Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

"А я - Павелко!" Умовні дебати умовного та вірогідного кандидатів на посаду президента УАФ.

2022-08-07 05:23 Легенда українського футболу Андрій Шевченко у майбутньому не проти стати президентом УАФ... Повідомляється, що на найближчому ...

Легенда українського футболу Андрій Шевченко у майбутньому не проти стати президентом УАФ... Повідомляється, що на найближчому конгресі УАФ єдиним кандидатом буде Андрій Павелко, а Шевченко зараз зайнятий волонтерською роботою. (з новин)

Андрій Шевченко (далі А.Ш.): Я - заслужений майстер спорту, п'ятиразовий чемпіон України, кращий бомбардир національної збірної (48 голів)

Андрій Павелко (далі -А.

П.): А я - Павелко!

А.Ш.: Я- володар Золотого м'яча 2004 року, триразовий кращий бомбардир Ліги чемпіонів, дворазовий кращий бомбардир італійської серії "А".

А.П.: А я - Павелко!

А.Ш.: Я - тренував збірну України, яку вивів до чвертьфіналу чемпіонату Європи. Був, хоч і недовго, наставником італійської "Дженоа". Вільно володію англійською та італійською мовами.

А.П.: А я - Павелко!

A.Ш.: Я - амбасадор фандрейзингового проекту United24, який дає змогу поєднати потоки благодійності та зборів грошей для допомоги Україні.

А.П.: А я - Павелко!

Ведучий: А тепер, шановне товариство, ми проведемо рейтингове голосування, щоб визначити, хто переміг на цих дебатах, і більш підготовлений для посади керівника УАФ. Отже, у кожного з вас пульт з двома кнопками. Той, хто вибирає Андрія Шевченка, натискає синє-жовту; кому більш до вподоби пан Павелко, ваша кнопка - чорно-помаранчева. Так, дивимось результати. За Шевченка- 199 голосів; за його опонента- всього один. Переможця дебатів ми з вами визначили, а невдовзі ми дізнаємося ім'я нового президента УАФ. Можу тільки сказати, що його теж звати Андрієм.

Євген Шрайман

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

07.08.2022, 05:23
eugene01
Автор:
(eugene01)
Статус:
Опытный писатель (471 комментарий)
Подписчиков:
1
Медали:

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть