Наші за кордоном Выбор редакции

2023-10-09 19:52 Михайло МУДРИК Бернлі – Челсі – 1:4 У Михайла було ушкодження. Але на 10 хвилин таки ... Наші за кордоном

Михайло МУДРИК

Бернлі – Челсі – 1:4

У Михайла було ушкодження. Але на 10 хвилин таки вийшов. То ж є сподівання, що він стане у нагоді і для збірної.

Олександр ЗІНЧЕНКО

Ланс - Арсенал – 2:1, Арсенал - Манчестер Сіті – 1:0

Неочікувана поразка "пушкарів" у Франції. Натомість на вихідних здобули набагато важливішу перемогу над своїм головним суперником на внутрішній арені.

В обох матчах Олександра міняли під кінець матчу.

Ілля ЗАБАРНИЙ

Евертон - Борнмут – 3:0

Команда Забарного йде далі без перемог. При чому Ілля винуватець пропущених кількох м'ячів (поїхала нога на мокрому полі). Нажаль новий тренер ніяк не може знайти правильні налаштування. Ще кілька невдач і доведеться шукати нового керманича.

Віталій МИКОЛЕНКО

В «ірисок» результати стали кращі. І це закономірно, бо й раніше гра була цілком пристойна. Миколенко грає без замін.

Назарій РУСИН

Сандерленд – Міддлсбро – 0:4

О це зганьбилися перед своїми вболівальниками! Програли без шансів сусідам. Назарій прийняв участь лише в кінцівці матчу. Але до того вже «горіли» 0:3.

Микола КУХАРЕВИЧ

Плімут - Свонсі – 1:3

Тут наш хлопець переможець. Але ж вийшов на заміну виключно щоб потягнути час.

Максим КУЧЕРЯВИЙ

Абердін - Сент-Джонстон – 0:0

Кучерявий грає в основі. Правда його команда більше турбується про оборону. Цього разу вдалося не пропустити. Це вже успіх. Хоча піднятися вище останнього місця поки не вдається.

Артем ДОВБИК

Кадіс – Жирона – 0:1

Навіть травма Циганкова не завадила каталонцям здобути чергову перемогу. Грали у своєму стилі. Домінували практично весь матч. Довбик відіграв свої вже звичні 70 хвилин. Одного разу навіть виглядало на пенальті. Але цього разу без голів.

Роман ЯРЕМЧУК

Мальорка - Валенсія – 1:1

Роман, як не дивно, в основі. Хоча був знову-таки мало помітний.

Анатолій ТРУБІН

Інтер - Бенфіка – 1:0, Ешторіл – Бенфіка – 0:1

Трубін знову виблискував в Мілані (пригадуєте як він грав з «Інтером» ще за «Шахтар»?). Щоправда очок португальським орлам це не додало. Довелося попрацювати Трубіну і на вихідних. Схоже, продавши кількох своїх провідних гравців, ліссабонці втратили атакуючий потенціал.

Богдан МІЛОВАНОВ

Спортінг - Ароука – 2:1

Богдан вийшов в основі. Заміна у перерві була через вилучення у господарів. Тренер ймовірно хотів підсилити атаку. Спрацювало. Правда потім пропустили ще один і таки програли.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Дженоа – Мілан – 0:1

Через травму Ретегі Руслан грав ледь не в нападі. Але витримав лише 60 хвилин. Хоча «грифони» досить-таки непогано стримували лідера. Кінцівка матчу вийшла гаряча. Арбітр вилучив обох воротарів і Жиру навіть встиг проявити себе в новій ролі. Рекомендую подивитися.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Балкані - Динамо Зб – 2:0

Поразка в Косово закономірна. Проблеми у флагмана хорватського футболу вже очевидні. Богдан після цієї гри навіть не портапив у заявку на матч чемпіонату.

Олександр ПЕТРУСЕНКО

Динамо Зб – Істра – 3:0

Олександр - вихованець київського «Динамо». Вже другий сезон основний опорник в «Істрі». Поки без особливих досягнень. Правда команда досить зі скромними амбіціями. Хоча в минулому сезоні ледь не потрапили в єврокубки.

Владислав КОЧЕРГІН

Ракув - Штурм – 0:1, Легія – Ракув – 1:2

В ЛЄ команда з Ченстохови без очок. А ось в Екстраклясі здобули важливу перемогу в столиці. Кочергін відзначився блискучим голом з далекої відстані. Та Реброва це не зачаровує.