Давайте всі звернемося до Ігора Михайловича з проханням подати апеляцію на дії Вакса і Луческу перед матчем!!!

2012-04-07 18:27 Я розумію, що це нічого не змінить, але наказати цю суддівську тварь потрібно однозначно! Не хочу ...

Я розумію, що це нічого не змінить, але наказати цю суддівську тварь потрібно однозначно! Не хочу зараз наводити приклади "неправильних" дій Вакса, але всі свистки і картки до 85 хвилини були лише у бік гравців Динамо, а за аналогічні порушення правил "донецькими" жодних дій збоку арбітра. Тому потрібно підготувати обгрунтовану скаргу на дії Вакса, які однозначно вплинули на результат, щоб ця продажна сволота більше жодного матчу не судила на найвищому рівні.

У момент вилучення Гармаша я не міг зрозуміти за що і навіщо??? Навіщо псувати головний матч всього чемпіонату, якщо ти такий чесний і "продинамівський" арбітр??? Але ж арбітр не чесний, він увесь перший тайм шукав причини для вилучення когось із Динамо!!!

Коментарі Луческу перед матчем на адресу арбітра теж треба включити у скаргу), бо скільки можна цій циганській морді говорити все, що йому заманеться у бік арбітрів, які обслуговують матчі за участю Динамо і помиляються у бік Динамо....Коли ж аналогічні дії судді роблять у бік Шахтаря, то це сприймається нормально "містером". У всіх чемпіонатах за такі дії передбачені покарання для тренерів............у нас???

Ігор Михайлович проявіть свої амбіції і хоча б спробуйте покарати цих виродків!!!

07.04.2012, 18:27