Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Керівництво Динамо запрошує студентів прибрати сніг зі стадіону

2021-02-11 14:59 Совок головного мозку у керівників Динамо продовжується: "На сьогодні Динамо стикнулося з перешкодою проведення матчів УПЛ ... Керівництво Динамо запрошує студентів прибрати сніг зі стадіону

Совок головного мозку у керівників Динамо продовжується:

"На сьогодні Динамо стикнулося з перешкодою проведення матчів УПЛ та ЛЄ, у зв'язку зі скрутними погодними умовами технічний персонал клубу не справляється з обсягами опадів на трибунах.

У зв'язку з цим, просимо Вас надати допомогу з організації прибирання 11 лютого, делегувавши 15 студентів Вашого Університету.

Також ставимо Вас до відома, що приймаючи до уваги зимові умови, на стадіоні Динамо будуть розгорнуті пункти безкоштовних гарячих напоїв."

Прибрати опади з трибун, які будуть закриті для відвідин звичайним вболівальникам у суботу? Чи замело VIP-ложу, де зазвичай розміщуються різні суркіси з льовочкіними, гордонами та іншими наближеними до тіла? Чи опзж всім складом прийде на стадіон зі своєю тітушнею?

Суркіс особисто попросив знайти "15 мальчіков по-крєпчє"? Особистий загін самбістів зі стадіону Динамо в змозі посприяти?

В умовах скрути у ТОВ ФК Динамо Київ, зігрівати студентів будуть з розрахунку один пакетик чаю на стакан чи на всіх?

P.S.: Студенти, хоча б домовились, щоб їм за цю шабашку закрили хвости по навчанню, відсутність на парах, незакриті лабораторні/розрахункові роботи, нездані модулі тощо? Імунітет від відрахування?

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

11.02.2021, 14:59
auto-dynamo-kyiv-outside
Статус:
Начинающий писатель (65 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть