Наші за кордоном Выбор редакции

2021-10-18 13:13 Минулий футбольний вікенд не особливо вдався нашому легіону. Однак є і винятки. Андрій ЯРМОЛЕНКО Евертон - ... Наші за кордоном

Минулий футбольний вікенд не особливо вдався нашому легіону. Однак є і винятки.

Андрій ЯРМОЛЕНКО

Евертон - Вест Хем - 0:1

Посмішка Андрія під час заміни на останній хвилині сказала більше ніж будь-які слова.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Емполі - Аталанта - 1:4

Дещо несподівано Руслан залишився на лавці. Це я пов'язую з чудовою формою Ілічіча.

Саме словенець був найкращим на полі. В середині другого тайму Малиновський таки з'явився. Для ігрового тонусу.

Віктор КОВАЛЕНКО

Спеція - Салернітана - 2:1

Натомість приємно здивував Коваленко. Є перший гол в Серії А! Ще й переможний. А перед тим на його рахунку був ще й асист. І не кажіть, що українці не вміють грати у футбол.

Роман ЯРЕМЧУК

Трофенше - Бенфіка - 1:2 дод. час

В Португалії грали кубкові матчі. На ранній стадії бувають і сюрпризи. Роман вийшов на заміну. "Орли" зуміли вирвати перемогу в додатковий час.

Роман БЕЗУС

Гент - Ейпен - 2:0

Роман доклався до перемоги. Заробив пенальті. І заголом відіграв дуже корисно.

Едуард СОБОЛЬ

Брюгге - Кортрейк - 2:0

Едуарда приберегли на ЛЧ. Вийшов лише на заміну в середині другого тайму. Долю матчу було вирішено вже до того.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Сент-Трюйден - Андерлехт - 2:2

Богдан знову в основі. Схоже повернув довіру від тренера. Однак сам столичний клуб виглядав блідо. Забивали лише з пенальті. Господарі ж були активнішими.

Ігор ХАРАТІН

Легія - Лех - 0:1

Ігор залишився в запасі. Без нього чемпіон знову програв. Цього разу лідеру. Так можна вилетіти і в нижчу лігу.

Євген ШАХОВ

АЕК - Атромітос - 3:0

Євген вийшов лише на кілька заключних хвилин.

Артур РУДЬКО

Пафос - Олімпіакос Нікосія - 1:1

Матч середняків завершився в нічию. Хоча пропускати на останній хвилині прикро. Рикошет і Рудько був безсилий допомогти.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Яблонець - Ческе-Будейовіце - 2:2

Нічия на виїзді вже непогано. Максим відіграв весь матч. З досягнень - попередження.

Тарас КАЧАРАБА

Славія Прага - Слован Ліберец - 3:1

Тарас повернувся до гри після хвороби. Чемпіонські перегони тривають. До лідера рукою подати.