Шостий тур Чемпіонату Люксембургу

2011-09-20 22:49 Головним підсумком шостого туру Чемпіонату Люксембургу стала втрата лідером – «Гревенмахером», першого місця в драматичному протистоянні ...

Головним підсумком шостого туру Чемпіонату Люксембургу стала втрата лідером – «Гревенмахером», першого місця в драматичному протистоянні з «Бенфікою», щоправда не лісабонською, а з Хамму. Цей матч був дуже напруженим і став окрасою туру. Вже в першому таймі, «Гревен» залишився вдесятьох – через пряму червону картку поле покинув Браун. Проте господарі зуміли на рівних простояти суперникам, а у другому таймі, здавалося вирвали перемогу. Спочатку, на 62-й хвилині відзначився Хайнц, а на 71-й суддя призначив пенальті за фол Стоядіновіча, який влучно реалізував француз Луадж.

Проте характер, в свою чергу проявила і «Бенфіка», яка в останні 20 хвилин матчу зуміла вирвати нічию. Спочатку, на 81-й хвилині, гол забив «їхній» француз Кеаль, а в доданий час очко «Бенфіці» приніс гол «джокера» - Перейри. 2-2 і «Гревенмахер» впав на 3 місце турнірки.

На перше вирвався «Женнес», який розгромив головного аутсайдера – «Хостерт», на виїзді з рахунком 1-6 (дубль на рахунку француза Даніеля Гомеза).  На другому місці, опинився «Кер’єн», який в напруженому матчі зумів вирвати перемогу в «Петанжу» – 3-2. Здобув три очки і чинний чемпіон «Дюделанж», котрий завдяки дублю бельгійця Легро переміг «Уніон».