Наші за кордоном

2021-08-28 10:13 Останні баталії кваліфікації єврокубків були дуже гарячі. Адже вирішувалась доля великих призових. Мені навіть інколи здається, ... Наші за кордоном

Останні баталії кваліфікації єврокубків були дуже гарячі. Адже вирішувалась доля великих призових. Мені навіть інколи здається, що ці матчі значно цікавіші за групові турніри.

Українського легіону додасться вже на груповій стадії. Але й у кваліфікації наших хлопців було чимало.

Ліга чемпіонів

Юрій ВЕРНИДУБ

Динамо Загреб - Шериф - 0:0

Юрію Вернидубу таки вдалося здійснити свою мрію - вивести свою команду до основної сітки ЛЧ.

Чемпіон Хорватії навіть не мав особливих шансів повернутись у гру після погрому в Тирасполі. Пустунчик жереб розмістив команду Вернидуба у групу до "Шахтаря", тож слвдкуватимо з інтересом за майбутніми баталіями дебютанта ЛЧ.

Роман ЯРЕМЧУК

ПСВ - Бенфіка - 0:0

А ось тут "Бенфіка" з нашим Яремчуком мала вилітати. За великим рахунком ліссабонським "орлам" вдався лише перший тайм у домашній грі. Далі більше відбивалися. Та Влаходімос рятував. Жереб й тут усміхнувся - Яремчук другий рік поспіль повертається до Києва. Тепер з новою командою.

Олександр ЗУБКОВ

Ференцварош - Янг Бойз - 2:3

Харатін пропускав матч через дискваліфікацію. Олександр вийшов на заміну в другому таймі. Угорська команда мала такий шанс в Берні, граючи годину в більшості! В Будапешті теж спочатку все було в їх руках. Але в другому таймі вилучили вже їх гравця і шанси значно зменшились. Атакували навіть в десятьох, та небезпеки особливої вже не створили. Отож без Реброва таки не повторили минулорічне досягнення. Щоправда і ЛЄ для угорців буде гарною втіхою.

Ігор ПЛАСТУН

Лудогорець - Мальме - 2:1

До останнього сподівалась на успіх і команда Пластуна. Потрібен був, ще один гол. І весь другий таймі вони висіли на воротах шведів. Та дуже бракувало влучності в ударах. Тож і Пластуна далі ми побачимо в ЛЄ.

Ліга Конференцій

Юрій ВАКУЛКО

Лінкольн - Рига - 3:1 дод. час

Знову Юрій забив! Але надалі латвійський чемпіон дещо здав і дозволив супернику відігратись. А в овертаймі смертельного уколу завдав один з Чіпполінів, той що Рой. Ветеран збірної Гібралтару вивів свою команду в груповий турнір ЛК. Ось для цього і були потрібні реформи УЄФА, щоб давати шанси маленьким клубам. А латвійці нехай кусають лікті.

28.08.2021, 10:13