Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Імперія на колінах

2022-06-19 21:37 Російський диктатор володимир путін заявив, що "Радянський союз - це історична Росія". (з новин) Екс-капітан збірної ...

Російський диктатор володимир путін заявив, що "Радянський союз - це історична Росія". (з новин)

Екс-капітан збірної Росії з футболу Ігор Денисов боїться війни та готовий стати перед президентом РФ володимиром путіним на коліна, щоби все зупинити. (з новин)


У тронній залі Зимового палацу імператор Володимир приймав співвітчизників і закордонних гостей.

Кожен , кому пощастило потрапити на аудієнцію, підходив на відстань великого письмового столу до Його Величності й ставав на коліна. Поруч із господарем країни стояв його міністр закордонних справ і представляв усіх учасників цієї церемонії. Першою на коліна плюхнулася жінка з фігурою колишньої гімнастки.
  • Аліна, -повідомив міністр, хоча государ і так знав, хто навколишки стоїть перед ним. - Хоче титул імператриці, а дітям - права спадкоємців престолу.

-Дзуськи їй, - прошепотів володар. - Я історію добре знаю. Одного російського імператора власна жінка наказала замочити, іншого - старший син.

Далі до зали ввійшли одинадцять молодих чоловіків у футбольній формі, й заважаючи один одному, повалилися на підлогу.

-Гравці збірної Росії, -міністр добре знав свою роботу, - Чекають височайшого дозволу перейти до європейських клубів. Кажуть, що не можуть розвиватися в ізоляції.

  • А як щодо азіатських клубiв? Отож, цей, з капітанською пов'язкою, Дзюба, здається, хай їде грати в Тюмень. Інших теж працевлаштувати: в Магадан, Перм, Уссурійськ, Анадир, і так далі. Нехай розвиваються...

Настала черга вусатого здорованя з мішком картоплі.

  • Губернатор Білорусі, - пояснила права рука імператора. - Привіз органічну бульбу в подарунок вашій величності. Взамін просить нафту, газ та інвестиції.

-Я ж учора призначив його заступником директора тресту "Роскартопля". Чому він ще не на робочому місці? - розлютився самодержець.

Екс-губернатора підняли з підлоги і вивели із зали. Пахви, щоправда, залишили.

Далі до зали запросили гостей з-за кордону. Першою на коліна стала повна білявка не першої молодості й свіжості.

-Марін Ле Пен, - головний дипломат країни був тут вже у своїй тарілці. -Благає, щоб ми допомогли їй виграти на чергових виборах. Каже, що проголосить себе французькою імператрицею, і буде кращим другом нашого престолу.

-Нагадуйте її жаб'ячим м'ясом, і відправте додому, -його величність презирливо скривився. - Лише одна людина у світі може носити імператорський титул. Лише одна.

Наступний прохач був набагато старший. Незважаючи на великий зріст та чимале черевце, він хутко опустився колінами на килим, і господар палацу з цікавістю подивився на помаранчеве волосся гостя.

-Трамп, - впевнено сказав він. - А що йому треба? Титул імператора Америки?

  • Та ні, - фаворит махнув рукою. - Позаяк столицю ми перенесли до Санкт-Петербурга, він пропонує забудувати Кремль хмарочосами.

  • Нагодувати у "Макдональдсі", й нехай додому летить.

-Та всі "Макдональдси" у нас закриті.

  • Тоді так відправте. Він мільярдер, з голоду не помре.

Нарешті прийшла черга преси. Кілька чоловіків та жінок з мікрофонами в руках швидесенько впали на підлогу. -А цим пропагандонам що треба? - зневажливо запитав імператор.

-Щоб ви дозволили їм називати вас Володимиром Красне Сонечко.

Сонцеликий на хвилину замислився.

-Якщо не помиляюсь, так великого київського князя величали. Ось коли Київ візьмемо, тоді можна буде й мене так звати. До речі, як там справи на фронті?

Замість відповіді міністр став навколишки. Миттю на підлозі опинилися усі царедворці, слуги і гості...

...Володимир Володимирович прокинувся від солодкого сну, і спробував встати з ліжка. Йому закортіло в те місце,куди імператори пішки ходять. Та різка біль в колінах знову повернула його до горизонтального стану.

-Артрит, - гірко подумав він. - Треба до тюремного лікаря на прийом записатися.

За ґратами сходило гаазьке красне сонечко.

Євген Шрайман

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

19.06.2022, 21:37
eugene01
Автор:
(eugene01)
Статус:
Опытный писатель (246 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть
♡ Поддержать