Що захист Динамо подарує в новому сезоні ?

2023-08-04 20:01 Сьогодні гра була дуже весела, або як казав давно один білорус- щира, тому задоволення від видовища ...

Сьогодні гра була дуже весела, або як казав давно один білорус- щира, тому задоволення від видовища я отримав. Повне! Автобусів , КАМАЗів не було, команди з задоволенням грали і не робили спроб тримати м"яча , щоб суперник не міг атакувати. Грали в своє задоволення! І Динамо, і Оболонь-Бровар бажали перемоги, що було трохи дивним, бо пивовари грали в УПЛ другий матч після перерви , але остраху перед командою Луческу не було зовсім.

Результат гарний, ще три очка поклали в скарбницю і це на фоні втрати очок головним суперником. Напад грав доволі успішно, але захист Динамо - суцільна чорна діра, бо навіть пивовари робили з захисниками гравців у формі синього кольору клоунів і тільки невисока майстерність не дозволила мати їм більш пристойний результат. Все було в грі - и голи, багато , аж 6 , і пенальті, і видалення , і головне жага до перемоги... навіть Луческу не дивився мовчки а волав всю гру.

Так, гра була під волання пана Луческу, бо він точно розумів, що Динамо в захисті виглядає дуже невпевнено , тому своїми підказками хотів щось змінити, бо навіть новачок УПЛ багато роботи запропонував центральним захисникам , опорній зоні та воротарю , а ми побачили, що саме це і є ахілесова п"ята Динамо сьогодні. Якщо перші матчі кияни виграли майже без нервових хвилин, то нас вже 10 серпня чекає ЛК, а там хлопці не подарунок, навіть першій суперник навряд без бою віддасть перемогу. Чому так сталось з захистом, я не розумію, невже в Україні не знайшлось захисників, яки більш досвідчені , ніж ті, що грають в Динамо, невже це не було зрозумілим, коли заробили грошенят на продажі гравців, а заміни так і не знайшли досі? Саме в матчах ЛК ми побачимо справжню силу Динамо, наскільки атакуючі дії переважають захисні. Чекати всього неділю и ми все побачимо своїми очима...

04.08.2023, 20:01