Наші за кордоном Выбор редакции

2021-08-30 12:35 Футбольний вікенд через призму виступів українських легіонерів в Європі. Олександр ЗІНЧЕНКО Манчестер Сіті - Арсенал - ... Наші за кордоном

Футбольний вікенд через призму виступів українських легіонерів в Європі.

Олександр ЗІНЧЕНКО

Манчестер Сіті - Арсенал - 5:0

Гвардіола дав Олександру зіграти один тайм. Другий. Та долю матчу вже було вирішено до перерви. Такого блідого "Арсеналу" я ще не бачив. Вони навіть не намагались дати хоч якусь відсіч.

Як підсумок - останнє місце в турнірній таблиці.

Андрій ЯРМОЛЕНКО

Вест Хем - Крістал Пелас - 2:2

Знову Андрія випустили на заключні 5 хвилин. Далі підуть єврокубки, то можливо ігрового часу в Ярмоли стане більше.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Аталанта - Болонья - 0:0

Незапланована втрата очок. А все чому? Тому що в рамку воріт влучати треба, а то ударів чимало та все мимо. Руслана замінили в середині другого тайму. Однак і це не допомогло.

Роман БЕЗУС, Едуард СОБОЛЬ

Гент - Брюгге - 6:1

Роман зіграв свої перші хвилини в новому чемпіонаті. І одразу блискучий гол - шикарний сольний прохід він завершив влучним ударом. Раджу переглянути. У господарів в цій грі все вдавалося. Чемпіон же відверто сконфузився і не лише один Соболь в цьому винен.

Мар'ян ШВЕД

Кортрейк - Мехелен - 2:2

Відмінний перший тайм. Але по перерві Шведа поміняли і механізм дав збій. Добре хоч один пункт зберегли.

Ігор ХАРАТІН

Ференцварош - Дебрецен - 4:2

Особливого спротиву на внутрішній арені "Ференцварош" не відчуває. Зубков цей матч просидів на лавці.

Богдан МЕЛЬНИК

Кішварда - Мезьокьовешд - 2:0

Як і в минулому сезоні команда Мельника стартувала вдало. Інші українці "Кішварди" на полі так і не з'явились.

Іван ПЕТРЯК, Євген МАКАРЕНКО

Фехервар - МТК - 2:1

Наші хлопці беззаперечні гравці основи. Перемога вийшла складною, але тим приємнішою.

Артем ФАВОРОВ

Дьїрмот - Пушкаш Академія - 0:1

Фаворов знову зіграв весь матч. Є перемога також. І команда в групі лідерів.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Спарта - Ческе-Будейовіце - 1:0

Проти лідера довелося лише захищатися. І один пропущений гол - це ще дуже добре. Більше три десятки ударів по воротах! Уявляєте яка гра? Таловєров після матчу гадаю добре спав.

Тарас КАЧАРАБА

Карвіна - Славія - 3:3

А Тарас навіть гол забив! Ось що значить додатковий стимул від виклику до збірної. Щоправда "Славія" на старті сезону виглядає дуже розібрано.

Олексій БИКОВ

Ботев - Локомотив Пловдів - 0:0

Забуксував на старті і Пловдів. Биков старається та поки учасник єврокубків старт нового сезону провалює. Але тут більше запитань до лінії атаки.

Ігор ПЛАСТУН

Пірін - Лудогорець - 1:3

Впевнена перемога лідера болгарського футболу останнього десятиліття. Пластун однозначно допоміг зміцнити захист і команда була дуже близькою до ЛЧ. Конкурентів ж на внутрішній арені я не бачу.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Погроньє - Дунайска Стреда - 0:3

Гадаєте в Данила тепер більше шансів потрапити на олівець тренеру збірної? Адже той добре знає його можливості. Рівень словацької ліги дещо стримує подібний оптимізм.

Орест ЛЕБЕДЕНКО

Луго - Вальядолід - 0:2

Ореста випустили на поле одразу після перерви. Гості були до того вже в меншості, але відігратись не вдалося. Більше того прогавили контратаку.