжує відставати. Петряка випустили рятувати ситуацію в другому таймі. Та він не Чіп і навіть не Дейл. В підсумку "бублик".

Артем ФАВОРОВ

Залаегерсеге - Мезьокьовешд - 3:0

Трохи підтягується і команда Фаворова. Артем грає в основі. Слідкуємо далі.

Богдан МЕЛЬНИК

Пушкаш Академія - Кішварда - 0:0

Нічия на виїзді з конкурентом - це добре. За матч жодного удару в ствір воріт на дві команди! І таке буває. Богдан уже залізно основний. Боротьба за "бронзу" триває.