Наші за кордоном Выбор редакции

2021-09-13 14:09 Після паузи на матчі збірних повертається клубний футбол. Відповідно й наша рубрика також до вашої уваги. ... Наші за кордоном

Андрій ЯРМОЛЕНКО

Саутгемптон - Вест Гем - 0:0

Андрій уже звично виходить на заключні хвилини. Навіть встиг пробити по воротах - мимо. Антоніо отримав червону картку. Отож ймовірно буде дискваліфікований і у Ярмоленко є шанс зіграти в основі.

Хоча, на мою думку, Андрій швидше гратиме в Лізі Європи.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Аталанта - Фіорентина - 1:2

Схоже бергамаскі в новому сезоні не зможуть вже так виблискувати як в минулому. Навіть потрапляння в зону ЛЧ буде серйозним успіхом - конкуренти ж не дрімають. На Малиновського тепер розраховують як на лідера, але він поки не тягне, ще й у збірній намалювався конфлікт.

Віктор КОВАЛЕНКО

Спеція - Удінезе - 0:1

Дебют Віктора вийшов не дуже вдалим. Хоча команда грала досить добре і не заслуговувала на поразку. Коваленку поставили не високі оцінки.

Роман ЯРЕМЧУК

Санта-Клара - Бенфіка - 0:5

"Орли" розім'ялись на Азорських островах перед вояжем в Київ. Романа приберегли на Лігу чемпіонів і дали зіграти лише 30 хвилин. Однак і за цей час він встиг забити свій гол.

Едуард СОБОЛЬ

Брюгге - Остенде - 3:0

Команда Соболя також готується до ЛЧ. На внутрішній арені особливої конкуренції не відчувають. Щоправда за збірну Едуард в останніх матчах не вразив.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО, Мар'ян ШВЕД

Андерлехт - Мехелен - 7:2

Матч із серії "Королі і капуста". Бельгійський гранд просто розірвав свого опонента. І Швед цьому не завадив. Навіть Богдану дали 10 хвилин побігати.

Ігор ПЛАСТУН

Лудогорець - Черно Море - 2:0

Ігор вивів вже свою команду в ролі капітана. Це вже багато про що каже. Роль Пластуна дійсно вагома. Він серйозно зміцнив центральну вісь, особливо в надійності.

Олексій БИКОВ

Локомотив Пловдів - Левскі - 2:2

Здавалося б нічия з іменитим суперником - хороший результат. Але треба сказати, що "Левскі" на сьогодні далеко не гранд навіть по болгарським міркам.

Олександр ЗУБКОВ

Гонвед - Ференцварош - 0:1

Останній наш хлопець в Будапешті. Цього разу вже в основі. Потрібно йому набирати хід, щоб отримати шанс на більш достойний контракт.

Євген МАКАРЕНКО

Мезьокьовешд - Фехервар - 2:2

Петряк поза грою. А ось Макаренко, розчарувавши у збірній, має стабільне місце в основі. Правда перемогу не втримали, пропустивши в компенсований час.

Артем ФАВОРОВ, Богдан МЕЛЬНИК

Пушкаш Академія - Кішварда - 0:1

Команда Мельника продовжує лідирувати. Ще в минулому сезоні ми відзначали їх гру в захисті, але на весь сезон їх не вистачило.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ

АЕК - Іонікос - 3:0

Всі гадали, що Дмитро вже закінчив кар'єру. А ні. Після повернення в еліту "Іонікос" шукав досвідченого захисники. Чигиринський якраз має їм допомогти у боротьбі за виживання. А ось Шахов в "АЕКу" сидить поки на лавці.

Ігор ХУДОБ'ЯК

Ахнас - Паек - 1:3

Без шансів програли дебютанту. Але Худоб'як грає без замін.

Ігор ХАРАТІН

Шленск - Легія - 1:0

Дебют Ігоря вийшов змазаним. По перерві його випустили на заміну. В підсумку жовта картка і пропущений гол. Прикро.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Дунайска Стреда - Слован - 1:1

Дуже близько були господарі, щоб обіграти лідера. Доречі і за грою це було б закономірно. Чекаємо на виклик Данила до збірної.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Ческе-Будейовіце - Градец-Кралове - 0:1

Таловєров після "молодіжки" повернувся одразу в основу. Цього разу поразка. А ось інший наш "чех" Качараба гру пропустив через хворобу. Яку?

Роман ЗОЗУЛЯ

Фуенлабрада - Сарагоса - 1:1

Саме з передачі Романа господарі відкрили рахунок в матчі. Але перемогу не втримали.

13.09.2021, 14:09