Лідер югославського футболу 60-х років минулого століття. В 1966 році навіть вийшов до фіналу кубку чемпіонів, де поступився 1:2 мадридському «Реалу».
В новітні часи "Партизан" двічі виходив до групового етапу ЛЧ, що для представників Сербії вже досягнення. Правда востаннє це трапилось більше десяти років тому.
Частіше цьому клубу вдається грати в ЛЄ. Але й там груповий етап - вершина мрій.Орієнтовний основний склад
Воротар
Александер ЙОВАНОВИЧ. 31 рік. Сербія.
Жодної гри за національну збірну. Це багато про що говорить. Спробував свої сили в іспанській Сегунді але й такий рівень не потягнув. Після десяти років повернувся на батьківщину і минулий сезон відіграв майже без замін.
Захисники
Светозар МАРКОВИЧ. 24 роки. Сербія.
Лідер сербської молодіжки. На непоганому рахунку і в самому клубі. Один з потенційних трансферів. Але поки залишається в команді.
Ніхад МУЯКИЧ. 26 років. Боснія.
Новобранець команди. Тільки що підписали за майже 1 лям. Почав викликатися за збірну. Хоча говорити про якийсь особливий потенціал я б не став.
Нікола АНТИЧ. 30 років. Сербія.
Також ніколи зірок з неба не хапав. Це його перший клуб з серйозним іменем. У нього відповідно жодної гри за збірну.
Александар ФІЛІПОВИЧ. 29 років. Сербія.
Довго грав за білоруський БАТЕ. Такий собі рівень самі розумієте.
Півзахисники
Леонардо ОВУСУ. 27 років. Гана.
Дуже колоритний ганець з досвідом гри в МЛС і з яскравою зачіскою. Взимку його знайшли в Норвегії. Що він там забув один бог знає.
Юн ГО. 23 роки. Корея
Також прийшов взимку. Несподіваний поворот для корейця. За корейськими мірками може й має іскру але на рівні навіть чемпіонату Сербії нічим не вирізняється. Може ще адаптація.
Альдо КАЛЮЛЮ. 28 років. ДР Конго.
В юні роки подавав надії навіть у «Ліоні». Але то вже було давно. Кілька сезонів за друголіговий «Сошо» були непогані. Перший рік в Бєлграді також достойно провів. Один з тих хто загострює гру.
Ксандер СЕВЕРІНА. 23 роки. Кюрасао
Не лякайтеся - підібрали його в Нідерландах. Це вже потім його викликали до збірної з Карибського басейну. Швидкий також вінгер.
Гаяс ЗАХІД. 29 років. Норвегія
Головний плеймейкер команди. Все вміє. У всіх попередніх командах був на провідних ролях. Інша справа що ці команди були досить скромні: Волеренга, Апоел, Панатінаїкос, Анкарагюджю.
Нападник
САЛДАНЬЯ. 24 роки. Бразилія
Найбільший актив клубу. Наразі на ньому висить цінник 8 млн. І закономірно, бо це форвард забивний. Хоча проявилось це лише в «Партизані». До цього ходив лише в перспективних.
Є ще такий персонаж як Бібарс НАТХО. Ізраїльтянину вже 36 років. Але грає він все ще досить добре. Можливо на всі 90 хвилин його не вистачає, та це він компенсує досвідом і вмінням. Хоча звісно найкращі часи він провів за поребриком.
Тренер
Александар СТАНОЄВИЧ. 50 років
Втретє очолив «Партизан». Виводив команду до групи ЛЧ ( в свою першу каденцію). Але останнім часом довго в командах не затримується. І ті успіхи 15 річної давності вже й забулися.
Історія протистоянь з «Динамо»:
Двічі кияни в своїй історії перетиналися з «Партизаном».
У 1/16 фіналу кубку чемпіонів 1976/1977. Обидва матчі впевнено виграли – 3:0 (д), 2:0 (г). Що називається без питань. Та й не дивно адже наше «Динамо» було серед фаворитів турніру. Ото були часи!
І ще у груповому етапі ЛЄ 2017/2018. Також дві звитяги – 3:2 (г), 4:1 (д). Тут було дещо складніше, особливо в гостях – коли програвали 0:2 але в другому таймі виправили ситуацію. 5 з семи м'ячів тоді пригадується забив Жуніор Мораєс.
Також я б звернув увагу, що основний правий захисник Живковіч на турнірі в оркостані отримав рецидив травми. Відповідно у сербів проблема із цією позицією. Вони вийшли на ринок, купили одразу 2-х гравців. І награють наразі Джурджевіча. А у півзахисті Тріфуновича. Це 2 молодих гравця, які будуть мати час і на них робитиме ставку тренер новий Партизану.