Едва ли не впервые за всю историю матчей сборной Украины во Львове, этот город не обеспечит национальной команде аншлаг.
Очередей у касс «Арены Львов» фактически нет — купить билет не составляет никакого труда. Львовяне не понимают, для чего нашей сборной этот матч, и немало болельщиков предпочитают в это время посмотреть поединки плей-офф к ЧМ-2018. По динамике продажи билетов следует рассчитывать на максимум 20-22 тысячи зрителей.
-
Витя Канада(vityulka)
- Наставник
09.11.2017 05:47
Когда уже уберут эти товарняки? Лигу наций надо скорее вводить.
- 1
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
08.11.2017 21:37
Я звичайно зараз нахапаю мінусів, але 22,000 на товарняку у несприятливу погоду - це факточно аншлаг.
- -1
-
Александр Мельник(Sanya2102)
- Начинающий писатель
08.11.2017 20:13
Це, напевно, наші супергравці на чолі з супертренером вже давно підвели??? Я особисто навіть по телевізору дивитися не буду на це невмотивоване і стояче стадо. Грати повинні ті люди в яких горять очі і які віддаються до останнього, а не це збіговисько мілліонерів!
- 2
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
08.11.2017 17:19
Це ще раз свідчить про "потрібність" такого "товарняку" для вболівальників. Коли навіть у Львові на матчі збірної не буде і половини (сумніваюся і в цьому) стадіону... Крім того, по ТБ наьагато цікавіші і важливіші матчі. Наприклад, матч молодіжки з Англією. Не кажучи вже про плей-оф. Така ситуація ще раз свідчить про якість менеджменту в збірній та і ФФУ.
- 3
-
Mr. Teash(MrTeash)
- Наставник
08.11.2017 16:24
Во-первых, – товарняк...
- 5
-
Virsma
- Старожил
08.11.2017 15:35
- -4
-
Anatol' Ivanov(carnivora)
- Наставник
08.11.2017 15:33
зря тут вся истерика по-поводу Шевченко.. уже не раз говорил и сейчас осмелюсь предположить, что ЧМ-2018 Шева слил по установке ФФУ, УЕФА и ФИФА (надеюсь что цель слива всем понятно - не доводить до головной боли вышеупомянутые структуры из-за войны) и что то мне кажется, что взамен ему пообещали Евро-2020, иначе он бы не давал 100% гарантию что туда попадет... И поэтому я начну смотреть на работу Шевченко, так сказать, с чистого листа. А на счет 20-22 тыс болельщиков по такой погоде и стаким осадком после отбора, так это еще даже приличное количество. В общем будем посмотреть....
- -6
-
ХАНа - геть!(nedozhdetes)
- Эксперт
08.11.2017 16:14
- 1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
08.11.2017 16:42
невже ви думаєте, що в ФФУ засіли цілковиті дурні, які добровільно, через третє місце, відмовились від путівки на ЧС-2018?
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
08.11.2017 17:24
Вам не здається смішною ваша сентенція, що йому немов би "пообіцяли вихід в фінал Євро-19"? Хто і як це міг пообіцяти? Просто у ШАМа є чергова "мрія", яку він не соромиться висловити, знаючи, що абсолютно нічим не ризикує... І закінчиться вона так же, як і попередні. Єдина його надія - що в фінал, в зв'язку з "розширенням", потрапить практично кожна друга команда УЄФА...
- 2
-
WestUkraine
- Наставник
08.11.2017 15:30
20 тисяч для такої гри - це ще нормально. Був би я на той момент у Львові - пішов би однозначно. Але їхати спеціально кількасот км на цю гру не бачу сенсу. Краще потім поїхати, підтримати Зорю проти Атлетіка.
- -3
-
Дима Галич(tolkoKiev)
- Опытный писатель
08.11.2017 15:11
Еду какраз во Львов с Киева 10 числа, решил и на матч пойти. Много неудач, грязи и негатива. Но для товарищеского матча 20 тыс это немало. А 20 тыс во Львове будет погромче чем 40 в других городах. Так что больше позитива, ато совсем сдулись.
- -2
-
biggi
- Старожил
08.11.2017 15:03
На такой матч нужно людей пускать бесплатно.
- 6
-
L F(Leonard)
- Эксперт
09.11.2017 10:37
А для тех, кто пришел, на следующий матч сделать пятидесятипроцентную скидку.
- 1
-
ХАНа - геть!(nedozhdetes)
- Эксперт
08.11.2017 14:56
- 5
-
Virsma
- Старожил
08.11.2017 14:55
- 2
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
08.11.2017 17:25
Здається, занадто оптимістична цифра...
- 3
-
ник Совян
- Наставник
08.11.2017 14:20
Болельщикам сложно мотивировать себя прийти на матч, глядя на бардак, устроенный ФФУ
- 3
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
08.11.2017 14:02
А в Марику - аншлаг би був! :) За арахунок заводів Метінвесту+СКМ. Але рижа мразь бабло зажала. :)
- 4
-
WestUkraine
- Наставник
08.11.2017 15:32
В Маріку був би аншлаг і без бабла Ахмета. По-перше там стадіон лише на 12 тис., по друге Збірна там ще не гостювала.
- 2
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
08.11.2017 16:33
а я чомусь впевнений, - якщо директори Метінвесту не дадуть клич "всі на стадіон" - на збірну не прийдуть...
- 0
-
Константин Алексеевич(DKot)
- Наставник
08.11.2017 14:00
это желтая карточка Шевченко. если игра команды и тренерские решения понятны и одобряемы болельщиками то люди приходят на товарняк и с менее именитой командой. футбол для болельщиков?..нет, не слышали.. ффу и кумовья (с)
- 13
-
ХАНа - геть!(nedozhdetes)
- Эксперт
08.11.2017 14:57
- 6