Наші за кордоном Выбор редакции

2024-10-21 22:30 Наші за кордоном Після перерви на матчі збірних поновилися клубні турніри. Ілля ЗАБАРНИЙ Борнмут - Арсенал ... Наші за кордоном

Наші за кордоном

Після перерви на матчі збірних поновилися клубні турніри.

Ілля ЗАБАРНИЙ

Борнмут - Арсенал – 2:0

Оцінка: 7.0

Вже 50-ий матч Іллі в АПЛ. Перша поразка «канонірів» в сезоні. Поступовно саме Забарний стає найсильнішим нашим легіонером. Я буду дуже здивований якщо наступного літа він не перейде в більш імениту команду.

Віталій МИКОЛЕНКО

Іпсвіч – Евертон – 0:2

Оцінка: 7.5

Повернувся у гру і Віталій. Чудово, що він досить швидко оговтався після пошкодження. «Евертон» поступово вибирається з низів таблиці.

Єгор ЯРМОЛЮК

Манчестер Юнайтед – Брентфорд – 2:1

Оцінка: 6.5

«Червоні дияволи» були приперті до стінки. Перемога їм була конче необхідна. Єгор вийшов звично на заключні 15 хвилин, коли вже треба було відігруватись. Особливих шансів гості не мали врятуватися.

Артем ДОВБИК

Рома – Інтер – 0:1

Оцінка: 6.5

«Рома» непогано стримувала чемпіона. Але й самі не були надто небезпечні. За великим рахунком нічия вимальовувалася. Вирішальним став майстерний удар Лаутаро Мартінеса. Довбик зіграв старанно, та цього виявилося замало для голу.

Максим ТАЛОВЄРОВ

Сваровскі - ЛАСК – 1:2

Оцінка: 7.5

Таловєров з партнерами вирвали важливу перемогу в кінці матчу. Заслужено. Перевага була серйозною, особливо в другому таймі.

Владислав КОЧЕРГІН

Ракув – Погонь – 1:0

Оцінка: 7.0

Не надто яскравий матч від Кочергіна, але не нижче свого рівня. То ж «Ракув» продовжує чемпіонські перегони.

Антон ЦАРЕНКО, Іван ЖЕЛІЗКО, Максим ХЛАНЬ, Богдан ВЬЮНИК, Сергій БУЛЕЦА

Лехія – Легія – 0:2

Оцінки: 6.5 – 7.0 – 6.0 – 6.5 – 6.0

Булеца вийшов на заміну в середині другого тайму. Інші вийшли в основі. Гості очевидно майстерніші. Тому й реалізували свої моменти. Хоча вболівальники у Гданську заповнили непогано трибуни стадіону і гнали своїх вперед.

Іван ВАРФОЛОМЄЄВ

Спарта - Слован Ліберец – 2:1

Іван знову з'явився на заключні 10 хвилин. Тому навіть оцінити його гру важко. Чемпіон навіть не граючи на всі 100 % здобув 3 очки.

Микола КУХАРЕВИЧ

Данді Юн - Хіберніан – 3:2

Оцінка: 6.0

Все котилося до перемоги столичної команди. Але вилучення і в компенсований час господарі не лише відігралися, а й встигли забити переможний м'яч! Команда Кухаревича опустилася на останнє місце в турнірній таблиці.

Євген ЧЕБЕРКО

Нью-Йорк Ред Бул – Коламбус Крю – 2:3

Оцінка: 8.0

Чеберко забив перший гол в МЛС! Вітання нашому центральному захиснику. Загалом Євген відіграв майже весь сезон на рівні. Команда з Огайо йде на другому місці в Східній Конференції. Вище лише Мессі і компанія.

Олександр СВАТОК

Остін – Колорадо – 3:2

Оцінка: 6.5

А ось команда Сватка втратила шанси потрапити в плей-офф ще раніше. То ж сезон для Олександра завершено. Яким чином він підтримуватиме форму до листопадових матчів збірної?

Роман ЯРЕМЧУК

Олімпіакос – Левадіакос – 2:2

Сенсаційна втрата очок з аутсайдером. Яремчук продовжує сидіти на лавці. Вийшов на заключні 5 хвилин. Якось невдало розпочався сезон для Меділібара. Звісно в Піреях вдячні, що йому вдалося привести в Грецію перший євротрофей в історії, але за такі результати по голові не погладять

Олександр СИРОТА

Маккабі Т-А - Маккабі Хайфа – 2:0

Оцінка: 6.0

Центральна гра першого кола вийшла невдалою для Сироти. В перерві тренер його замінив.

ЗІНЧЕНКО вже був у заявці, МУДРИК навпаки випав навіть із заявки, ЛУНІН сів на лавку, бо повернувся Куртуа, ТРУБІНУ дали відпочити в матчі на Кубок Португалії, СИДОРЧУК сидить на лавці, ЦИГАНКОВ, БАТАГОВ, МАЛИНОВСЬКИЙ – в лазареті.

21.10.2024, 22:30