Пару слів після вчорашньго...

2023-06-17 09:22 З такою грою, що наші хлопці вчора продемонстрували , можна інфаркт швидко одержати. Спочатку вони так ...

З такою грою, що наші хлопці вчора продемонстрували , можна інфаркт швидко одержати. Спочатку вони так мляво на полі пересувались та ще 2 гола побачили у своїх воротах, що здавалось, це чергове повне фіаско збірної, але останні 30 хвилин команду немов підмінили, трійку голів відвантажили македонцям зі сходу та перемогли.

Питань дуже багато, розуміючі, що грали не з командою топів, і не всі футболісти виглядали гідно. Результат, задовольняє, а ось така гра - ні! Невже той товариський матч з німцями так вплинув на команду, що думали македонців на одній нозі переграти. Реальність виявилась зовсім інша і добре, що Ребров зміг хлопцям щось пояснити і результат , що на табло нас задовольняє .

Але, дивлячись на статистику матчу над чим треба багато працювати навіть я бачу. Бо грати так з Англією і Італією , як у першому таймі з Східною Македонією , просто неможливо, якщо є бажання потрапити на чемпіонат Європи. Не збираюсь футболістів критикувати, бо то вибір тренера і саме він відповідає за результат, але навіть після двох матчів команди Реброва , здається, що декому треба не грати у футбол не тільки в збірній, а навіть в своєму клубі , а саму гру збірної краще дивитись по телевізору . Але то моя особиста думка і розумію, що Ребров все бачить зовсім інакше. Та відповідати за результати його команда буде тільки він . Хоча вболівальник за свій зіпсований настрій та напружені нерви не буде задоволений у разі негативного результату і чекати від нього солодких слів не доведеться ...

17.06.2023, 09:22