Шахтар Динамо. Мій аналіз

2012-04-07 19:03       Привіт. Закінчився матч. Динамо поступилося…Трохи заспокоївся… Я звісно не експерт, не аналітик, але ...

Привіт. Закінчився матч. Динамо поступилося…Трохи заспокоївся…

Я звісно не експерт, не аналітик, але спробую дещо проаналізувати.

Почнемо з самого початку матчу. Відео того моменту я не знайшов в інтернеті. Памятаєте, під час подачі  кутового, Фернаньдіньо явно тримав Бетао, навіть, якщо припустити, що Вакс цього не помітив, то боковий арбітр чітко бачив як тримали динамівця, але чомусь його прапорець не піднявся(щоб у нього більше нічого не підіймалось).

Цей момент був в самому дебюті гри, і він міг вплинути на подальший перебіг матчу.

Що було далі… Якщо ви намятаєте, то коли Гармаш ще лежав на газоні, і йому надавали допомогу, то було чітко видно як Хуякс(вибачте), показував щоб Денис покинув межі поля, а коли він це почав робити, про що сигналював

Що далі, прошу звернути увагу на таймер, коли Гармаш покидає поле

Йде 40:04 хвилина гри, а це значить, що динамівець подає сигнал про те, що він залишає поле на протязі 4(!)секунд, і цього ніхто не помічає. А вже через сек. Арбітр помічає це

Як Ви думаєте, невже весь цей час нічого не бачив, а тут бац, «прозрение».

Ну ладно, грали і без Гармаша, і не погано грали, хоча давайте проаналізуєм ще один цікавий факт. За що показували картки динамівцям?? За відмалку!!, пригадайте момент у кінці матчу, коли Сирун ударив ліктем Ярмоленко і тільки викидання із-за бокової, потім, через декілька миттєвостей, коли Шеву збивають на підступах до штрафної, і знову Сирун, невже зараз, навіть за сукупністю не назбирав він на жовту???

І ще, уже не раз помічав, що всі арбітри показують жовті кротам лише у останні 3-5 хвилин. А знаєте чому так? Я думав і вирішив, що так псевдо судді(які грають за гроші ах метки), розвіюють сумніви про несправедливе суддівство, мовляв, і вони отримали свої попередження.

П.С. Я не виправдовую у блозі ні Гармаша, ні Сьоміна, що Дк не переміг, але всетаки команда грала, і як грала. Пригадайте що було під закінчення першого тайму, а грати у 10, проти 12(Вакс, я думаю заміняв не одного), складно. Жовті картки показані на початку матчу нашим лідерам були надані для того, щоб вони вели спокійно, а не сміливо, як звикли.

07.04.2012, 19:03